1. 1653.
    (bkz: ilginç)
    ... miyav bin ebu tekir
  2. 1652.
    bayanlar ve baylar karşınızda amerikan başkanı! camacho! şov başlasın!
    donald trump
    donald trump
    https://youtu.be/sGUNPMPrxvA?t=2

dünya siyasetinde yaygınlaşan popülizme karşı benim verdiğim tepki:
    donald trump

filmin intro'sunda geçen açıklama:
    "21.yy'a girilmesiyle birlikte insanlık evrimi bir dönüş aşamasına geldi. doğal seleksiyon, yani en güçlünün, en akılllının, ve en hızlının daha fazla üreme imkanı bulduğu, ve insanın en mükemmel özelliklerinin gözetildiği bu süreç artık daha farklı nitelikleri öne çıkarmaya başladı. zamanın pek çok bilim kurgusu daha modernize olmuş, daha zeki bir gelecek öngörmüştü. ama zaman geçtikçe olaylar tam tersi yönde gelişmeye başladı. büyük bir zeka gerilemesi... bu nasıl oldu? evrim daima zeki olanı ödüllendirecek diye bir kural yok. fazlalıkları budayacak doğal bir avcı olmadığı için evrim süreci en fazla üreyeni ödüllendirmeye başladı ve zeki olanları yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bıraktı. "
    donald trump
    donald trump
    donald trump
    https://youtu.be/xeKkxEdDAiE?t=6
    1 -1 ... uc boyutlu dusunen kare
  3. 1651.
    ismi yanlış biliniyor. Asıl adı domalt trump'dır.

Birileri ven trump ile görüşürüm, pence dengi ile görüşür gibi bir şey demişti.

Domalta domalta mı pence ile görüşmeye ikna ettiler acaba.
    1 ... ergenekoncu general
  4. 1649.
    tipik rednecktir. en absürd komedi filminde bile böyle bir abd başkanı görüleceği ön görülmemiştir.
    ... mountain of doom
  5. 1648.
    tutarsız bir adam, hiç rasyonel bir lider değil bana göre.
    ... alininki
  6. 1647.
    olm bu adamin hep proje oldugunu dusunuyodum ama simdi inandim.

beyaz sarayin konfirme ettiig erdogan a giden mektubu dunya siyasetinde yeni bir caign baslangicidir.

amerika onculugunde artik duzgun konusan, terbiyeli, ciddi, amca figuru tarzi siyasi defteri kapanacak tum dunyada.

yerini new age sosyal medya manyagi gecneleri hedefleyen zirtapoz, ne dedigini bilmeyen, whatsapp agzi ile konusan hatta resmi mektuplara smiley falan koyacak siyasiler yetistirilecek.

yoksa demirel, clinton, margaret teatcher kafasi ile hic bir genci siyasi arenaya katilmaya cekemezsin.

yeni nesil gencligi kontrol altinda tutmak icin onlardan daha soytari olman gerekiyor.

bu tarihin her caginda bu sekilde ilerlemistir.
    1 -1 ... wake up neo
  7. 1646.
    Allahı kıskandıran alfa.
    -2 ... kivilive
  8. 1645.
    O şimdi usa başkanı...
    ... kezi
  9. 1644.
    yalnız başkan mozerella ile bugün beni güldürmüş ilahi başkan.
    1 ... rockonbaby
  10. 1643.
    ortadoğu ve benzeri ırklardan hoşlanmayan adam. meksikalı, pakistanlı, arap ve güney amerikalıları sevmediğini biliyorduk. bunlara kürtler de eklendi.
    1 ... rauf