bugün

bugün soyma işini biraz abartmışım galiba.az önce babam dudağını parçalamışsın hayvan diye çıkıştı.
burada görünce heyecanlandım be. Tarif edilemez bir rahatlama hissi verir. Bu yüzden tırnaklarımı kesmek istemiyorum çoğu zaman.
Bağımlılık yapan eylemdir. Ama daha sonra acıyabilir.
işlem bittikten sonra çekirdek yediğiniz an pişmanlığın dibine vurduğunuz eylemdir.
sivilce ilacı kullanan insanların istemsizce yaptığı olay. yaklaşık 1 kilo et yemişimdir dudağımdan.
Zevk aldıgım eylem. Sonra şişiyo kanıyo falan ama seviyorum.
devamını getirince yani yiyince daha da zevkli hale gelen eylem.
severim vesselam.
Cidden oturup tartışılası bir eylemdir.
1 haftadır deli gibi yaptığım aktivity. dudak kalmadı, yerine yeni bir oluşum geldi.
Sürekli kabuk bagladığı için ara da bir yaparım. Düzelmedi gitti
özellikle kışın yapmadan duramam, kuruyan dudakları soymak tiryakilik yaratıyor. başladın mı bırakamıyorsun mereti. sonra gelsin dudak kızarması, yanması, hatta kanaması ..
aknetrent kullananların günlük rutin eylemlerinden biridir. çekirdek yeme hastalığı gibi anasını satayım soy soy bıkmıyorum.
Acıdı ulan.
Böyle bi bagimliligim oluştu son aylarda.
Kendimi hep yolarken buluyorum,dudaklarım yara bere içinde. Sürekli kan tadı geliyor,bi şey yiyorum acıyor, yanıyor. Ama şey gibi yamuk kağıdı kopara kopara düzeltmek. O yüzden bi tarafı yolunca diğer tarafı da yolmak zorunda kalıyorum.
Yapanı olmasa da yaparken bunu gören kişiyi paralize edebilir. Hani bir yara kabuğunu soyarken kabuğun ufacık bir kısmı deriye yapışıktır ve çektiğinde sızıyla birlikte kan gelir ya... işte birisi dudak derisini soyarken sanki hep böyle olacak ve bunu hisseden de o değil ben olacakmışım gibi geliyor. Sırf Bu yüzden hayatımda kollarını mütemadiyen bantlamak istediğim insanlar bile var.
sık sık yaptığım.

düşünürken ya parmağımdaki etleri yiyorum ya dudağımdaki deriyi soyuyorum.

neden böyle bir şey yaptığıma dair ise hiç bi fikrim yok.

not:eğer o an bir şey içme ihtimalim varsa bu yeme alışkanlıklarım kesiliyor.
Büyük zevk verir. o tatlı sızının hastasıyız efendim. Kan tadını da iyi biliriz.. keşke yapmasak ama..
öyle bir bağımlılıktır ki, bir başladın mı bitirene kadar başka hiç bir şey yapamıyorsun.

uzun süre devam edilirse dudak kanserine kadar gidebilecek illettir.
dudak derisini tamamen soymayı başarıp yumuşacık dudaklara kavuştuğumuz an tekrar kuruyana kadar birkaç saat mutluluk..
gerisi hep acı hep pişmanlık. kurtulamadık gitti şu illetten. hayır ben yapmıyorum ki elim yapıyor. yabancı el sendromu mu bu?
işte bunlar hep stres.
diş yardımı ile yapılan eylem.

(bkz: dudak ısırmak)
Bu islemi yapmayana son derece garip gelen eylemdir.
Hele kışın yapınca dudakları rahmetlik eden hareket. Vazgeçmesi de ayrıca zorudur, başlığı okurken istemsiz dudağımla oynamaya başladım bile.
stres anında kontrol edilemeyen bir harekettir. farkında bile olmazsın.