bugün

bir inci sözlük mottosundan* esinlenerek tarafımdan oluşturulmuştur. Çeşitli varyasyonları bulunmaktadır. (bkz: seri eksi oy veren ibne) *
incicilerin (bkz: ekşici piç) muhabbeti ile karıştırılmaması gereken uludağ sözlükte bol bulunan insan grubu. herhangi bir görüş,düşünce belli etmeyen sadece futbolla ilgili bir tanım (allağın nesnel tanımı lan!) belirten giriyi bile eksilerler.
babadan oğula nesil bunlar. pü orospu çocuğu bunlar.
Bi tane var onu bi bulursam ....
ibne her boka eksiliyon gavat noluyo eksi atınca neyse ya boşver.
Tamam buldum anladım kimin olduğunu atarsan at lan atmassan aq.işsiz galiba yazık.
Ayarlarını beni eksilemeye mi kurdun, entry paylaşır paylaşmaz eksiliyorsun sinsice.

Edit: buldum seni tıssss.
Böyle biri var. Ama bir kişi ve tanımıyorum henüz. Adam sanki eksilemek için beni takip ediyor ilk saniyede eksliyor ve o entry 1 ekside kalıyor vay arkadaş varya seni bulsam -1 şeklinde plaket vereceğim harbiden kimsin.
Ya adama piç demeyin şimdi at eksini istediğine istediğin kadar at ama bir o rus bu çocuuu var bu işlerin raconunu bilmiyor.
Bir soluklan, bir nefes al, entry atar atmaz nöbetteymiş gibi eksileme.
günümüzde hızla yaygınlaşan piç çeşidi.
Bir tane de benim piçim var. Kodumun piçi.

Evet bütün piçleri böyle alalım. *
Cinsel hayatı sorunlarla dolu, düzenli sevişemeyen, anne babasından şiddet gören, sosyal kabulu sağlanamamış veya etrafı tarafından baskılanarak içine kapanmış birey davranışıdır.

Beğenmediğin entryi eksileme hakkımız elbette var ancak seri bir şekilde eksi vermek psikolojik sorunların oldugunu gösterir.
Ah eğleniyor kendi başına neşesi yeter...

Ps:eğlenmenin ucuzunu bulmuş piç.
Piçlik ile o. çocukluğu arasındaki ince çizgiyi korumakta zorluk çeken piçtir (Düzeltme: ekşici piç diye okudum, bu dediğin sadece piç grubuna girer).
gündüz vakti kim ya bu bela istiyor sanırım. adamsan açık eksile lan.ewed
tam bir piçtir.
kanı bozuk tahta kurusu,haysiyetsiz,şerefsiz,dalaksız,ciğersiz,onunki,bununki
eksi verenler hile kullanıyor bence.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar