bugün

o arkadaş benim lan 29 nisan 2009 da açmışım bu başlığı. ne hikmetse ilk entry format dışı diyerek silinmişti zamanında ancak başlıkta kalan diğer format içi entryler duruyormuş demek hala.

(bkz: moderasyon)
(bkz: iki eliyle bir başlığı kaldıramamak)

yalnız aramızdaki heyecanlı arkadaşların şunu idrak etmesi lazım; her başlık illa bir tez değildir, her başlık illa bir antitez de değildir.

gerizekalılar için örnek:

sincapların uçabilmesi başlığında yazarlar sincapların uçabildiğini kanıtlamaya çalışmıyorlar. o başlığa gireceğiniz "olur mu öyle şey, sincaplar uçuyor diyen ahlaksızdır" tarzındaki entryniz gerizekalı olduğunuzu açığa vuruyor. bence kendinize saklasayın bari sanalda adam sansınlar.
"Sicti cafer bez getir, civik oldu tez getir" diyerek yanitlamak istedigim sozdur.
memlekette am salaklar olduğu müddetçe doğruluğu geçerli olacak saptamadır.
memlekette fındık kadar beyni olmayanlar için doğru önerme.
bizim oralardaki versiyonu şudur "kol kadar y*rr*ğın olacağına fındık kadar amın olsun" dur. *
bugün yaşadığım olaydan sonra dahada hak verdiğim söz.
bursada zafer plaza adlı alışveriş merkezinin önündeki meydanda arkadaşımla oturmaktaydım. yaklaşık 3-4 saattir tuttuğum çişimi sonunda dayanamayıp alışveriş merkezinde yapmaya karar verdim. kapıda güvenlikçi beni karşıladı ve alışveriş merkezinin kapanacağını girişlerin yasak olduğu söyledi. yaklaşık 2-3 dakika dil döktüğüm halde üzgünüm dedi ve şerefsiz herif 5 metre öndeki tuvalete sokmadı beni.
neyse işte aradan 2-3 dakika geçti. uzun topuklu daracık kot pantolon giyen 22-24 yaşları arası genç bir hanımefendi ve onun gibi giyinen bir arkadaşı ayakkabılarını tak tuk yaptıra yaptıra alışveriş merkezinin önüne geldiler. yine o güvenlik görevlisi kapıda onları karşıladı. girişler yasak dedi nazik nazik. hiç bana dediği gibi demedi. kızlar ya bi hemen hızlıca gezinip çıkıcaz dedi el hareketlerinden bunu anladım. adam neyse hadi girin dedi ve girmelerine izin verdi yavşak yavşak gülerek. kızlarında içeri girerken güzel güzel hiç gözlerini ayırmadan bir kaç saniye götlerine baktı.
güvenlik görevlisine diyecek bir laf yok. her türlü küfürü hakediyor. kızada laf yok önündeki insanın yavşak biri olduğunu anlayınca istediğini yaptırdı. ama ben böyle düzenin amına koyayım. bende arkadaşların yanından ayrılmak zorunda kaldım çişim için 1 saat erken eve gittim.
hatta durun içimde kalmasın. o güvenlik görevlisininde o kızında ona benzeyenlerinde hepsinin amına koyayım.
doğruluğu türkiye için tartışılmaz olan söylem.

iş arayan ben varım bir tarafta. 2 üniversite kpss 80 e yakın , iyi ingilizce vs.

buna rağmen kız arkadaşa (normal arkadaş) , iş aramadığı halde otelde iyi bir iş teklif ediliyor. hiç te samimiyeti olmayan bir ders arkadaşından. hem de durduk yere.
böyle bir şeydir.
anneannem ben çok küçükken bikaç kez yanımda bu lafı söylemişti.düşünüyorum da büyüdüm ve evet haklısın üstad diyebiliyorum içimden.evet yapıyorum bunu.
http://www.greatwallofvag...eat-wall-vagina-panel-1-0
umdugu ilişkileri bir türlü elde edememiş erkeklerin, yanındaki erkekle mutlu görünen kadınlara karşı attığı çamur.
her kapıyı açmayacak söylemdir.
kıtlık kanunu gereği am az bulunduğundan dolayıdır. grafikte gösterimi aşağıdaki gibidir.

am
| .
| .
| .
| .
| .
| .
| .
| .
| .
| .
|_________________________ mal
bu lafın doğrusunun "dünya kadar balın olacağına fındık kadar arın olsun" gibi bir şey olduğunu düşünüyorum ben. zamanla aziz türk milletinin tecavüzüne uğrayıp bu şekle bürünmüş olabilir.
fazla da büyük olmasın anlamına çekilse daha doğru olabilek yorumdur.
he amk findik kadar amin olsun. sonra hakaret isit, dayak ye, cinayete kurban git. donup de sumugunu atmayacagin adamlar orda burda seni assagilamaya calissin. 3 kurusluk beyni olmayan herifler senin uzerinden boyle mal mal geyikler yapsin. ne ammis arkadas. erkekler daha cok faydasini goruyor amk.
Boş sözdür, aklı uşkurunda olanların ve hiç bir meziyeti olmayanların ve kadınlar tarafından dışlanmış erkek sözdür. ''erkek sözü'' komediye bak.
çoğu zaman geçerlidir. işyerinde amirlerine cilve yapmasını bilen bayan diğer erkeklere göre çok avantajlar sağlar. burada esas kızılması gereken karşısındaki bağyanı görünce çözülüveren tiplerdir. bağyanın suçu yok, fırsat bulmuş kullanıyor.
ülkücü atasözüdür. reyizler pek sever.
kadınları küçümseyen ama yaşadığımız düzende maalesef ki gerçekliği olan bir deyim.
Malın satılıpda (bazı) amların alınamıcağına rağmen, her amın satılıp her malın alınacağının anlatılmaya çalışıldığı cümlecik.
çalışma hayatın'da cinsiyetinden dolayı elde ettiği hakları (pozitif ayrımcılık ! ) suistimal edenler için kaba ama haklılık payı olan bir sözdür. (bkz: pozitif ayrımcılığı yanlış anlamak)
ben onu balta sapı kadar olacağına fındık kadar olsun olarak biliyordum ama ikisi de aynı kapıya çıkıyor.
vallahi öyle karı olmak varmış. erkek olmakla ağırlık taşıyoruz sadece bir faydası da yok.
(bkz: Tight pussy)
doğru tespittir.

burada bahsedilen "am" değil , onun yanında default gelen kadınsı özelliklerdir. yani kimse "amını siktir para kazan ohhh keyfe bak amk" demiyor. olay şudur:

bazı erkekler -ki bu erkekler türkiye'nin yarısına denk geliyor- "pozitif ayrımcılık" ve "nezaket" maskesi altında ; bazıları "belki verir" diyerekten , bazılarının ise hormonlarının coşması yüzünden libidonun artmasından kadınlara -tabiri caizse- kapitülasyonlar veriyorlar. e tabii kızımız da durur mu , bulmuş enayileri , nasıl olsa arz kendisi ; talep ise sonsuz. sıkıyosa verme o kapitülasyonları o kıza! ne de olsa bir başkası verir. serbest piyasa ekonomisi diye işte ben buna derim arkadaş.

aslında kime konuşuyom ki ben. ben bunları yazsam bile o kadınlar beni yalanlamaya çalışacaklar. yalanlamaları sorun değil de , tümen kadar erkek bunlara arka çıkacak ya ; işte ben o gün ölüyorum.

--spoiler--

varın sizler , onlar ile korularda el ele
gezin , gülün , bir çift bülbül aşkı ile yaşayın
yalnız kendi , yalnız kendi ruhunuzu okşayın

mehmet emin yurdakul , benim şiirlerim

--spoiler--
(bkz: bekaretini 3 7 milyon dolara satan çılgın bakire)