bugün

efes'in yeni çıkardığı %9 alkollü 237ml biranın yeni adı. fiyatı 3.75tl ve gerçekten anında etki ediyor.
tabii geldiği gibi gidiyor orası ayrı. biranın olayı budur zaten içtiğin sürece sarhoş olursun alkol oranı yüksek olsa bile miktar az ise geldiği gibi gider. bir oturuşta rahat on tane içilip güzel bir gece yaşanabilir.
3 taneden sonrasi adami yamultur. Vodka ile birlikte tuketilirse (ayni bardakta denemeyin!) ve gecenin sonunu sarapla bitirirseniz o gece bitmez... Denenmistir %100 sozluk onayli!
bulunmayandır.
https://www.youtube.com/watch?v=oh73dd7JFwE
içmeyi seven adam sevemez bunu. içimi kısa çünkü. sana uzun mu lazım diyenin alnını karışlarım.

şaka bir yana zararlı bir şey. aslında bütün strong beer'lar zararlı. bi schneiderweiss içersiniz anlarım, o başka. ama bunlar cidden bilhassa kalbe çok zararlı.

konu karaciğerin falan ötesinde ama ona da çok iyi geleceğini sanmıyorum.

düşünsenize, kutu koladan bile ufak bir miktar ama yüzde 10'u saf alkol. ziyanlık bişey.
tam arka cebe tıkıştırıp ihtiyaç anında kullanmalık. %9 alkol oranıyla gönlümü de çaldı şerefsiz.
alkol oranı yüksek bira.
Beni sarhoş edendir.

Minik minik boyu var türlü türlü huyu var.
Denedim bidaha efes extra shot alani..... diye ic gecirmeme sebebiyet veren biradir denemeyin almayin gidin adam gibi extra alin için bi ayyas tavsiyesidir.
Hiç denemedim ama yüzde 9 alkol oranıyla cazip geliyor. Kafasını merak ediyorum açıkçası. Bilgisi olan yazarların yeşillendirmesini bekliyorum.
yarın denenecek olan bira.
tadı normal biralara benzemez iyi tarafı ise göbek yapmayan biradir.
Süper bir kafası yoktur , bildiğimiz alkol kafası , 4 ten sonrası silker , sadece anlık rahatlamalar için kullanılabilir , biriyle mi tartıştın patlat bir shot! Araban mı yandı amaan siktir et göm bitane daha!
kıbrıs fıyatı 2 tl olan, kutu koladan daha ucuz bira. zaten alkole dirençsiz olan bünyemde 2 tanesi net etkisini göstermiştir.
kırmızı tuborg'u bi aldatayım diyip denemişliğim olan minnak bira.

tadı gerçekten kötü! biradan uzak ve acı.

3 tane almıştım, 1 tane kırmızı tuborg kafası yapmadı. sorun bende galiba ya da kırmızıya alışan bünye direnç kazanmış.
(bkz: haram)
efes'in gayet pahalı sattığı bir alkolik içecek.
adı efes extra shot zannedilen bira. mideyi yormaz, kilo yapmaz, çişe çıkarmaz, sohbeti bölmez.
iki kırmızı tuborgun üstüne cila olarak iyi gider.
3 efes üstüne 2 shot icince ben gayet güzel oluyorum.
daha önce denediğim ve almayacağımdır. bana göre tadının kötü olmasının yanı sıra bira içiyormuş hissiyatını alamıyorum ve yüzde 9'luk bi yalan söz konusu. 3-4 shot atıyorsun hiçbir şey yok. nerede yüzde 9?
Tipini beğenip aldığım biradır. Tadı biraz sert. 2 tane atıp uyumalık.
şu an 4.yü içiyorum baya iyiymiş yani.

uçurma potansiyeline sahip bira.
içmekten zevk alanların pek hosuna gitmeyeceği, kafa yapmayan insanı biradan sogutan bir içki.
küçük ama etkili.
an itibari ile tükettiğim ve tadını beğenmediğim içkidir.