bugün

hitler'in ömrünün son günlerinde muzdarip olduğu şey.
dikkat ederseniz son resimlerinde hep elini tutmaktadır.
bunun sebebi elinin titrediğini insanlardan gizlemektir.
kullandığım ilaçlar yüzündendir.
ekstra etkileri de mevcuttur.
bağımlılık yapan maddeleri kullanıp ara vermek, yüksek dozda kafein tüketmek gibi nedenlerden olan sinirsel bozukluk.
detaylı bilgi için;
http://nedenolur.net/el-titremesi-neden-olur/
aç kalınca, sinirlenince, üzülünce, heyecanlanınca titrek leyla'ya bağlamak.
vücutta yüzlerce sebeple meydana gelebilecek olay. ancak en önemli ve tedirginlik verici sebebi beyin bazal gangliyonlarında hasar olma ihtimalidir. dikkate alınıp doktora gidilmelidir.
(bkz: parkinson)
(bkz: kore hastalığı)
(bkz: ballismus)
şanssız biriyseniz her daim hayatınıza eşlik eden bir olgu. dışarıdan bakanlara bile belli olması talihsizliktir.
muzdarip olduğum durum.dışarıdan farkedilmesi nedeniyle bu genç yaşta ne bu titreme gibi soruları duymama neden oluyor.
bu yaşta kendimi 70 lik dedeler gibi hissetmeme neden olan hadise. tek biri iyi yönü var; herhangi bir grup içindeyken birinin fotoğraf çekilmesi gerekiyorsa işin içinden 'benim ellerim titriyor, flu çıkar' diyerek sıyrılabiliyorum.
Bazen hayallerden vazgeçmektir.

(bkz: tıp)
aklina gelince bile nemlenmesine neden olan durum utanc verici.
Yıllardır çektiğim çile. Adına anksiyete diyorlar bunun saçmasapan şeylerden dolayı hemen başlıyor eller titremeye. Bugün sandikta zarfı atarken görevli fark etti delikanlı çok heyecanlisin ilk oy mu diyor. Ne heyecanlancam amk alt tarafı damga bastık.
Sanki seni parmaklicam amk sana noluyo? Karşındaki 100 tane soru sorar başka kötü bi yani yok.
Her saban karşılaştığım, işleri yavaşlattıran olay.
anksiyete denen rahatsızlıktan muzdarip kişilerin başına gelen çekilmesi zor durum. çayınıza şeker atamaz, ince işlerinizi yapamazsınız. kronik hale gelmiş kaygı,stres ve üzüntü bu rahatsızlığın temel nedenlerindendir. yoğun stres altında çalışan insanların başına kolaylıkla gelebilir.
Çok çeşitli hastalıkların habercisidir. Özellikle geç yaşlarda görünüyor ise hekime gidilmesinde fayda olucaktır. Her zaman olmasada kumpası elime alıp ölçü alacağım zaman ara sıra başıma gelen hadise.
astım kriziyle geçen gecelerin sabahında olması muhtemel durum.
nefes almaya çalışırken kalbinizi çok fazla yoruyorsunuz ve sonucunda birkaç saat elleriniz devre dışı kalabiliyor hatta bazen dizlerinizin bağı çözülüyor.
herkeste aynı şey oluyor mu bilemiyorum tabiki..
manik evrede sinir krizi gecirdiğinizde basiniza gelecek olandir. herkesten uzak olsun.
tamamen psikolojik ve konsantrasyon meselesi.
antidepresan kullananlarda sıklıkla karşılaşılan durum.
Stresli ve çok sinirli olunan durumlarda oluşan reflekstir.
günde 2-3 saat uykunun,
ve sık tekrarlanan sert kahve molalarının doğal sonucudur.

sağlığınız yerinde olsa bile ellerinizin titremesi için ikisinden birini yapmanız yeterlidir.

zaten ikisini aynı anda yaparsanız titremeyen yeriniz kalmaz.
Alkol De almıyorum ama elim titriyor. hele çay taşıyorKen.
Parkinson hastalarında da olur ve hasta kendine dikkat etmez egzersizlerini yapmazsa uzun yıllar yatağa mahkum olabilir.
güçsüzlükle ilgilidir.
Sinirden ya da tansiyon dengesizliğinde olması muhtemeldir.