bugün

ehliyeti olmayan kişi için sorun değildir.yan koltukta kıçını yayarak yatmaya devam eder.
6 ay boyunca polisle kovalamaca oynamaktır. hangi noktalarda yer edinmişler bilgisi alınır. sürekli sol şeritden gitmek zorunda kalmak, e5 ve tem yolunu kullanmak. gece 10'dan sonra trafiğe çıkamamak. size gelip vurmasınlar diye herkese özenle yol vermek. ve zamannın hiç geçmediğini fark etmektir.
Cezalı ehliyete sahip 2 kişinin, üstüne muayenesi 1 senedir yapılmamış bir aracı oto pazarına götürürken yaşadığı gerilim kobra takibi kıvamındadır ayrıca.
ilk defa kaptırılması durumunda 6 ay sürecek olan ayrılıktır, 650 lira cezası ise işin başka bir yönü. * *
men edilmek de var malesef yaşadım...
bir insan evladının başına gelebilcek en stresli hadiselerden biri.
Dün gece itibariyle 2 yıl kaptırmış bulunmaktayım. Dün gece park halindeki araca geri manevra yaparken vurdum. Aracın sürücüsü ile de gayet anlaşabileceğimiz pozisyonda iken ille de trafik polisi çağırdı. Halbuki bir tutanak işi halledecekti, 0,6 promil alkollü çıktım 2 bira içmiştim. 0.5 sınır değer. Pezevenk ne polis çağrıyosun, kaza tutanağı tutucaz olcak bitecek.
Eline götüne sağlık.
güncel Önemli Başlıklar