bugün

güzellik yarışmasında derecesi bulunan daha sonradan mankenliğe ve haber spikerliğine el atan * ancak hiçbir işinde zirveyi görememiş masum ve güzel bir yüz sahibi kişi.
söylentilere göre izmir "yeşilyurt" lu olan güzel.
tan sağtürk'ün eski sevgilisi.
mustafa sandal ın jest olduklibinde oynayan eski manken.
entellektüel kız tribi, pardon imajı, olgu'su için müthiş kasan ancak kapasitesi, düşünsel derinliği buna yetmeyen kişi.
dd: ece, bu kitabında 2000 yılındaki ölüm oruçlarını anlatıyorsun, ben tabii o zamanlar çok genç olduğum için anımsamıyorum... bik bik bik..
et: evet.
yapma canım, yapma arkadaşım 2000 yılında 19 yaşındaydın biyolojik olarak, ne demek hatırlamıyorum etmiyorum. yoksa... *
programında, * herhangi bir bağlamda ne olduğunu algılamadığını mükerreren tekrar eden, pek bi' heyecanlı, sürekli yüksek tonda konuşan, ki hayati bir hatadır ekran insanları için, dişi kişi. tamam, anladık algılayamıyorsun, ziyadesiyle belli zaten. bi sus artık... *
konuşmaya başladığında cümlesini bitirsede rahatlasak diye hissettiren sunucu. insan izleyemiyor...birde canlı yayın yapınca hepten kasıyor gibi.
masum ifadesini yıllar içinde tezat bir olgunluk ve olmuşluk gereksizliği ile değiştiren manken, spiker, v.s!
su damlası gibi şebnem gibi bir kız. bir zamanlar sevgilisi olan tan sağtürk' te ona böyle seslenirmiş. 10 ya da daha fazla yıl oldu medya da ama sapıtmayan yegane hatunlardan.
(bkz: beyaz türkler)
sevgili kontenjanından * kanaltürk te program yapan, eski manken olmasına rağmen ben kültürlüyüm hepinizden çok akıllıyım tafrasını yapmayı çok seven ama maalesef beceremeyen ekran gereksizi. aysun kayacı bundan çok daha zekidir.
Güzellik yarışmasında değil, model seçme yarışması olan elite model yarışmasında 1. olmuştur kendisi.
ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınmıştır.
tuncay özkan ın sevgilisi kontenjanından gözaltına alınmış olan eski mankencik.
ergenekon'u komedi olarka görenler için en büyük cevap! yahu bu kızın ne işi var? ne yapabilir? örgüt falan filan yalan amaç deniz feneri davasının zirve yaptığı günlerde gündem değiştirmek.
kanaltürk te çalışırkene bu güzellik niye böyle saçma bir yerde diye bayaı tepki almıştı, t.ö. nün sevgilisi haberi ile iyice dibe vurmuştur. yazıktır.
adı gibi duygusal * davranıp, milleti enayi yerine koyup onları dolandırıp cebini doldurmuş, yetmemiş daha fazla isterim diye bazı şeylerin ardına saklanıp gözünü siyaset bürümüş bir zerzevat la yakınlaşmış, bu yönüyle dış güzelliğiyle midesizliği arasında bizlere tezat yaşatmış lakin aptal sarışın manken hüviyetini hatırlayınca zaten bundan da başka ne beklenirdi ki denilen, sıradan bir kadın.
tuncay özkan'ın sevgilisi olduğunu yeni öğrendiğim ve nedense çok şaşırdığım hatun.
güzeldir tek kelimeyle güzel. yukarıda tuncay özkan, duygu dikmenoğlu, sevgili gibi laflar geçmiş aynı cümlede bile hoş durmamış ama demek ki ünlüler dünyasında * olgun erkeklerden sevgili yapmak olmazsa olmaz.
tuncay özkan'la yanyana düşünüldüğünde garipsenen kişi.

bu kız 15 yaşında, çöp gibi zayıfken mustafa sandal'ın klibinde oynamıştı. elite model look 1.'siydi yanılmıyorsam. orji sarışın, izmir'li, güzel bir manken idi. şimdi ise.. **
Tuncay özkanla evlenmiş 90larda aşık olduğum tv yüzü. bir de 81li. Yani çok yaşı da yok ama ben bildim bileli televizyonlarda var altıüstü benden 4 yaş büyük olmasına rağmen. Neyse meslektaşlarının aksine orospulukla bir yere gelmek istememiş televizyonculuğun biraz daha ciddi alanlarına yönelmiş, Tuncay özkan hapisteyken de onunla hala eşliğini devam ettirerek (veya hapisteyken evlenerek bilmiyorum o adam da içeri gireli çok oldu) takdirimi kazanmıştır.

Ha ama yine de Tuncay özkan lan bu! ne işin var canım ya..
garip ama gerçek.
tuncay özkan ile evliymiş.

http://www.haberform.com/...uygu-dikmenoglu-83956.htm

valla aşklarını kıskandıysam ne olayım.

http://www.odatv.com/n.ph...ski-kiskaniyor-1505101200

http://img5.mynet.com/ha6/t/tuncayozkan-duygu.jpg
Çok yaşlanmış, oysa bir zamanlar ne kadar güzeldi. Yuva yıkan kadın olmak ruhuna ve yüzüne yansımış deniyor.
sevdiği adamın, kocasının arkasında onurluca ve ayakta durmayı bilmiş.türk kadınıdır.
türkiye'nin en güzel muhalif eşidir.