cevabı tabii ki amerika'dir. vietnam, ırak, lübnan, filistin, nagasaki ve hirosima'da ve adını saymayı unuttuğum bilmem nerelerde. yeryüzünün hakim gücü olmasından itibaren kıydığı çocuklar büyüyebilseydi, israil'in nüfusu kadar ederdi sanırım.***
(bkz: ariel şaron)
(bkz: slobodan miloseviç)
(bkz: chucky)
(bkz: albert fish)*
ayhan kartal. benim dünyamın en meşhur çocuk katilidir. zira benim yıllarca abim sandığım komşumuzun oğluna tecavüz edip öldürmüştür ve akıl hastası olduğu gerekçesiyle hapse atılmamıştır. sonra aynı şeyleri başka bir erkek çocuğuna yapmıştır.

çocuk aklımla adamı bulup öldüreceğime falan yemin etmiştim, ben büyüyemeden öldü şerefsiz.
(bkz: johann gregor mendel)
(bkz: mendel in çocukları)
(bkz: pkk) (bkz: katil)
genç yastaki çocukların beynini yıkayıp, körpecik beyinleri zehirleyendir.
Fat man ve little boy. Amcık amerikanın gay adlı bir uçakla bıraktığı bu bombalar dünyanın en meshur çocuk katilidir. sadece çocukmu? hayır, kuş böcek toprak vs. bilmem kaç yüz metrekare alan içindeki binlerce kişiyi öldürdü. sadece onları değil taa torunlarını bile... sorarım a dostlar biz japonlar çin vb yani amerikaya gıcık olan ülkeler bir olsak amerikayı atom bombası manyağı yapmazmıyız. eveeet yaparız.
baba mesleğiyle iştigal olan mr. g.w. bush'tur kendileri.
(bkz: abdullah öcalan)

ve diğerleri.
tayland. bu ülke çocuk istismarı ve çocuk yaştaki fahişelerin zirvede olduğu bir yerdir. bu ülkeye, çocuklarla birlikte olmak için, uçak kaldıran iş adamları var.

(bkz: yorumsuz)