bugün

görsel

türkiye'yi öven iki-üç tane tweet attı diye Sabahtan beri sağda-solda trump yalayan Ak tayfaya duyurulur. Geçen yaz tek tweetle türk lirası'nı eritip süpürmüştü bir gecede.

my great wisdom ile...
Ortadoğuyu karıştırdık daha fazla para harcamamak için şimdi de gidiyoruz başınızın çaresine bakın diyen yavşak.
Ahahahhahaha.

Amerika birleşik devletleri başkanı.
türkiye cumhuriyeti alenen tehdit edildi, göz göre göre.... utanıyorum, mustafa kemal görseydi şu halimizi mezarında dönerdi, yazıklar olsun...
türkiye devletini alenen ekonomik anlamda tehdit etmiştir.
Ak partili zenginler paralarını şu an döviz olarak tuttukları için adamın her açıklaması akplilere yarıyor. Tavsiyem dollar alın.
https://m.youtube.com/watch?v=XhD9DPYn9EA

Sinan Engin güzel giydirmiş. Evet.
sarı reyiz veriyor coşkuyu.
tipine birşeyler yaptığımın adamı. dünya senin kadar yavşağını daha görmemiştir.
malenia vermiyor buaralar kesin.
Karakterime yakın sevdigim kişilik.
yaptığı açıklamalarla bipolar kişiliğe sahip olduğunu düşündüğüm kişi.
Erdoğan ile ikili ilişkileri çok ileri düzeyde. Bakınız haber kaynaklarına Erdoğan trumpa övgüler yağdırarak ismini zikrederken dostum demektedir.
görsel
ikisi de dünya siyasetinde işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yürütmektedir. Bunu ben söylemiyorum kendileri her fırsatta ifade ediyorlar. Allah yollarını bahtlarını açık etsin.
"Başkan Obama’nın PKK ile anlaşma yapması büyük hataydı."

"Artık bu sonu gelmez savaşı bitirmenin zamanı gelmişti."

"Erdoğan, Suriyelilerin ülkelerine dönmesini istediğini söylüyor."

"Türkiye olmasaydı milyonlarca Suriyeli dünyaya dağılacaktı."

"Türkler aynı bizim gibi DAEŞ'lilerin serbest kalmasını istemiyorlar."

arada kendi iç siyasetinin gazını almak için sallayıp, denge tutturuyor.
çok dikkate almayın.
görsel
Amerika'nın gelmiş geçmiş en büyük saklanan başkanı.
kendini bir halt zanneden abd başkanıdır. evet.
amk ruh hastası orospu çocuğu.
ergen gibi tweetleyip duran oç.
fettöşçüleri ve vahabileri hoplatan lider. zeus bozmasın.
Rihanna'nın "Amerika'nın en akıl hastası insanı" dediği sarı kafa.
görsel
Dünyaya adalet dağıtan kral. Medeniyet getir bize ulu önder.
Dünya üzerindeki en orospu çocuğu sıralamasında birinciliği Netanyahu ile paylaşıyor.Hatta tüm arap ülkelerinin başındaki kral müsveddeleri ile paylaşıyor.
Topaç. Yemin ediyorum topaç.

Bi insan, bir ülke lideri bu kadar kıvrak olabilir mi amına koyayım ya? Devleti zaten kıvrak da bunun saniyesi saniyesini tutmuyor.