bugün

#5298996 şu entrysine, şöyle bir cevap aldığı için #5299030 , şu şekilde heyecan yapmış yeni yazar #5299074 , ne diyelim, zamana ihtiyacı var tabii.
(bkz: #5299074)
6. nesil yazar.
kendisine "2. türev dönüm noktalarını verir" diyor ve selam ediyorum. *
(bkz: en iyi benim insanları)
dünyayı ikiye bölmüş yazardır. emolar ve burjuvalar...
(bkz: sana seri eksi oy veren benim yavrum)
kardeşimdir, homemateimdir.
ataerkil düzene laf giydiren fakat kendisininde bu şekilde yetiştirildiğini tahmin ettiğim altıncı nesil yazardır. kendisine önerim kontak kuramadığı insanları gaza geitirip bulunduğu ortamdan soğutup kralı alkışlaması yerine kendi fikirlerini, kendi üslubu ile yorumlamasına yöneliktir.
poisonx mahlaslı yazar'ı ilgiyle takip edip çok sevmesine rağmen söylediği sözün arkasında durmasını ve sözlüğü bırakmasını dilinden düşürmeyen yazar.*
garip geldi yahu, gizli kalmış hamasi duygularını hasta yatağında skilir mottosuyla mı tatmin eylemektedir ki?

hayır sevdiğini söylemekte ama gözüme takıldı, poisonx'in nickaltında onu sevdiğini, takip ettiğini söyleyip gitmesini isteyen bir tek kendisi. nasıl bir sevgidir bu onu idrak edemedim. hani insan sevdiğine sığdırırmış derler onun gibi birşey herhalde.*
sevdiği yazarın bu denli ağır bir yük altında kalmamasını isteyen yazardır. ah ah anlamazlar ki insanlar duruştan, karakterden. di mi führerim?
istanbul soğan biz zar zirvesi teklifine (bkz: #5364843) olumlu karşılık verdiğim yazardır. tarihi, mekanı, başlama saatini belirlesin ve zirvebox'a eklesindir. buradan da söz veriyorum ki istemesi halinde zirvenin başlığını ben açacak, konuklar ile tek tek ben ilgileneceğimdir. kendisi de benim konuğum olacaktır ve şüphesi olmasın ki ne şahsımın, ne de yakınlarımın, dostlarımın kendisine karşı bir tavrı olmayacaktır. ve fakat organizatörlerinden birisi olduğu zirveye katılmaması da kuvvetli ihtimaldir. zira insanların karşısına çıkmak, burada ne yazmış isen yüzyüze de söylediklerinin ardında durmak her kişi işi değildir.

edit: amanın da amanın hanimiş benim kankişlik düşmanı yazarlarım?
sağa sola ironik hakaretler yağdıran bir sözlük kullanıcısına haketmediği halde duruştan bahsetmiş sevgili kardeşimdir, dostumdur, yazardır.

"kral çıplak" demiştir. evet aynen bunu yapmıştır. popülasyon kaygısı güdülen şu ortamlarda popülasyonun kralını nickler deklare ederek yapanlara haklı tepki koymuştur.

düzenleyeceği zirveye torpil ve çatpatlarla katılabilecek düzeyde insanları kale almaması gerektiğini söylüyorum kendisine. "ironik hakaret" eden insanlara pabuç bırakmayacak kadar asil ve zekidir kendisi.

kısa bir süreliğine benden o güzel arkadaşlığını esirgemiştir memleket hasreti bahanesi arkasına sığınarak. tekrar gelip,

"kral çıplak" demeye devam etmesi dilekleriyle...
kendisine "x zirvesine gel, söz veriyorum sana hiçbir arkadaşım tavır koymayacaktır" demek istediğim yazar. ama haklı olarak "sana ne len ister gelirim ister gelmem yrrm" demesinden korkuyorum.

ben ve çevrem kendisine bir şey yapmayacağız, ben ve arkadaşlarım, ben ve tebaam, ben ve kitlem... şişmiş egoya iğneyle yaklaşmasını salık verdiğim yazar. tabi birilerinin arzusuyla silinenler kervanına katılmazsa.
çaylak olması vesilesi ile şahsımı üzmüş olan yazar. ah keşke buralarda olsaydı da kankişleri onun sözcülüğünü üstlenmek durumunda kalmasaydı. umarım ki en yakın zamanda döner aramıza... çaylaklığı bitsin de istanbul soğan biz zar zirvesi yapacağız ortaklaşa... işi çıkmış olacaktır muhtemelen zirve günü ama bu da bir başarıdır.
canciş, kankiş, tatlış, hobbaloş, loloş yazar dostumdur.

kendisiyle bir zirve düzenlicez biraz önce msn'de kararlaştırdık.

(bkz: johannesburg eee götümüz de iyice kalktı zirvesi)

johannesburg'da ikamet eden bütün canciş, kankiş, tatlış uuserlarımız davetli olacaktır. hele bi organizasyonda bütünlüğü sağlayalım.
altıncı nesil silik.
ne sebepten silindiği merak edilen yazar.
(bkz: bir altıncı nesil daha kaydı)
güncel Önemli Başlıklar