bugün

pandemi sonrası talep ve arzın arttığı alışveriş türü.
özellikle trendyol ve amazon çok ilerilere gitti.
https://www.eticex.com/
ebay hesabı açıp avrupalılara süs tişört felan satın euro fiyatına iyi para getirir.
yabancı dil bilenlerin yapabileceği ticaret. ebay.com veya amazon.com dan satabilirsiniz. turistik ürünler gibi.
E-ticaret sektöründe tekelleşmeye son verecek kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilmiştir.
https://bit.ly/3yx6nm2
babası ve temellerini atan ilk insan (bkz: jeff bezos)tur.
Bu ara 3 farklı koldan saldırdığımdır. Bu işlerle uğraşanlar bir telegram grubu kursak da fikir alışverişi yapsak.

Not: aramıza orospu çocuklarını almadan ama. Fikir alıp akıp hiç bir şey demeyenlerden bahsediyorum.
e-ticaret sektöründe danışmanlık verdiğimden dolayı şunu söyleyebilirim para parayı çeker.
güvenlik sıkıntılarının çok olduğunu düşündüğüm ticaret türüdür.
Ticaretin ve alışverişin evrim geçirerek çok farklı bir boyuta taşınmasının geldiği isimdir. Bundan sonrası ne olacak acaba gerçekten çılgınca olacak !
yeni kurduğumuz şirket için tüm yazılım ve e-ticaret ile ilgili desteği aldığımız firma ve ekibi çok teşekkürler.
kaynak:https://www.faprika.com/
Yeni başlangıç yapılacak e-ticareti için ciddi bilgi ve destek veren bir firmayla anlaşma yapıldı. Teşekkürler.
serdar gözlükleri kaliteli şıklığın adresi.
La olm zaten şurada 10 12 kişiyiz. Neyin reklamı bu.
e-ticaret sitemiz için gerçek anlamda destek ve uzman bir ekip arayışındaydık. Her konuda sonsuz desten ve bilgi için teşekkürler.
görsel
yakın zamanda cirolar itibariyle geleneksel ticaret anlayışını geçeceğini düşündüren yeni nesil ticaret sistemi. özellikle dev siteler bu alanda liderlik ediyorlar ve farklı iş yapış şekilleriyle geleneksele fark da atıyorlar.

küçük işletmeler için doğru tercih dev sitelerde yüksek komisyonla satış mı yoksa ücretli alınan script ile yalnızca cüz-i mail order sistemleri ile uygun fiyatlı büyüme mi derseniz uzun vadeli başarı için bence işletmeler kendi sitelerini edinmeliler. en nihayetinde doğru ticaret anlayışı, düşük fiyat ile birleşince müşteri kitlesi zaman içerisinde düşünülenden çok daha iyi noktalara gelinebilir.
eskiden vergi filan olmadığından güzel para bırakan ama artık devletin e ticarete de el atmasıyla eskisi kadar karlı olmayan iş ama yinede bir dükkan açmaktan iyidir. dükkan artı personel parası ödeyeceğinize evinizde bir odayı yapın depo satın ne satıyorsanız.

tabi malum siteler de artık dükkan kirası gibi site dükkanı parası alıyor.
Türkiye'de 2018 yılında yüzde 42 büyüyen sektör. Dünya ile kıyasladığımızda e ticaret ülkemizde toy yıllarını yaşamaktadır ancak insanların internet üzerinden alışverişe olan ön yargıları son yıllarda kırılmıştır ve yığınla tekil kullanıcı bu sektöre girmeye başlamıştır. Sektörde olanlar e ticaretin geleceğin en önemli sektörlerinden olacağına kesin gözüyle bakmaktadırlar.
tekstil ürünlerimizin satışı için bir süredir girmeyi düşündüğüm olay. halkbank'ın kmk bilgi teknolojileri ile baya avantajlı bir kampanyası var, benim gibi ilgilenenler bi bakabilir.
Son bir aydır ciddi ciddi organik boyalı ahşap oyuncak sektöründe faaliyet yürütmeyi düşündüğüm alan.

Kosgeb destekli olarak, bayan istihdamın tasarladığım modelleri imal edeceği, okul kreş gibi yerlere ücretsiz ürünler gönderip sosyal sorumluluk projeleri geliştireceğim, çocukların yaş gelişimine uygun, el becerilerini geliştireceği, zihinsel faaliyetleri artırıcı, tamamen özgün ahşap oyuncaklar üretip olabilecek en düşük fiyat politikasıyla önce yurt geneline daha sonra Avrupa’ya pazarlayacaktım. Hatta fabrika satış mağazasının içinde çocuklar bir oyun parkında oynar gibi bu oyuncaklarla ücretsiz olarak da oynayabilecekti.

Bu amaçla hemen alan adlarını kontrol ettim. Biraz klişe olacak ama ilk olarak aklıma oyuncak atölyesi geldi. Bu alanda faaliyet gösteren bir firma zaten vardı, enseyi karartmadım olmadı biz de oyuncak fabrikası deriz dedim. Demez olaydım o da alınmıştı.

Ulan dedim kendi kendime biraz daha enternasyonel birşey bulmam lazım, neticede nihai hedef Avrupa pazarı. Tamam lan dedim toyfabrik olsun. Gözlerimde o an eurolar ışıldadı lan sözlük. Hemen gugılladım bi de ne göreyim. Toyfabrik Alman menşeli bir vibratör, dildo üreticisi çıktı amk! Şu an metni hazırladım orospu çocuklarını çocuk ve gençlerin bilişsel ve zihinsel gelişimini olumsuz etkiliyor diye almanya sanayi bakanlığına şikayet edicem. Kimse genç dimağları zehirleyemez taam mı!
2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaşmış sektör.
içerik bulunamadı.
E-ticarette dönen parayı bilseniz, sözlükte 5 dk kaybetmezsiniz. Bütün mesele piyasa takibi, çeşit bolluğu, ürün yelpazesi, yüksek kalitede Ürün teşhiri (fot.mak.ışık spot ortam) zamanında sevkiyat ve teslimat. Normalde aynı tesbih kapalı çarşıda 20-30 bilemedin 50 lira iken, internette 80-100 tl. Fakat site kurması, arama motorlarında doğru kelimelerle seçilmiş başlıklar ve google reklamları sayesinde üst sıralara çıkabilmek maharet. Bilgisayar alt yapısı şart. Mobil site olmazsa olmaz. Giden Malı bul, hesaplı toptan al, müşteriye teşhir et, siparişi al, kargoya ver, kredi kartı yada kapıda ödeme, al gülüm ver gülüm. Her işin başı önce Güven. Ardes telefon vergi kayıtları isim marka olmazsa olmaz. ilk başladığında ayda 3-5 parça mal satanlar, 4-5 sene içerisinde aylık 20-30 bin ciro seviyesinde iş yapabiliyorsa, ekmek çok bu işte. Pasta büyük. Ama işi bilene. Şimdi çoğaldı gerçi ciro düştü, Adam 10 sene önce don kilot (iç giyim) satarak trilyonluk ciro yapardı. Türkiyede pek çok kişi ve özellikle yeni nesil internetten alış veriş yapıyor kardeşim. Bu bir realite. Uyumayın, açın gözünüzü.
son zamanlarda girmeye çalıştığım olay. herkes bir site açıp yapıyor ama o kadar da kolay değilmiş. halkbank'ın konuyla ilgili de bir destek kredisi var onu da düşünebilirim aslında.
Alışverişin internetten yapılan halidir.