bugün

sanırım rusya ile savaş halinde olmamızdan ötürü rus arama motoru yandex i tanımıyor.
kim ne derse desin güzel hizmettir. ama mobil olanı inanılmaz kötü. bana kalırsa önemli durumlarda cihaza bildirim göndermelidir. bunu yaparlarsa harika olur. ama site versiyonu olan bence oldukça iyi. bazı pürüzler ve tasarımla ilgili iyileştirmeler yapılmalı.
ilk kez giriş yaptım fakat boş beleş adam olduğumdan mıdır bilmem bana bomboş gelen sistem. ne bir borcum var, ne bir cezam filan, hiç bir atraksiyon yok.
babama ait hesabı, artık açamadığım için acaba birileri hesabı mı çaldı diye şüpheye düştüğüm sistem.

bilenler yeşillendirsin.
bundan sonra araç sorgulaması yapılamacakmış.

http://www.hurriyet.com.t...urkiyeekonomisi_teknoloji
sık sık şifresini unuttuğum sistem.
(bkz: e devlet şifresi alma)
beni benden eden sistem. ilk önce üniversite kaydınızı e-devlet aracılığıyla yapabilirsiniz diye mesaj geldi şimdi de kabul etmiyor.
E-devlet şifresi alma servisi şu an çökmüş olan sistemdir.
hayır şimdi zaten 5-6 gün izin veriyorsunuz, 2 günü hafta sonuna gidiyor. sonra da sistem çöküyor. ne zaman alınacak bu şifreler?
Bu ülkede ne doğru düzgün ki sitesi düzgün olsun.Burs, kredi başvurularında da aynı sıkıntı olmuştu.Kitlenmiş yine.Ülkede hiç mi adam gibi mühendis yok arkadaş.
Allah onu alsındır. Kıytırık sözlükler (söz meclisten dışarı) bile bu kadar kolay çökmüyor.
Bakandan açıklama bakan varsa çıksın. Çık o zaman.
görsel
üniversite kayıtları yaptırmakta olan 98 lilerin şu sıralar bolca akın ettiği sitedir. öyle ki beni 2 saat uğraştırmış, bedduamı almıştır.
kyk için lazım olduğunda şifresini almış olduğum ancak o günden beri şifresini unuttuğumdan sürekli banka aracılığı ile giriş yaptığım sistemdir, üniversiteye kayıt yaptırmak için e devlete girmek isteyen ve banka hesabı olan arkadaşlar bankadan giriş yapın hem sıra hem şifre bitti sorunundan kurtulmuş olursunuz ve 2 tl niz cebinizde kalır.
yine şifreyi kaybettim.
ulan bütün şifreleri buldum
bunu yazdığım kağıdı bulamadım.
Kullanmayı bilmeyen insanın elinde tam bir ömür törpüsüne dönüşür.

Sevgili çalışanımız bakar eksik günü var, yan sütununa bakar eksik gün nedeninin kodunu görür, misal 21.

koşa koşa gelir ben sadece bir gün gelmedim 21 gün gelmedi göstermişsiniz beni diye çığırmaya başlar.

Anlatırsın anlamaz, ya bsg dersin gitmez, o an tüm idraki kapanmıştır ve kendine getirmek çok zordur. E devlet tüm güzelliklerinin yanında böyle de lanet olaylara gebedir.
Güzel hizmet baya başarılı.
Sitemler için şöyle düşünülmeli
Herkes evde kimlik bilgilerini doldurup girebiliyo olsaydı dolandırcılara altın bilezik vermiş olurdunuz.
Kimliğinizle bir ptt ye gidip zarf karşılığında tc nize atana şifreyle giriş yapıyorsunuz buda sizdenbaşka kimsenin oraya erişmesini engelliyor.
çıkartmak lazım bi şifre.
Abonelik Sorgulama,
Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu,
Abonelik Sözleşmesi Başvurusu,
Fatura Sorgulama,

şeklinde dört adet yeni hizmet sunan site.
yıllar önce aile bireylerimden birinin baskısıyla ptt den şifre almaya gitmiş deli gibi o sırayı bekledikten sonra tam sıra bana gelmişken karşımdaki hanımın 'sende de hiç şans yokmuş sistem gitti' sesiyle yıkılmama neden olmuş şeydir. hala herhangi bir yerde gerek olmadığına göre yeterince büyümemiş mi sayılıyorum bilemedim.
görsel
askerlik durum belgesine bakacaktim bakamadim.garip bir site.
(bkz: e bahçeli)
artık nüfus kayıt örneği ve ikametgah belgesi çıkarılabilen site.

muhtarda veyahut nüfus dairelerinde artık beklemenize gerek yok.