bugün

entry'ler (88)

güne regli li uyanmak

geceden başlayan karın ağrısı sabah uyandığında karşılaşacağın sahnenin sinyalini verir. Karnım ağrıyo be sıcak su torbamı getirin.

sezen aksu açıp ağlamak

Sezen aksu git eşliğinde 3 kadeh içip ağlayarak sızma eylemidir.

öldüren şarkılar

Bunu dinlediğimden beri ölüyüm.

https://www.youtube.com/watch?v=Id8ppyOiBQk

aşık kadın

Aşık kadın benim.
Bu duyguyla beraber hissettiği onca olumsuzluğa rağmen aşktan vazgeçmeyen kadındır.
Aşık oldukça güçsüzleşir, hırpalanır kıskanır midesi ağrır acıkmaz susamaz.
Sadece aşık olduğu adam onu iyileştirir.
Kendini unutur, yaşadığı yeri ailesini arkadaşlarını işini hepsini günden güne görmezlikten gelir.
Her şarkıda bidaha aşık olur.
Her filmde bidaha.
Aşık olduğu adam yanındayken geçen zamandan nefret eder. Birazdan kalkıp gitmek zorunda olmasından nefret eder. Onsuz geçen her dakika hayatından gider.

tuğçe kazaz

Hayatı boyunca dilbilgisi dersi görmediğini düşündüğüm de ve ki eklerini sürekli yanlış kullanan kişilik. Bu arada tesettür içeren tweetlerini okuduğumda aklıma memelerinin gözüktüğü fotoğrafları gelir.

ankara

Ankara artık yoktur. Biraz daha yağmur yağarsa haritadan silinmesi muhtemeldir. Bu sabah metroda paçalarımızı sıvadığımız, yaz aylarının yağmurlu ve soğuk geçtiği ilimizdir.

debbie gallagher

An itibariyle 5.sezonun 3.bölümündeyim ve debbie'nin meyve suyu içerek attığı zafer çığlığının hastası oldum. Im a womaaaaan.

içinde alkol olmayıp kafayı kıyak eden içkiler

Alkol yoksa kıyak kafa yoktur.

maroon 5

Canlı dinleyebilmeyi çok istediğim grup. Animals ve sugar ı sesim kısılana kadar söylerdim.

oruç tutmuyor diye adam dövecek illerimiz

Konya
Kayseri
Erzurum.

süleyman demirel

idama evet diyen 9.cumhurbaşkanı.Kendisini çok da iyi bilmezdik. işlediği suçların hesabını vermeden gitmesini de sindiremiyorum.

ayağa dövme yaptırmak

En kısa sürede gerçekleştireceğimdir. Ne yaptıracağıma karar veremedim henüz.

rakı içen kadın

hepsi doğrudur:
http://onedio.com/haber/r...ereken-14-ozelligi-510175

sözlük yazarların fobileri

Evde tek başıma olmak. Eşşek kadar olsam da korkuyorum napalım.

orgazm dan daha güzel şeyler

Çok özlediğin beklediğin birine kavuşmak,kokusunu içine çekip sımsıkı sarılmak.

en iyi kahve yapma makinesi

Cezveden sonra arçelik telve.

sözlük yazarlarının doğum yerleri

Angara.

19 mayıs atatürk ü anma gençlik ve spor bayramı

Soldaki başlıklara baktığımda bu günü haketmeyen hergün daha da iğrençleşen gençliğe hediye edilmiş bayramdır.
Biraz yukarda Ey türk gençliği diye başlayan entryi okuyup iyice sindirmeniz dileğiyle kutlu olsun.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ahmet kaya-beni vur.

efes xtra shot

Tipini beğenip aldığım biradır. Tadı biraz sert. 2 tane atıp uyumalık.