bugün

Her an bir suikaste kurban gidebilme ihtimali olan gs başkanı.
galatasaray taraftarı ile helaya girip transfer konuşan adamdan zarar gelmez bence ya. tipik kayserili. swh.
Sağlam bir yiyicidir.
Gençliğinde 4 yıl amatör futbol oynamış ve bursa kemalpaşaspora transfer olmuştur. 1 sene orda da oynayıp sakatlanmış ve futbolu bırakmıştır.
bu adam bu yaşa nasıl gelmiş, nasıl herhangi birşeyi yönetme ehliyeti almış, anlamıyorum.
Adam gibi adamdır. Sayesinde Galatasaray Avrupa'dan men edilmekten kurtulmuştur.
özbek dursun, podolski ile sneijder noelde kaçsın, diye tezarühatı hak eden başkandır.
Galatasaray'ıma yakışmayan başkandır kendisi. Vizyon yok , karizma yok transfer yok , yaptığını da bildirmeyi unutan yönetimin başkanı.
Bir de Utanmasa " oh fenerbahçe'de ne güzel koyuyor" diyen duygun başkan vardı.
Sabri'yi , umut'u da alın Gidin bu kulüpten.
Lisenin değil taraftarın kulübüdür galatasaray.
Galatasarayın gelecegi için gece gündüz çalışan adam avrupadan men edilmekten son anda takımı kurtarmış yekta aydın gibi futbolcuları elden çıkarıp galatasarayın gider tablosunu bir nebze olarak düzeltmiştir sert birisidir oynayan futbolcuyu baş tacı oynamayan futbolcunun biletini keser duruşundan ödün vermez.
transferin son gününde takımın en iyi ön liberosunun gitmesine izin vermesi, sağ bek, ön libero, santrafor transferi yapmaması, 10 ayda 3 kupa kazandıran teknik direktöre gereken desteği vermemesi ile bugün gelinen noktanın başlıca mimarlarından biri olan başkan. canlı yayına çıkıp istifasını açıklasa kimse " kal " demez sanırım. bu hataları telafi etmek için neler yapacağı taraftarın daha fazla homurdanmaya devam edip etmeyeceğini gösterecek ama sadece donk ile olmaz o işler.
görsel
görsel
fenerli ve Beşiktaşlıların pek sevdiği başkan.
şampiyonluğun daha ilk yarıdan gitmesine sebep olan hocayı kovan başkandır.

tanman ve ekibi kalinic'i çok uygun maliyetlerle satın alma opsiyonlu olarak kiralayacakmış , hamza istememiş.melo'yu gönderelim diye defalarca yönetime rapor sunmuş , şampiyonlar ligi oynayacak bir takımda aman forvetimiz küsmesin diyerek adam gibi bir forvet transferi dahi istememiş , podolski konusunda taraftar ortalığı yıkmasa podolski'yi de aldıracağı yokmuş beyefendinin , sabri'nin sözleşmesine zam yaptırıp umut'u sözleşmesi uzamasa dahi takımda tutardım diyerek taraftara adeta takım benim takımım siz ne söylerseniz söyleyin resti çekmiş.

takım kendisi döneminde çok matah bir top oynuyormuş gibi , kadronun anasını sikmemiş gibi bir de çıkmış pişkin pişkin denizli'ye sallıyor.

yahu sen değil misin 33.haftada , son 3 yıldır maç vermediğimiz beşiktaş karşısında , takım 1-0 öndeyken ve maç tt arenadayken eli ayağına dolanan ? beşiktaş akın akın kalemize geliyor herifte tık yok , bir hamle falan yapayım demiyor taraftardan daha endişeli bir şekilde elleri semada dualar ediyor takım gol yemesin diye.

kendisinin götünü de orada beğenmediği wesley sneijder kurtarmıştı tabi arkadaş bunu hep inkar edecektir ama neyse.

özetle arkadaşlar hamza denen vasıfsız antrenörü 2 kupasından mütevellit göreve gelir gelmez kovmamakla büyük hata etmiş , 3.kupayı da alınca el mahkum kovamamış , ardından hamza artık taraftarı çileden çıkartmaya başlayınca da ya herro ya merro demiş düğmeye basmıştır.

grosskreutz transferi , yapılamayan transferler , tutulamayan sözler falan hepsi tartışılır , ben artniyetli biri olduğunu pek sanmıyorum , galatasaray başkanlığı şu anda ateşten gömlek , bu ateşten gömleği de üstlendi kendisi bir şekilde , evet ben de istifa etmesini çok istemiştim ama şu yaptığı yeni yapılanma ile bir nebze bana heyecan kattı açıkçası.

ulan eboue'den sonra takıma ilk kez sağ bek geliyor amk ben bu başkanın alnından öpmez miyim ya !!
heh be sonunda adam gibi yönetmeye başladın şu kulübü , sende bir fikret orman havası sezmiştim zaten

fiko da böyle başlamıştı , haftaya netleşir diye diye 12371298 hafta oyalamıştı beşiktaş'ı , şimdi bakın beşiktaş taraftarı bu adamın kurduğu kadro sayesinde 7 8 yıl sonra şampiyonluk lafı etmeye başladı

dursun başkanda da aynı havayı görüyorum , hamza kendisine ayak bağıydı kopardı attı , denizli ile iyi bir ikili olup jilet gibi bir takım yaratacaklarını düşünüyorum , evet başkan bir kanat bir de forvet lazım , onları da böyle tatlı rakamlara al dile bizden ne dilersen.
galatasaray tarihinin yüz karası olarak tarihe adını yazdırmıştır.

tek iyi yönü, daha kötüsü gelemeyecek olmasıdır.
Batan galatasaray'ı kurtaramayacaktır.

(img:#947506)
hataları olsa da, gelinen noktanın tek sorumlusu olmayan başkan. zorlu süreçte alacağı kararları merakla bekliyoruz.
bu adamı övenler gsli değildir net.

(bkz: içimizdeki irlandalılar)
kurgum tutmayabilir ama bence dursun sanki bu 1+1 yıl ceza alabilirizi kasıtlı olarak medyaya sundu ceza almamak için her şeyi yapacağız söylemleri falan sanki ceza almayacaklarını biliyor gibi şubattada son karar açıklandığında bakın galatasarayı ceza almaktan kurtardık diye sükse yapmayı planlıyor gibi geliyor bana çünkü yüzde 90 giden şampiyonluğun yazınki rezilliklerin telafisini böyle yapmayı planlıyor belki de bakın ben büyük başganım uefa 2 yıl ceza önerdi ama galatasarayı bundan kurtardım diye. çünkü ceza kesin olsa nasıl hamzanın bir anda kovulduğunu öğrendiysek şubat sonunda da galatasaray avrupadan men edildi diye damdan düşer gibi alırdık bu haberi 1 ay önceden afişe edilmezdi. ha işin diğer tarafı yüzde yüz gerçek bir durum ise ffp denen saçmalık bilinirken galatasaray göz göre göre avrupaya gidemezse bu dakikaya kadar dursun özbek yönetimi dahil buna sebep olan tüm yönetimlerden hesap sorulmalıdır. ayrıca dursun madem durum bu kadar kötüydü aday olmadan önce haberin olacaktı başkan olduktan sonra değil sonra suç başkasının olsa bile ihaleyi sana kitlerler. ayrıca türkiyede şampiyonlar ligine giden tek takıma aylarca forma sponsoru bulamayanlar da kendileri, transfer yapamayanlar ya da ffp ayağına yapmayanlar da kendileri şimdi gitmişler 2 milyon euro donk bir o kadar para linnes e, arjantin takımı kabul ederse 5 milyon euro da benitez e vereceklermiş ya battı balık yan gideri oynuyorlar şu an ya da yazın bizi ve hamzayı iyi kandırdılar.
galatasarayın başına fbli birini geçirsen o bile takımı bu kadar rezil rüsva etmezdi, düşün ki öyle bir adam.
https://vine.co/v/iOTpEKHBFaJ
daha bir kaç gün önce ''futbolun zirvesi'' panelinde rakip takım başkanlarıyla özellikle de beşiktaş başkanıyla samimi ve sevindirici pozlar veren, karşılıklı dostane mesajlar ve övgüler geçen, ve kamuoyunda olumlu karşılanan tavırlardan hemen 2 gün sonra çıkıp yok biz şike yapmadık, 8 yemedik demek diyen gs başkanı.

çocuk musun olum sen? taraftar olarak bu işin geyiğini zaten bizler yapıyoruz. ama koca kurumun başkanının çıkıp 8 yediniz demesi nedir yahu? bir diğeri çıkmış bugün 6 attık diyor. ulan 10 milyonlarca insan sizin ağzınıza bakıyor sizin konuştuğunuz şeylere bakın.

bi real'in bi münih'in başkanı bunu yapıyor mu cidden merak ediyorum.
adamların dünyada 7 8 atmadığı takım kalmadı neredeyse.
utanın lan azcık.
vallahi helal olsun yönetim de sınır tanımıyorlar. arkadaş madem burak ı göndereceksin transfer sezonu bitmeden yapsana hiç mi scout ekibin yok senin iyi kötü 1-2 milyon euro ya avrupadan bir forvet alsaydın ya yerine göndermeden önce. zararı kapatıcam diyosan tüm takımı sataydın aq çinlilerde para bol ne de olsa. kimse sana burak ı neden sattın demezdi elinde başka forvet olsaydı beşiktaş bile ersan gider belki diye iki tane adam aldı bizimkiler adam almadan satıyorlar. elinde bir tek sinan ve umut var sakatlanırsa mal gibi kalacaksın ki umut şu an nedense boş kaleye bile atmamak için çırpınırken. bu mallıklarının üzerine uefadan ceza da yerse durmasın artık gitsin.
Galatasaray içerisine sızmış fenerbahçe ajanı.
erman toroğlu bunun için tipi bile başkanlığa müsait değil demişti. zekasıda değilmiş.