bugün

işten atılır.
+ Adama "ne diyon lan sen" dedim, o da arabadan inip yanıma gelince camları kapatıp kapıyı kilitledim, yeşil yanar yanmaz da aynen vınn...

diyebilen erkektir.
günümüzde bulunmaz Hint kumaşı niteliğinde bir insan profili...
Ney erkek pardon?

Afallatan sıfatlama.
Yoktur. Varsa da bize denk gelmedi peri kızlarına filan denk geliyodur öyleleri biz kül kedisiyiz.
Dürüstlük göbek adım kızlar ayrıca fırtınalı denizlerde korunaklı bir liman kadarda güven veren birisi!!!
birçok kişi dürüstlüğü saflıkla karıştırmış. dürüst olmanıza gerek yok, yalancı olmayın yeter.
Bazen değil çoğu zaman kaybeder.
Çoğu değil Totalde her zaman kaybeder.
kalıplar kalıplar... oysa insanı var eden kalıplar değil maskelerdir. dürüst tabir edebileceğiniz kişi size bu maskeyi takmış olabilir. farkındalığınızı fark edin.
Çoğu piç olduğunu belirtip kartlarını açık oynadığı için takdir bekler.

Mesele hem dürüst olup hem piç olmamak. Biri şu orospu çocuklarına söylesin.

utanmadan "kandırsa mıydım, yalan mı söyleseydim?" derler. Sanki yalan söylemek hak. Bu nasıl bir hiyerarşi? Kim bu erkeklere her şeye hakları olduğunu söylüyor? Bu ne yüzsüzlük? Aynı kişiler "genelleme yapma" da der. Neyini genellemeyeceğiz? resmen iyi erkek yok diyorlar. "Ya yalan söyleyip iyi olduğunu iddia eden kötüye düşersin ya da dürüst piçe razı olursun." Allah razı olsun seçenekler süper. Sonra da iyi erkek var demek? Bari çelişmeseler.

Piç olanın bunu açık açık söyleyince alkışlandığı toplum var, piç olup sinsice yaklaşan için "doğası bu şekilde o yüzden" diyen toplum var, "kızlar da salak olup kanmasaymış" diyen kadınlar var. Kral çıplak diyen yok.

Hepiniz en acı ölümleri yaşayın.
'acemi birliğinin 75 gününün 75 günü dayak yedim' diyebilmektir. parantez içinde ben.

askerde dayak yok (dürüst olmayan erkek lafı)

bok yok amk.

benim yediklerim neydi??
Kadın erkek olarak ayırıcak isek kadınlara oranla sayılarının daha çok olduğu canlı türüdür.
Yaz, alpertunna.
Efendim ?
Varsa hala öylelerinden helal olsundur.
dürüstlüğüne inanmıyorum diye cevap alan erkeklerdir. olmayın dürüst efenim. olsanız da olmasanız da dürüst değilsin deniliyor. gerçekten dürüstseniz de sinirden kuduruyorsunuz sonra. hiç gerek yok.
Genelde kaybeder. Kadınlar, sadece sikilmek uğruna övülmekten, ilgi görmekten kaynakli prenses sendromuna girmiş tipler olduğu için aksini duyan ve rol yapmayan erkekten pek haz etmezler, hatta nefret ederler. Tabi bazı kadınlar böyle değil ama, cok az bir kısmı bu.

Neymis beyler? Dürüst olmayacakmissiniz. Hadi kolay gelsin.

Edit: kaybeder hayli yanlış bir tabir olmuş. Kaybedilir ya da siktir eder dogru olanı.
Dürüstlük ülkemiz şartlarında kısa vadede fayda getirmese de uzun vadede kişiye büyük bir itibar sağlar.
Aman gençler siyasetçileri örnek almayın, doğruluktan şaşmayın.
dürüst insan olarak nitelendirilmesi gereken. dürüstlüğün cinsiyeti olmaz.
Çölde kutup ayısı görebilmek kadar zordur.
Ne kadar dürüst olurlar bilinmez ama dürüst olduğuna inandığınız erkek çıkmışsa karşınıza bırakmayın.
beş para etmeyen bir durumdur.her ne kadar dürüst olsun bla bla gibi safsatalar söylense de dürüst insan sevilmez, istenmez, sevilen insan tipi karşıdakinin duymak istediğini söyleyendir.