bugün

oyunun ağzına sıçan ruslardır.
herşeye rusça cevap verir bunlar. bilmediğinden değil, ipnelik olsun diye. ayrıca aşırı milliyetçilikleri vardır. geri kalan tüm millyetleri aşağılamaya kalkarlar.

2 gank yedikten sonra kaçarlar ama yeni oyunda aynı tavırla devam. maldır hepsi kısaca.

edit: cyka diye bir küfürleri vardır. suka diye okunur. herşeye bu küfürü ederler. kimine kgöre kancık kimine göre kimine göre de *mcık anlamına gelir. alayına cyka amk.
hepsi ağır trolldür. onların yüzünden tüm rusça küfürleri öğrendim. *
cyka blyad diye selam verirler.
hepsi dolbeib pidaras mamy ebal dir.
(bkz: cyka)
türk değillerdir. bir halta yaramazlar.
Oyundan soguturlar.
LOL'de Türk veledlere değerdir.

Asla ingilizce konuşmazlar ulan ingilizce '' Yes'' bile demezler .

Adam gelmiş 20 yaşına lan 1 gram ingilizce mi bilmessin ? yada gıcıklığına mı konuşmazlar ?

Asla takımla hareket etmezler , şunu yap dersin yapmazlar anlatamassında hani.

Anlamıyorum vodkayı kafaya dikip dikip mi giriyorlar oyuna mk ?
konuşma dilini ingilizce seçmelerine rağmen maç içinde rusça konuşan; kendilerine ait server'ları olmasına rağmen eu west ve eu east server'larından çıkmak bilmeyen, rusya'nın nasıl büyük bir güç olduğunu sorgulamaya sebep veren güruh.

rakip takımdan dört kişi ölmesine rağmen push'layacaklarına maç boyunca mid'de durup kulenin orada team fight bekleyenlerini gördüm. bir de bristle bristle deyip mid'deki bizim kuleye ping atıyor. ananın amına bristle emi.

ha haklarını yemeyelim, rage quit atmazlar. respawn olup gidip aynı yerde aynı şekilde ölmeyi yeğlerler. bak mesela millet türkçeyi anlamadığı veya kim lan bunlar diye kafa yormadıkları için sıyrılıyoruz işin içinden, yoksa ruslardan pek bir farkımız yok.

avantajımız bizde yaş ortalaması arttıkça olgunluk ve oyun kalitesi artıyor; ruslar için böyle bir durum yok.
görsel
ruslardan nefret etmemin yegane sebebi. dota oynayan az gelişmiş rus gençleridir.