Senin ben mk.
Gözün olsun ecelim bana gizlece bak..
o kadar büyük kırıldım ki çok sağlam yapıştırdim kiriklarimi ama zede alirsam bir daha kapanmayacak kadar büyük bir kırgınlık olacak. Olay şöyle başladı çok da mutlu olmadigim bir zaman da büyük vaatler verildi hiçbiri gerçekleşmedi polyana ruhum imkan olsa olurdu dedi yıllar geçti bana hak görülmeyen birçok şey diğer kıza yapıldı yine polyana ruhum şimdi ellerinde para vardı hem sen öz çocuk degilsinle avuttu geçen yıl borç çok oldu anlayışlı oldum en son sen al denildi ben arkandayım ses çıkmadı sürekli böyle daha dün işler yine kesat gidildiği bahsedildi ki zerre bir beklentim yok zaten ama bana kapalı olan musluğun açık olan tarafini görmek huzursuz ediyor iç sesim sürekli ayrımcılık yaptığınız sürece kaybetmeye mahkum olacaksınız demek geçiyor ama yine polyana ruhum ölümlü dünya diyor çok şükür senin ihtiyacın yok ki zaten diyor geber içimde ki polyana geber demek istiyorum...
Benim için önemli olan arkadaşlığımızdı ama fark etmez artık..

Bir dost.
Ben dün gece huzurlu uyudum.
Kendime inanmadığım zamanlarda sana inanırdım. Bir yalana tutunur gibi tutundum, bir günaha sarılır gibi sarıldım. Hislerim doğru gibi gelirdi, evim sanırdım seni. Ailem...
Unuttum sanıyorum ta ki sana rastlayana kadar.
Mümkün mü ki unutmak. Üzerini örtüp yok sayıyormuşum meğer...
Bitmez mi bu çile, daha ne kadar ağlayacağım ardından göz yaşım tükenene kadar mı?
Ne zaman unutacağım seni?
Sen gittin enkazın kaldı, sen gittin içim yandı. Sen gittin içim yarım kaldı.
Canım acıyor
Tamam gazı sen veriyorsun tamam vazgeçerim şimdi:) mk salağı az çok çözdüm sistemi ölüme her yaklaştığımda siz işini yapmayan köpekleri biraz daha kamçılıyor bir şeyler. Kamçısız iş yapamayan köpekler bana gaz mı verecekler? Bence siz kamçıdan korkuyorsunuz. iyisi mi adam gibi işinizi yapın, geldiğimde hepinizin kellesi gidecek eğer sizi öldürmezsem ya da kendim bu uğurda ölmezsem adam değilim mk. Muhtemelen siz asalak sürüsünü temizlemek için gönderdim kendimi buraya ya da o yüzden tutuyorum burada bakalım kısmet.
buralara düşmemiştir inşallah, maşallah.
okuyan sen değilsin... yazan benim.
yazdığım... söylediklerim değil...
keşke sen anlayabilseydin dediklerim.
kimseye söyleyecek bir şeyim yok. içimde kalan bir şey yok. iyi ki de yok.
inan bana , ben de bu çatının altında nefes almaktan memnun değilim. Ama senin gibi iğrenç kişilerden birine mecbur olurum diye gidemiyorum.
Bakınız kim bu başlığı okuyor. O ' mu ?
Bir kez olsun yüzüme oturmanı isterdim. Evet.
Ben senin taaa amq.
bir kez pişman olduğunu belirtsen, bir kere mesaj atsan emin ol her şey çok daha güzel olacak deli fişek.
beni 8 buçukta uyandırSana...
yıldızlaşmak için yanmak lazım. ama yıldızların da şiiriyeti kalmadı. sokak lambaları daha cazip. bir ömür boyu yandıktan sonra bir maskara kadar bile değere sahip olmamak.. kim yıldızlaşmak ister ki? göklere kanat açanlar ilgisini çekmiyor insanların. uçuruma kendisini bırakanların akrobatik harketleri daha çok göze hitap ediyor. bir meteor gibi atmosfere girip bir an için ışık saçmak ve yere kül olarak düşmek...kim ışık olmak ister ki?
Sakın hanıma söyleme.
dua et... dua et...

ben o fırsatı yakalamayayım!
Gözüm üstünde değil bundan sonra..
bi köşede gülüşün var, sırtımda kanlı bıçağın...
iki gelde muuhabbet edek.
unutuyorum seni yavaş yavaş. dün 39 kez girdiğim profiline bugün 28 kere girdim.
Bugün birlikte gittiğimiz yere gittim biliyorsun oraya sık gittiğimi söylemiştim. Tesadüf Pencere kenarında oturduğumuz yere oturdum. Senin oturduğun sandalyenin yanındakine. Muhteşem bir hava vardı, Yürüyüş yaptım salıncakta sallandım. Keşke olsaydın birlikte sallanırdık.

Kısaca özledim seni.
Hayallerde mi sevişseydik delice. O zaman özlem de hüzün de bu kadar yar olmazdı ruhuma.