bugün

otomatiğe bağlamış olan yazar. biri yazarak çalış demiş olmalı.(#6510453)
kendi fikirleri olmayıp başkalarının görüşlerini savunarak ayakta kalmaya çalışan yazardır.Sağlam birine bulaşırsa kötü şekilde ayar yiyecektir.
ece kscg'nin özellikleri**
1- Altıncı nesil yazardır.*
2- Sözlükte ansiklopedi/ders kitabı niteliğinde girdiği entryler ile tanınır.
3- Yine sözlükte -tesadüfe bakın ki aynı sözlük- girdiği bilgi içerikli entrylerinde türlü format/dilbilgisi hatalarının varlığı da söz konusudur. En büyük sorun da budur, kendisini savunanlar*iyi de bilgi içerikli entry giriyor ona da göz yumulabilir yanılsaması içinde. Kendisine kızanlar da olaya bu yönden bakıyor, bilgi içerikli entry girmek boş bakınız vermekten kat be kat daha değerli ve zaman alan bir iştir ve elbette kıymetlidir, fakat buna zaman ayırıp, formata, dile ve cümlelere dikkat etmeden tanımlar yapmak işi özensiz kılıyor ve yazar kendisi saygı duymadığı için girdiği entrylere ve açtığı başlıklara haliyle bizlerin de eleştirmesi en doğal durum haline geliyor. "beğenmediysen kendin yaz" demek de en doğal hakkıdır elbette ama ben "madem böyle bir hayra kalkıştın adını altın harflerle yaz bari azcık daha özen lütfen" diyorum kendisine...
4- 11. sınıf öğrencisi olması büyük ihtimal (#6339056)
5- Ben kendimi yetkin hissettiğim her konuda nasıl yardım etmek zorunda hissediyorsam*kendisi de üşenmeden bilgi fırtınası koparmadan duramıyor efendim, mesajımda bir örnek vermiştim sağolsun aydınlatmış beni (#6510372)*
6- Ben kendisinin iyi niyetinden şüphe etmiyorum ama tekrarlamakta fayda var, biraz daha fazla göstereceği özen kendisine sevgi ve daha çok saygı olarak geri dönecektir, bunu da herkes ister sanıyorum.
rahatsız etme abisi, o şimdi ders çalışıyor.
copy paste yazarı. en güzel entrysi olmuş.
osmanlı ve orta asya türk edebiyatı hakkında güzel, bilgilendirici entryler giren yazar.
Nikini hatırlayamadığım 5. nesli vardı bunun ve ne tesadüfür o da sabahın bu saatlerinde sarayları,hanları,hamamları başlıklandırırdı.Yanlış yerde yazıyor.ulu, ilber ortaylı tarihi mirasını,gezelim görelimi pek sevmez.hani il il genelevleri,sex expo gibi fuarların şeceresini çıkarsa neyse..
sözlüğe girdiği bilgilerle dikkat çeken yazar. ayrıca, açtığı başlıklara genelde entry girilmemesi, ilgi görmemesi, halkımızın tarihe olan ilgisizliği bakımından ölçüt olabilir. * *
lise öğrencisi olan yazardır kendileri. fazla yoruma kaçmadan sürekli bilgi içerikli entryler girer. *
şu sıralar eski kelimelere takmış vaziyette olan yazar. *
Osmanlıca kelimeleri, kelime haznemize yerleştirmeye çalışan yazardır. *
Takdir edilmesi gereken yazardır, bilgi içerikli entryler giriyor, ece deyince aklıma hep güzel ve akıllı bir kız geliyor.
bilgiyi arıyor buluyor ve sözlüğe gerektiği gibi aktarıyor, ne diyelim teşekkürler.*
sanırım kpss'ye çalışan yazar, girdileri genelde genel kültür sorularının cevapları gibi.
tematik mode u kullanması tavsiye edilen faideli yazar.
an itibariyle seriye osmanlıca kelimelerin türkçe karşılıklarıyla devam eden yazar.
burayı osmanlıca - türkçe sözlük zanneden yazar.
bilgi verici entrylerle bizi memnun eden yazar. ama biraz daha ayrıntılı tanımlar verse daha hoş olmaz mı?
sözlük için amme hizmeti yapan yazar. *
(bkz: ece keseceği)
an itibariyle sözlük elinde, "yazarak" ders çalışıyor. demin "s" deydi (#6625330), onlar bitti. şu an "ş" harfinde.(#6625512)
şu anda e harfindedir.
(#6626776)
(#6626755)
yoksa ehl i küfr cülerden misin!?
yaptığı şey arabanın anahtarını verip, sür demeye benziyor.
yazdıklarını bir cümle içerisinde kullansa çok daha verimli olabilir.
eline osmanlıca sözlük alıp entry giren yazardır. kolay gelsin...
bi add
bi beka
bi baha
bi çün
bi dadger
bi bidaat
(bkz: sol frame in ebesi)
yazdığı bilgi dolu entrylerden dolayı kendisine müteşekkirim lakin biraz da o kelimeleri cümle içinde nasıl kullanıldığını yazsa gerçekten öğrenmiş oluruz, değil mi?
kız olması itibariyle nick altı dolan yazar. sağ tıkla uzmanıdır ayrıca. yada ctrl+c kombinasyonunuda kullanıyor olabilir.