bugün

eden hazard seven bir arkadaşım vardı, hatırlarım.. sapık gibi duvar kağıdını, kıyafetlerini, profil fotoğrafını hazard vardı, eh tabi hepimize saçma gelmişti.. ve bir gün real'e gitti hazard.. sabah onu da real madrid forması, arkasında hazard yazılı o formayla görmüştüm.. sapık mı lan bu? diye düşünürdüm sürekli.. o gördüğüm andan sonra bir daha da görüşmedik, ayrıldı yollarımız.. hazard dendiğinde o gelir aklıma. huzur içinde yaşa dost! hazard gönlümüzde bir efsane!
eskiden olsa ipe dizerdi açık ve net.
görsel
bomba transfer adi altinda türkiye ye gelmemesi sevindirici.
32 yaşında futbolu bıraktığını açıklamış.
real madrid'in takımdan ayrıldığını açıkladığı 32 yaşındaki futbolcu.
milli takımı bırakmış.
futboldaki en bidon transfer olabilir.
galatasaray eden hazard ile prensip anlaşmasına vardı. hayırlı olsun.
Futbol cahilleri tarafından kardeşi olduğu bilinmeyen ve Portekiz’e gol atanın kendisi olduğu sanılan futbolcu. Baktım Galatasaray taraftarı olan bir ergen şaşırmadım. Evet.
Az önce Portekiz'i uzaklardan füzelemiş futbolcu.
Sıkıcı geçen maçta:
+ s*k*r*m sizin oynayacağınız topun!

Deyip, Allah ne verdiyse vurmuştur. Falso alan top kaleciyi de şaşırttı.
Edit: Hazard'ları karıştırmışım.
ulan bu da gelirse harbi çıplak koşarım amk . ali başgan çıldırt bizi .
Premier ligin amına koymuş adama çöp diyenleri de gördük amk.
Bu akşam bir numara yapamayan oyuncu. Lan sen van dijk le taşak geçen adamdın bugün dirar ı geçemiyorsun sen hayırdır?
Bütün topları ezdi. Çok kötü oynuyor.
Real Madrid formasına Cavani'den sonra en çok yakışacak oyuncu. Ortalığın amına koyacak. Neymar, Mbappe falan hikaye, en doğru seçimi yaptılar. Bir de Cavani'yi alın be namussuz herifler.
fenerbahçe'ye karşı mini bir resital sunacak. kesin bilgi.
Real madrid'de henüz hangi numarayı giyeceği açıklanmamış olan oyuncu. Kendisinden Ronaldo performansı ve görevi beklenirse yüksek ihtimal başarısız olacaktır. Kendisi her ne kadar kusursuz bir oyuncu olsa da ronaldo gibi takımı ipten alacak bir oyuncu değil.
her sezon real madrid transferi haberi çıkıp dururdu. sonunda gerçekleşti de daha fazla bu haberleri duymayacağız.
Dünyanın en büyük takımına transfer olmuş. Evet.
bonuslarla birlikte 146m €'ya resmen real madrid oyuncusu olan topçu.

görsel
https://twitter.com/realm...tatus/1137089389992001537
istatistik ve para kasmak için futbol liginden fasulye ligine transfer olan yetenek.
reale giderek kariyerini bitiren oyuncu.

ağbi araştırın ingiltereden ispanyaya gelmiş adam başarılı olamıyor..

not ;ronaldo hariç çünkü adam insan değil makine.
Realmadrid'e üst düzey katkı vereceğini düşünmüyorum. Gareth Bale in bi tık üstünü oynar.
Messi-real madrid rekabetinde real için aranan kan değildir. Tabi ki faydası olur ancak real'e mbappe-salah-neymar üçlüsünden biri lazım. Tahminim 15 gol 15 asist falan yapar (-+5)
resmen real madridde.
güncel Önemli Başlıklar