bugün

şezlong ile hayat arkadaşı olmuş asortik güzelimsi.
öyle ya da böyle kendisi şu an trendsetter dır. diğer bir deyişle ikoncan.
türkiye'nin en çirkin kadınlarından birisi.
kum yiyip, deniz suyu içen sahil kızıdır.
(bkz: kokonacan)
soyadının hakkını fazlasıyla veren sosyetik koyu kavruk.
güzel dans ediyormuş.
niye bu kadar dikkat çektiğini anlayamadığım çirkin ve itici hatundur. ve ayrıca farklı olayım derken fazlasıyla rüküş giyinmektedir.
aşırı tikicandır. ağzını yaya yaya konuşur. adamı hasta eder. günde 10 kez solaryuma girdiğinden şüphelendiğim tiki ünlüdür. ayrıca soyadı ne kadar ''taş''pınar olsa da taş değildir bu hatun, kabul edelim bunu.

edit: imla
vücudu ve soyadı bir gram uyuşmayan ünlü kişidir.
"önümü yakarken hiç çekmiyorlar, mal arkada diye düşünüyorlar" diyebilen gerçekçi insan.
büyük ihtimalle bukadar solaryum ve güneşe maruz kalmakla hızlı yaşlanacak ve cilt kanserine yakalanacak olan kişidir. kötü bir örnektir.

bilgi: Güneşin zararları ışınları cildin yaşlanmasına sebep oluyor. Aşırı güneş mağduru insanların ciltlerinde lekeler ve kırışıklıklar meydana gelir. *
sürekli güneşlenirken ve bodrum sokaklarında yalınayak yürüken görüp beğendiğim gelgelelim dans yarışmasından sonra evi ve okulu haricinde ilgimi çekmeyen ince dudaklıdır.
kendini ikoncan sanan güneşlenmekten başka birşey yapmayan insancan.
bacaklarının uzunluğu ve güzelliği gerçekten söz edilmeyecek gibi değil.
normalde tikkylerden nefret eden biri olmama rağmen bu kızın doğalı bu olduğundan bana hiç gıcık gelmiyor.
nasılsa öyle. seviyorum ben bu eda'yı.
bildiğin armağan çağlayan'ın kopyası bu kız. yüzü aynı yahu, kesin kardeşler.
Boyum kadar bacağı olan bayandır. ama çok güzel bacakları.
adı gibi bildiğin taş..
Dans yarışmasından elenen taş gibi taşpınar'a yazık oldu.taş yerinde ağırdır gerçi ama.
yaşından çok büyük gösteren hatun.
sadece bacakları güzel olan hatun kişisi. belki o bile değildir ama bugünkü kıyafetinde güzeldi bacakları.
yüzü o derece çirkin olduğu halde neden estetikle düzelttirmediğini cidden merak ediyorum.
ama allah var çok tatlı ve içten gibi, yani büyük ihtimalle öyle.
ne kadar hanımefendi ve ne kadar sıcakmış halbuki.
önyargı böyle birşey işte.
helal olsun denilesi kadın. nasıl yaşarsa yaşasın iyi ve doğal bir yapıyı korumuş.
iyi yetiştirilmiş.
(bkz: tahta)
(bkz: erkek)
güncel Önemli Başlıklar