bugün

6. nesil yazar.
(bkz: cumhuriyet halk partisi/#4918815)

yanlış işler yaptığını düşündüğüm, tahminim 15 yaşındaki insanoğlu.
aslan gibi yazar, korkmadan yazıyor. takdir ediyorum ve kimsenin haksızlık yapmamasını istediğim yazardır.
keskin fikirleri olduğunu düşündüğüm yazar.
edit:''ocak kardeşliği'' yapmaktadır sözlükte.
meyve veren ağaç taşlanırmış. önüne gelen komünistin haksızlık yaptığı yazardır.

(bkz: adam gibi adam)
(#4918841)
ahlak hakkında ahkam keserken, ahlak sınırlarını aştığını farkettiren user.
(#4918878)

kendi bile kendini bilmemektedir, ben yazayım, öğrensin;

(bkz: oportünist)
bugünkü trollümüz olmasından korktuğum yazar. ilk entrylerinden o tadı aldım ama ilerisi için hayırlısı.
yeşil komünistmiş, yani hem dinciymiş hem de komünist. hani en yakın arkadaşıyla bile yatan, saçları uzun ve karı gibi küpe takanmış.
ben değil kendisi öyle diyor. *
(bkz: kimsin sen)
(bkz: çık dışarı çık)
atsizcilar'da olsa muhtemelen "çapulcu ülkücü" olduğu için otağdan atılmış olacak yazar. *
#4919018 numaralı entarisinden de anlaşıldığı gibi yeşil falan değil bildiğin troll yazardır. ulan ne çekti bu sözlük trollerden de be.

bu arada entarisinin saçmasapanlığı için kendisini tebrik ediyorum. ancak bu kadar saçmalanabilirdi.
(bkz: troll)

savunduğunu söyleyerek oynadığı değerlerle fazla oynanamasını tavsiye ettiğim yazardır.
hicbir halttan anlamadigi asikar olan yazar..
ya cahildir, ya da kendini zeki sanıyordur.

(#4919062)
(#4919062) nolu entryi takiben yalan olmuş karalama kampanyası organizatörleri. sizin güttüğünüz koyun kadar benim adam ettiğim çoban var yavrucuklarım.
(bkz: #4918841)

başlık: komünist ahlak
--spoiler--
yakın arkadaşlarıyla dahi sevişirler. genelde saçları uzundur ve kadın gibi küpe takarlar. '' yoldaş '' dedikleri dernek üyesi kadına, bir gün sonra yatakta fahişe muamelesi yaparken görebilirsiniz bu ahlağa sahip kişileri. kısacası; komünizmde ahlak diye bir şey yoktur. komünizm, içi boş bir tenekedir.
--spoiler--

görüldüğü üzere ilginç genellemeler yazarı.
her zaman kaybetmeye mahkum insan tasvirini yaparken komik olmuş kişidir. (bkz: #4918799)
(bkz: kızıl saçlı beyaz tenli ve seks bağımlısı kadın)
(bkz: kızıl saçlı ve beyaz tenli bir kadının seks yaşamı)
acilen helaya gidip 31 çekmesi gereken ergendir. zira az sonra ekrana attırması muhtemeldir.
yilmaz erdogan in bir lafi vardir; kitap yazmak icin birkac tane de okumak gerekir diye.
sanirim erdogan bu arkadasa atfetmis o sozu. yalniz hakkini da yememek lazim. fantazi kurma konusunda çok iyi. heleki su kizil saçli hatuna analdan dalinca findik kiçinin kizarmasi beni benden aldi. demekki okumaktan ziyade seyretmeyi tercih ediyor.
(bkz: kızıl saçlı beyaz tenli ve seks bağımlısı kadın)

(bkz: milli mücadele nin kanla yazılmış gerçek tarihi)

ilk başlıktaki fantezi dolu entrylerini sonradan ya silmiş,ya da silinmiş olmasına rağmen,bu 2 başlığı da açan sözlük yazarı .

günümüzde kendini dindar zanneden ama din düşmanlığına yüksek ölçüde katkıda bulunan insanlara en güzel örnek.

bu devleti ve din dışındaki kutsallarını nasıl kötüleriz diye kampanya başlatmışlar ama islam dini nedir,kendileri bile bilmiyorlar.

-güya- çok sevdikleri hazreti muhammed(s.a.v) bile,-tanısa- utanır bunlardan.
Kurtuluş savaşında ipe çekilen mandacı/işbirlikçi/karaborsacı/kalpazan/kolpacı/fırsatçı/tecavüzcü/yağmacı dedelerinin* yasını tutan yazar.
hıristiyan-ermeni kökenli sonradan müslüman olup şüphe çekmemek için radikal dinci ayaklarına yatan allahsızların düşüncelerini kafasında püfür püfür cereyan eden boşluğa doldurmuş yazar.
yeni trollünüz. hayırlı olsun!
(bkz: müslümanların seks yapmıyor oluşu) gibi saçma ,gereksiz ,açmış olmak için başlık açarak kendinden cacık olmayacağı sinyallerini veren yazar.
(bkz: Acı ama gerçek)