bugün

ünal aysal gs'nin patronu olursa gerets'in isteği doğrultusunda masaya oturulacak ilk isimmiş.
http://spor.milliyet.com.....2011/1377530/default.htm
http://spor.milliyet.com.....2011/1377536/default.htm

olsa da yesek. pardon! olsa da izlesek! çok iyi oyuncu.
http://www.sporxtv.com/fu...ardsxtvq15102sxq/?ref=wm3
3 gün fenerbahçe bir gün galatasaray'ın aldığı futbolcu.
türkiye ligine herhangi bir takıma gelmeyecek futbolcudur. yani kendisine bir dünya para versen de gelmez. bu şahsi fikrim. ki takımı lille osc bu yıl %99,99999 şampiyon oluyor.
çok zor, kimse sallamasın boşuna.
fenerbahçe ile 4 seneliğine kesin anlaşmaya varmıştır.
fransa'da yılın futbolcusu seçilen müthiş oyuncu. yetenekli ve genç. 34 yaşında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.
galatasarayın transferi için görüşmelere başladığı topçudur.
pes 2011 in vazgeçilmezlerindedir..3 sene içerisinde genel derecede 108, diğer bütün özellikler de ise 99 lara vurarak tavan yapar..
gene millet kafaya absinth dikip, fotomaç okumuş ve kılıcını kuşanıp buralara gelmiş. galatasaray'ımın şu durumda maalesef en fazla arabasının dikiz aynasında asılı duran cd'sini alabileceği adamdır, adam da değil bildiğin velet. hayal görmemekte fayda var.
ünal aysal sonrası hayal olmaktan çıkan isim. kim bilir?
fm 2011'in en büyük buglarından biridir.

(bkz: macheda)
türkiye' ye tek şekilde gelebilecek futbolcu. parayı bastıracaksın, maaşını ödeyeceksin. jardel' de oldu, adam kariyerinin olgunluk döneminde türkiye' ye geldi. ünal aysal sonrası bu ihtimalin belirmesi bile heyecan vericidir.
Zidane'nin veliahtı olarak gösterilen futbolcudur.
gelirse büyük iştir.
ihtimal mi?
bence yüzde 10 bile değil.
avrupa'da olmayan bir takıma böyle potansiyelli bir adam niye gelsin?
fener dense yüzde 60-70 derdim. hem parasını verirler, hem şampiyonlar ligi. ama bu adam gs'ye gelmez hacı.
(bkz: eden bulur)
arda turan ile kendisini karşılaştırıp kendisini aşağılama gereksinimi duyan bazı kimseler var. yahu bu adam daha 20 yaşında... yani arda şampiyonlar ligi'nde zidane'a özenip oyuncuya kafa atarken bu adam takımını şampiyon yapıyor. o arda nerde, hazard nerde? ha, arda avrupa'da yaşı itibariyle daha çok iş yapmıştır orası ayrı fakat önümüzdeki sezon bu adam şampiyonlar ligi'ni sallar. o zaman da 20 milyon euro'dan aşağı almayı düşünmesin kimse.
türkiye-belçika milli macından sonra fenerbahceli bir yoneticiyle gorulen, fenere transfer olması beklenen futbolcu.
fenerbahçe veya türkiye'de herhangi başka bir takıma transferini çok zor gördüğüm futbolcudur. ama gelirse de beni en çok mutlu eden transfer olacaktır.*

ha "gerekli mi" derseniz; evet belki stoch, dia gibi kanat oyuncularımız; mehmet topuz, özer, uğur boral gibi alternatifler varken kanat oyuncusuna ihtiyacımız yok. ama bu adam değil fenerbahçe'deki dünyadaki en iyi kanat oyuncularını bile kesebilecek yeteneğe sahip. sadece biraz tecrübeye ihtiyacı var. zaten hala avrupa'nın dev kulüplerinden birine transfer olmamış olmasının nedeni de bu bence.
fm 2011' de deli form tutan belçikalı.
"ben anlamam 20 yaşındaymış, yetenekliymiş... var mı icraatı? tamam bu kadar gol asist yapmış olabilir ama ne verdiğine bakarım ben. taraftarı kandırır, beni kandıramaz. şimdi biz de amaral diye bi topçu vardı, nerden gelmişse..."
eden hazard gelse; (nerdeeee? ) sergen bu cümleleri kurmazsa ben de bi şey bilmiyorum...
hala fotomaç tarafından fotoşopla fenerbahçe forması giydirilmemiş futbolcu. var bu işte bir ipnelik...du bakalım.
1991 doğumlu belçikalı müthiş yetenek. kanat oynar. lille'in 2010-2011 sezonundaki şampiyonluğunun mimarıdır. geçen sene fenerbahçe çok istedi kadrosuna katmayı ancak bonservis ücretinde anlaşamadıkları söylendi.
fm 2011 fenomeni. 3 sezon sonra, 120 milyon dolara barcelona, real madrid yada man. city'ye satabilirsiniz.
lille in 50 milyon £ bonservis bedeli istediği futbolcu.