bugün

bir adet on birinci nesil yazar.
nickinden dolayı sözlükte ilgileneceğim yazar.

hosgelmis adamım benim.
bamsibeyrek46 imiş.
dede korkuttan frodoya dönmesi ironik olmuş. şiit sen misin beyrek hakikaten? av avlayıp kuş kuşladın mı?*
Bamsibeyrek46 olduğunu iddia eden kişi.
Bana uludağ sözlük dışından böyle bir bilgi gelmedi.
itibar etmeyin ve polisi arayın.
Aşağı hobbitli köyünden yazan yazar.
yalan olan versusdur. Bamya'ya otobüs çarpmış. Bamya sağlam travego pertmiş.
kıymetlimisin sahibidir kendileri, idealist ve maceraperest bir kişiliğe sahip bay frodonun tam adı frodo baggins olmakla birlikte bir başka maceracı hobbit bilbo baggins in yeğenidir.
Göze çarpan farklı entry ler ile sözlüğe giriş yapmış yeni yazar, hoşgelmiş demek isterim.

Kendi düşünceleri ise devam, koştursun efenim.
bamsibeyrek46 kullanıcı isimli kaliteli yazar kişisi. bir ara atışmıştık ama sadece atıştık o kadar. * fikirlerimiz uyuşmasa da böylesine bilgili, ne dediğini bilen, en azından tartışma nedir onu bilen yazarlara ihtiyacı var bu sözlüğün. gel frodo gel, yüzüğünü de kap gel.

hoş geldin.
Sinan akçıl'a laf atacağına dönüp aynaya bakmalı.

Bir yazar.
güldüren nesildaş. çok yaşa sen.
şu an benimle bir ortak noktası olan yazar.
Eski bir yazar aslında kendisi.+ Karadenizli değildir. + umarım yine siyasi polemik yaşamaz. Kürtçüleri boşver sen, genelkulturunu geliştirmeye bak. *
Saçlarına aklar düşmüş yazar.
Yüzüklerin efendisi filminin başrol oyuncusu.
pek sevgili dolmus soforu yazarı.
Bay midir yoksa bayan midir pek enterese etmeyen bir yazar/nesildasdir... Selam olsun sana tasiyici!!
Canini yerim onun... Her kutlayan gibi onu da sevip saymaya basladim. Basimin ustunde yeri var.
Dilin ifade gucunu asan sahneleri yazabilecek yazar.
sam in agzindan dusurmedigi hitap.
Dertli kederli kardeşimdir.
Mizahının yüceliğinin ardında pek kimsenin bilmediği şeyler yatar .
Bundan dolayı söylenenler onun için bir anlam ifade etmez, çünkü siz söylemeden o ne düşündüğünüzü tahmiş etmiş lafı ağzınızdan alıp geri koymuştur.
Yeri gelince selamini veren yazar.
sam'in bir kontakinte edasında diline pelesenk ettiği ifade; bay frodo aşağı, bay frodo yukarı.
efendi bir yazara benziyor. pek boş entrysine de rastlamadım. dünya görüşüne katılırsın katılmazsın orası ayrı. sözlükten yakında kaçıp gitmese bari.
Tekrardan gitmemesi gereken yazar.
Hayat bu , bazen sıkılır bazen eğleniriz.
Bazen mutsuz bazen mutluyuz.
Hayat dalgalanmadan ibaret, biz her ne kadar sürekli mutluluk arzulasak da..