bugün

artık istifa etme ihtimalini ciddi ciddi düşünmesi gereken başkan. daha ne yapacaksın sayın başkan ? muslera ve sneijder mi gidecek ?
'hiç içinden keşke daha delikanlıca yollasaydım diye geçirmedin mi?

sırf sen zor durumda kalma diye taraftarın önüne kalkan olmuş, aylardır yemediği küfür kalmamış adamı uygun ortamı hazırlayıp benim kucağıma bıraktılar ben de tek hamlede kapının önüne koydum diye hiç üzülmedin mi?

hiç mi akıl etmedin dursun dün sana kendi ellerinle 10 ayda 3 kupa kazandırmış adamı tek kalemde harcatanlar yarın sana kimlerin önünde neler yapar diye?'

dernekçi abilerin sana bir bok yapmayacak merak etme. defolup gidişini sırıtarak izleyecekler sadece...
3 kilo kulak var 10 gram beyin yok amk.
hayaller zlatan, hayatlar ofoedu.
menfaati uğruna her şeyden vazgeçebilecek karakterde biridir.
galatasaray'ın duygun dede başarısına ortak olmuş hatta sahiplenmiş ve galatasaray taraftarını fena keklemiş başkan. evet.
https://twitter.com/buzzs...status/671404062546464770
Geldiginden beri ilk defa adam gibi aciklama yapan kişi. Harun u itin götüne sokup orada birakmistir ahahahaha.

Sizin cocuk kim harun?
Millete " işi bırak" diyor...

Eee Galatasaray taraftarı da sana " işi bırak" diyor onu napacan hafız ?
http://www.gundemkibris.c...aya-almadilar-157338h.htm

kendisini tanımadıkları için güvenlik görevlileri kasımpaşa-galatasaray maçında locaya almamışlar. hahahah ulan ne güldüm ya. evet.
harun erdenay a yaptığı konuşmanın özeti.

https://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88
şimdiye kadar gördüğüm en tipsiz ve şemalsiz eşgal kulüp başkanı. bilin bakalım hangi kulüp. *
herkesin akrabası olan galatasaray başkanı
bu ne lan benimde yengem olur.
her gün bir olayla güldüren gs nin başkanı.

toplantıyı terk etmiş. sanırım açıklama ve cevap verme yetersizliği var. *
http://www.hurriyet.com.t...zbek-kizdi-gitti-40024889
soyadı'ndan da anlaşılacağı gibi gerçekten özbek asıllıdır.
hala o koltukta rahat oturuyor buna şaşırıyorum.
dursun ve tayfası denizli değişikliği ile geçen seneki gibi bir mucize bekliyorsa hayal görüyor çünkü bu sene onun geldiği gibi gideceği sene olacak, denizliyi bırak mourinho gelse ne yapabilir ki bu takımla şu anda sağ bek yok, ön libero yok, adam gibi forvet yokken. ha sezon başlamadan gönderseydi hamzayı anlarım ama her şey daha bitmemişken gönderip her şeye erken bir şekilde güle güle demek ancak böyle bir çapsızın yapabileceği bir şey, otel yönetiyor sanki. futbol lan bu teknik direktör değişirse iki ihtimal vardır yüzde 1 takım düzelir mucize yaşarsın yüzde 99 ise sıçıp batırırsın ve şu an biz ikinci kısımdayız. bu sene futbol takımı bu adam yönetimiyle şampiyon olursa, fb ve bjkli yöneticiler ve topçular kendilerine birer öküz tablosu yaptırsın ve izlesin, ne öküzüz biz diye. bu sene olumlu ya da olumsuz ne olursa bu adam gitsin bizi daha fazla deli etmesin.
Çok değişik Bi insan, nasıl Galatasaray gibi bir takımım başkanı olabilmiş hayretle izliyorum. Gerçekten hayret verici.
çok yönetim bir adamdır.
sezon sonu eşşek gibi istifa edecek adamdır.
inanilmaz açıklamalar yapmış galatasaray kulübü başkanı.

"ben meloyla yeni mukavele imzalayınca, hamza floryadan arenaya 17 dakikada geldi. "bu iyi olmadı başkan" dedi. 5 dakika boyunca konuşmadı, oturduğu yerde terliyodu."

"transferin son günü meloya 5.5 milyon euro transfer teklifi yaptı inter. hamza hoca " hemen gönderelim 5.5 milyon iyi para başkan" dedi."

"hamza hoca bana "meloyu takımda kimse sevmiyor gönderelim" diye tutturdu. bende niye gönderelim ondan iyisini mi bulacağız dedim"

"cüneyt, "konoplyankayi alalım" dedi. hamza hoca " alacağımız futbolcu burak'ı üzmemeli kırmamalı" dedi."

eksileyen gerizekaliya bir not: adamın ağzından söylediklerini yazıyorum buraya kendi kafamdan şeyleri uydurmuyorum. en ufak bir yorumumu bile katmadim. neye dayanarak eksi veriyosun kamil?
bir türlü ısınamadığım galatasaray'ın başkanı. abiciğim teknik direktör ne derse 'heee senin dediğin olur hocam' ülkesinde miyiz biz? hiç inandırıcı gelmedi açıklamaları. transfer ile alakalı da başka şeyler açıklamış ve kendi itibarını yaralamış.
Sonuna kadar güvendiğim başkan. Evet kevin olayı tam bir rezaletti. Ama hatasız kul olmaz. Galatasarayı çok iyi yerlere taşıyacaktır.
Suratında bir gram meymenet olmayan cepçi başkan.
koskoca Fransız ekolü Galatasaray'ı, Yeterler iç Giyim gibi yöneten kişilik.