bugün

Malzemesi

1 kg. elma
3 lt. su
200 g. tuz
1 çay kaşığı tere tohumu
1 çay kaşığı hardal tohumu
Yapılışı

Elmalar mikserden geçirilir, posalarıyla birlikte cam bir kavanoza yerleştirilir. Tüm malzeme içine boşaltılır, ağzı sıkıca kapatılır. Karanlık ve serin bir köşede 1 ay bekletilir.
salatalara limon gerektirmeden super lezzet katan bir sıvı olup sabah ac karnına ılık suya karıstırılarak içildiğinde zayıflattığı soylenır.fakat bu durum mide için zararlı olabilir.
(bkz: kemal kükrer)

büdüt: eksi oylamışlar bunu! ilahi komedya, vallahi güldüm. ya kemal kükrer diye bir sirke olmadığını, benim kasa kasa böyle bir isim uydurduğumu sandı bu denyo arkadaşım, ya vefa'dan başkası fasa fiso diyor ya da elma sirkesinden yana değil. hadi bakalım, hayırlısı.
film banyo edildikten sonra içine birkaç damla damlatılırsa sonuç daha iyi olur dediler.. sonuç : filmime yapışıp kalan parçalar!! ühüühühühüh
birkaç damlasının bir miktar suyla karıştırılıp içildiğinde kollestrolü düşürdüğü ve zayıflamaya yardımcı olduğu iddia edilen; kimyasal muhtevasına bakıldığında içerdiği toplam yağ ve kollestrol oranıyla bu iddiayı nasıl kanıtlayabileceği merak edilen sıvı.
saçlara iyi gelen ayrica sabah ac karnina icildiginde zayiflattigi soylenen sirkedir.

dehsete kapilma sonrasi gelen edit: ac karnina icmeyin!(#2345115)
söylenenin aksine sabah aç karna değil, gün içinde herhangi bir öğünden sonra 1 su bardağına 3-4 yemek kaşığı katılıp içildiğinde vücuttaki yağ yakımını %150 arttırarak kilo verimini çok hızlandıran sirkedir. aç karna içmeyin, denyoluk etmeyin yoksa midenizden olursunuz.
bir arkadaşımın (bkz: komplee) yanlış anlatımı sonrası yarım çay bardağı sirkeyi burnumu tıkaya tıkaya içmem ve sonrasında tüm nefes borumu ve midemi cayır cayır yakmama sebep olan sıvıdır.

(bkz: arkadaş kazığı)
geçenlerde bir taksici tarafından, etiler el torito'nun sahibinin kızını acayip kilo verdirdiği söylenen şey. **
kilo vermede işe yaradığı söylenen içecek. bazı doktorlara göre mideyi delmenin en güzel yolu.
Kolesterolü düşürür. içerdiği doğal asitler ve enzimler kanın daha sağlıklı ve ince akmasını sağlar.
bu sabah icmemle zayiflamaya kesinlikle etkisi olduguna inanmama neden olan sirkedir. bunu icen insan mide bulantisindan gun boyu baska brisey yiyip icemez zaten, bir haftada amy winehouse gibi olur.
kemal kükrer markalı olanı elma sirkesi piyasadaki en iyisidir.
bulaşık makinesi parlatıcısı olarak kullanılabilen sirke türü. gerçekten başarılı.
elma sirkesinin ihtiva ettiği Triptofan(Trp,W) proteinleri, bizlerin mutluluk hormonu olarak bildiği serotonin hormonu içerir. *
benim gibi oje sürerken bütün kıyafetlerinizi mahvedip lekeliyorsanız tek çaresi:sirke. başka hiçbirşey çıkarmıyor zaten.
kıyafetinizin oje damlayan kısmını sirkede bekletin uzun bi süre. sonra yıkayın geçiyor.ama bütün ev sirke kokuyor o ayrı.
hergün düzenli olarak limonla birlikte kullanıldığında yüz lekelerine iyi geldiği söylenen takriben 2 kilo elmaya 1 lt suyla elde edilen hem besin hem şifa aracı..elde edilecek sirke şekeri yüksek mevsim elmalarından olması tercih edilebilir..
Her sabah içilmesi önerilen, fakat hassas bir mideye sahipseniz içmemeniz gereken sirkedir.
Şahsım tarafından denenmiş, 1 hafta boyunca mide bulantısı nedeniyle yatak döşek yatılmıştır.
Şimdi de ne adına, ne kokusuna tahammül kalmıştır. *
duyulmuş ve denenmiştir. pek başarılı bir bulaşık makinası parlatıcısıdır.
bir bardak ılık suya bir buçuk yemek kaşığı elma sirkesinin zayıflamada etki gösterdiğini duymuştum.

aslında pek kilolu değilim ama yine de fazlalıklardan kurtulma amacıyla bugün denedim.

nasıl bir sonuç vereceğini merak ediyorum. ayrıca fazla kullanılmaması gerekiyormuş, yani 1 ay kullandıktan sonra bir süre ara vermek gerekiyormuş.
yediklerinize dikkat etmeseniz de kilonuzu korumanızda yardımcı olacaktır.*
ev temizliğinde çamaşırsuyu kullanamadığınız yerlerde - örneğin çocuklu evlerde yerleri çamaşır suyuyla silemezsiniz, afacanlar yerleri yalayabilir vs - temizlik suyuna katılırsa dezenfektan etkisi vardır.
halıları parlatır. negatif enerjiyi de alır ortamdaki. kokusu da çabuk geçiyor.
yüze sürüldüğü takdirde suratın anasını belleyen sirkedir. faydalıdır ama feci yakar.
Sabah ve akşam bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı bal ile 1 çorba kaşığı ölçüsünde kullanıldığında ve biraz da dikkatli beslenince kilo vermeyi hızlandıran sirkedir.Denedim,oldu.
buram buram sağlık.