1. 1.
  Malzemesi

  1 kg. elma
  3 lt. su
  200 g. tuz
  1 çay kaşığı tere tohumu
  1 çay kaşığı hardal tohumu
  Yapılışı

  Elmalar mikserden geçirilir, posalarıyla birlikte cam bir kavanoza yerleştirilir. Tüm malzeme içine boşaltılır, ağzı sıkıca kapatılır. Karanlık ve serin bir köşede 1 ay bekletilir.
  3 ... trablus
 2. 2.
  salatalara limon gerektirmeden super lezzet katan bir sıvı olup sabah ac karnına ılık suya karıstırılarak içildiğinde zayıflattığı soylenır.fakat bu durum mide için zararlı olabilir.
  2 ... mor gazoz
 3. 3.
  (bkz: kemal kükrer)

  büdüt: eksi oylamışlar bunu! ilahi komedya, vallahi güldüm. ya kemal kükrer diye bir sirke olmadığını, benim kasa kasa böyle bir isim uydurduğumu sandı bu denyo arkadaşım, ya vefa'dan başkası fasa fiso diyor ya da elma sirkesinden yana değil. hadi bakalım, hayırlısı.
  7 -4 ... sally
 4. 4.
  film banyo edildikten sonra içine birkaç damla damlatılırsa sonuç daha iyi olur dediler.. sonuç : filmime yapışıp kalan parçalar!! ühüühühühüh
  2 ... a la folie
 5. 5.
  birkaç damlasının bir miktar suyla karıştırılıp içildiğinde kollestrolü düşürdüğü ve zayıflamaya yardımcı olduğu iddia edilen; kimyasal muhtevasına bakıldığında içerdiği toplam yağ ve kollestrol oranıyla bu iddiayı nasıl kanıtlayabileceği merak edilen sıvı.
  1 ... thor voivoda
 6. 6.
  saçlara iyi gelen ayrica sabah ac karnina icildiginde zayiflattigi soylenen sirkedir.

  dehsete kapilma sonrasi gelen edit: ac karnina icmeyin!(#2345115)
  4 ... laxx
 7. 7.
  söylenenin aksine sabah aç karna değil, gün içinde herhangi bir öğünden sonra 1 su bardağına 3-4 yemek kaşığı katılıp içildiğinde vücuttaki yağ yakımını %150 arttırarak kilo verimini çok hızlandıran sirkedir. aç karna içmeyin, denyoluk etmeyin yoksa midenizden olursunuz.
  7 -1 ... karpuzkabugu
 8. 8.
  bir arkadaşımın (bkz: komplee) yanlış anlatımı sonrası yarım çay bardağı sirkeyi burnumu tıkaya tıkaya içmem ve sonrasında tüm nefes borumu ve midemi cayır cayır yakmama sebep olan sıvıdır.

  (bkz: arkadaş kazığı)
  3 ... crazy
 9. 9.
  geçenlerde bir taksici tarafından, etiler el torito'nun sahibinin kızını acayip kilo verdirdiği söylenen şey. **
  1 ... brunglace
 10. 10.
  kilo vermede işe yaradığı söylenen içecek. bazı doktorlara göre mideyi delmenin en güzel yolu.
  3 ... elma kurdu