bugün

dtp konvoyunun taşlanmasından yola çıkan bazıları, bu genç kız üzerinden mevzuyu don lastiğine getirmişlerdir. yani ilk fırsatta don lastiği üzerinden vurulmaya çalışılan kızdır.
zaten zayıf zavallı ve aklı fermuarına takılmış erkekler bir kadını eleştirmeye kalkıştıklarında iş ne olursa olun kadının cinselliğine getirilir. eleştirilecek kadın orospu olur ya da bu ima ile karşılaşır, zikmek, zokmaktır bütün işleri. zayıf kişilik zayıf algı, utanmadan yoksunluk sığ zekanın sonucudur bu tip saldırılar.
neyse bu kızın bir de utanmadan büyükannesi kimliği yaratılmış bu büyükanne kimliği de hesapça,
yunanlıya fransıza çicek attı denilmiş. be hey cahil sen herkesi kendin gibi cühela takımından mı sanmaktasın buradaki
iğrenç cinsel imanı göremeyeceğimizi mi düşünmektesin?
simdi, be hey utanmaz sen izmirli kadına sataşırken, hasan tahsin'i ne çabuk unuttun,
pkk'lı bir provakatör müsün? yoksa hasan tahsin provakatördür diyen zaman taifesinden mi?

kızın yaptığı iş oturulur tartışılır, beğenen olur beğenmeyen olur? oradaki durumun tümüne bakıp değerlendirme yapılır? yapılır oğlu yapılır. ama sen bir kadını eleştirmeye kalkarken işi donuna büyükannesinin namusuna getirirsen birileri de çıkar, ' derdini adam gibi anlat' edepli ol' der.
tartışmanın bir uslubu adabı vardır.
psikolojisi bozulmuş , faşistliğin uçlarında yaşayan , kendinden olmayanı sevmeyen ve saygı duymayan , provokatör ve şiddet yanlısı modern gözüken bir şehrin modern gözüken ve psikolojisi bozuk şahsiyetidir.
helal olsun denilen kızdır. az bile yapmıştır. çekemeyenler kızın donuna laf atacağına, kendine anten takabilir.
boku yenecek kızdır. helal olsun. keşke herkes onun gibi olsa.
düzgün, demokrat, hoşgörülü bir izmir duruşu olmamıştır ve bilinmelidir ki izmir taşist değildir, olmayacaktır da.

bu konu çevresindeki basında çıkan tüm yazılara ulaşacağınız harika bir dosya için: (bkz: demokratik izmir dosyası)

http://www.izmirizmir.net...rum/forum.php?forum_no=79
orospu çocuğu değildir.

(bkz: bir kere pekeke desene)
(bkz: desene)
(bkz: desene)
elleri öpülesi kızdır.
saygıyı hak eden kızdır.
tek parmağındaki oje pekeke üyelerinin ve sempatizanlarının kanına bedeldir.

kanınız kaç lira sizin ?
yeri geldiğinde kansızlara kurşun sıkacak nene hatundur.

don lastiğini dileyen dilediği yere soksun.
halt etmiş kızdır.

bildiğin halt etmiştir evet.

halbuki, terör örgütü sloganları atanları, "biji apo" diye bağıra bağıra üçyol'dan geçenleri, dtp değil bildiğin pkk paçavraları sallayarak ayrımsız tüm halkı provoke edenleri alkışlamalıydı kendisi. zira, artık zaman ; teröristleri, terör örgütü yanlılarını halaylarla, alkışlarla, davulla zurnayla karşılama zamanıdır. zaman, açılım sosuyla bir ülkeyi lime lime bölmenin hesaplarının yapıldığı zamandır.

velhasıl; candır, canandır bu kızımız. en asil duygunun insanıdır. kürtleri değil terör örgütü yanlılarını taşlamıştır. eh, vatandaşına molotoflarla, keleşlerle saldıran bir örgütün neferlerine de karanfil atacak değildi elbet.

hadi dağılın şimdi ufaktan.

notlardan not beğen seçkisi ;

1- izmir'li olmaz, o izmirli'dir. özel isimlere getirilen yapım ekleri kesme işareti ile ayrılmaz. entry nick uyumu böyle bir şey olsa gerek sanırım. hakkaten imlasız bir insanmışsın, tebrikler.

2- dikkatli olmak lazım, izmirli kız, senin çorak topraklarında töreyle, dinle imanla korkuttuğun silik, yitik hatunlara benzemez. ojesini, küpesini geçtim de, o çok beğendiğn don lastiğinde sallar seni, haberin olsun. dünyan şaşar.

3- büyükannesi ne yapıyordu bilmem de, zamanında yunan askeri izmir'e çıktığında, izmir halkı değil alkış tutmak, topyekün elinde ne varsa düşmana saldırıyordu. biraz tarih karıştırmak lazım. böylelikle hasan tahsin ismi bir anlam ifade eder belki andaval kafalara.
kendi gibi düşünmeyenlere recm cezasını uygun görmüş moderinliğin giyim kuşamla değil düşünce tarzı ile alakalı olduğunu gösteren faşist.

edit: entry belirli bir şahısa değil genele yazılmıştır.

edit: imla
izmirli olması nedeniyle bu kadar dikkat çektiğini düşündüğüm kızdır. mesela hakkari'de, bingöl'de vs de bir terör saldırı olsa, mehmetçik şehit olsa, sonra da dtp konvoyu korna çala çala yollardan geçse, pkk şakşakçısı dtp liler pkk bayrakları ile zafer işareti yaparak geçse oradaki halk yine taşlardı sanırım. o yol kenarında elinde taş olan herhangi bir kız da bu kadar popüler olacak mıydı acaba diye düşünmekteyim. sanırım olmazdı. neden? çünkü; burası izmir. neden? çünkü izmir'de normal günlerde bile balkonlarımızda, pencerelerimizde türk bayrakları asılıdır bizim. pkk sempatizanı dtp li insancıklar buradan şarkı türkü eşliğinde geçerken, bir de üstüne üstlük gerzekçe hakaretler edip, sağdaki soldaki iş yerlerine küfür ederlerken taşlanınca izmir halkı faşist oluyor. -vay anasını beee-
bunlar başka yerde olunca normal, izmir'de olunca ver elini faşizm..

bir izmirli olarak tebrik ediyorum bütün taşlayanları. ben orda olsaydım ben de aynısını yapardım. gayet te normal birşeydir. kendimizle gurur duyuyorum.

bir de not düşyeim: bir düşünün bakalım; pkk nın attığı bombalar mı daha faşistçe, yoksa bunları destekleyenlere izmirlinin attığı taşlar mı? kıyaslama yapabilenlere selam olsun..
"benim üstüme araba sürenin üstüne değil taş atmak ....." sözlerini sarfetmiş hakiki izmirlidir.
sevilip bağıra basılası ve hatta takdir edilip desteklenesi izmirli kızdır.
dtp konvoyundaki or*spu evlatlarına hak ettiğini yaşatan kızdır.
(bkz: elindeki taşla dtp ye empati yaptıran kız)
helal olsun denilesi kızdır.(o taş o arabadan sonra epey deliğe de sekmiş sözlük.)
sapına kadar yiğit türk kızıdır. ne bir kastamonulu, ne bir giresunlu, ne bir kayserili, ne de bir edirneli kızdan hiç farkı yoktur. onlar kadar yiğit takdir edilesi bir kardeşimizdir.
Don lastiğinin iq'su kadar iq'su olmayanların laf attığı kızdır.
(bkz: Don sizsiniz lastikte size girsin)
güzel kızdır. izmirlidir.
Harbi kızdır. Vatanına sahip çıkmıştır.
(bkz: her dtp li bölücü değildir her bölücü dtp lidir)
(bkz: en asil duyguların insanı)
ellerine sağlıktır.
sözlük yazarlarının ilgisini minareden daha fazla çekmiş kızdır. ulan adamlar isviçre'de minare yasakladı; bu ne demek biliyor musunuz siz? neticede hepimizin isviçre'li arkadaşları da var. ama isviçre çizmeyi aştı. bırakın kızı falan da birlik olup, her pazar sabahı çan çan çalan kilise çanlarını susturmak için sandık başına gidin.