bugün

luis suarez'i sıçar. net.
bir galatasaray taraftarı olarak söyleyebilirim ki beyefendi bir izlenim vermesiyle suarez den daha iyidir.
kendisine beyefendi demişken benim gibi duygusuz bir adamı bile duygulandıran güzel bir hareket yapmıştır geçenlerde.

http://www.skorer.tv/vide...avranis-sNjvdhpoG0Mu.html
Çok sıska. Böylelerini nasıl futbolcu yapıyorlar anlamıyorum!
girdigi tek pozisyonu harcayarak dun gece turu chealseye vermistir. o pozisyondan sonra dedimki chealse 2 yi atar turu gecer nitekim oylede oldu. ve bir kez daha anladik ki atamayana atarlar.
çuvallarla para verilen adamın yaptığı işe bak.
Suarez ile beraber ingiltere ve italya nın bulunduğu gruptan Uruguay ı bir üst tura cikarmaya calisacak golcü. isleri zor ama bence italya o gruptan cikamayacak.
rekor ücretle geldiği psg de 4-3-3 sisteminde sağ tarafta oynadığından dolayı tam verim veremediğini söylemiş ve takımdan ayrılma sinyalleri vermeye başlamış oyuncu. bana göre de mevkisi tam olarak striker dır ve 4-4-2 veya 3-4-1-2 gibi bir sistemde beraber oynamaları çok daha etkili olacaktır.

şöyle bir diziliş olabilir mesela:

sirigu
marquinhos-silva-digne
lucas-cabaye-motta-lavezzi
pastore
ibrahimovic-cavani
kızılderili olma ihtimali yüksek futbolcu.
penaltıdan gol atan futbolcudur. isminde tam bir forvet oyuncusu izlenimi var.
kostarika maçında yokları oynamıştır. ahanda 3-1 oldu.
psg'nin yüzyılın kerizliğini yaparak bir sürü para bayıldığı oyuncu idi geçen sene. belki güleceksiniz ama burak Yılmaz'ın biraz futbol zekası iyi olsa 2'ye katlar cavani'yi aslında.
2014 dünya kupasının en büyük hayal kırıklığı. yokları oynadı resmen.
balon oyuncular gördüm de bu kadar şişirilmişini ilk kez görüyorum.
2014 dünya kupası'ndaki performası, euro 2008'in mario gomez'idir.
2014 dünya kupası performansı kötü değildir. çünkükendisi forvet bölgesinde oynamadı. sağ,sol açık ve forvet arkası oynadı. hatta bugün kolombiya maçında ortasahaya gelip sık sık top çıkarıyordu.
Çok acayip goller kaçırabilen bir forvet. Ben olsam atardım golleri kaçıran , oha ulan böyle gol atılır mı golleri atabilen bir forvet.
Aşırı şişirilmiş forvet. He balon mu? Degil. Yetenegi de var. Ama fazla abartılıyor. Bir Nolito değil mesela.
inanılmaz düşüşte.paris gece hayatı ona yaramadı sanırım. böyle giderse türkiye ye gelir yakında.
bu günkü barça maçının özellikle ikinci yarısında ölümüne sıçtı. arkasındaki adamlar öyle paslar atıyorlar ki adam mecburen ve istemeye istemeye pozisyona giriyor. sonra bok gibi bir şut çekip Barçaya tehlikeli atak hediye ediyor. 4-5 kere oldu bu.

lan bi pozisyonda kaleyle karşı karşıya kalacak, arkasından bir stoper kovalıyor. ittirdi cavani'yi. yere düşse kırmızı alacak adam ve haksız kart değil. atmadı Amk yol verdi adama kaptırdı topu.
Türkçeye burak yılmaz olarak çevrilebilen söz dizisi.
psg nin yeni burak i hayirli olsun adam mal gibi oynuyor aylardir duşuşte.
Yanaklari sarkiktir iskelotor gibi.
beşiktaş ile 3 yıllık anlaşma sağlamıştır.

tamamen abartılmış balondur. bu adam 10 milyon etmez ve on tanesi 1 tane jackson martinez etmez.
güncel Önemli Başlıklar