An itibariyle kazanmıştır. Kesin bilgi.
Kaynak Obama.
üşüyoruz trump reis.
(bkz: trump bey diyeceksiniz)
Ankara Sincan doğmuş???????
görsel
(bkz: dünya lideri)
An itibari ile başkan olduğu açıklanmıştır.
(bkz: uzun adam)
Ali ağaoğlunun amerikan versiyonu. Hayat tarzları ukalalıkları falan hep benziyor. Amerikan seçimlerinde de an itibariyle kazanıcak gibi duruyor. Yanlız dikkat edin adam kafatasçı derecesinde milliyetçi. Amerikadaki müslümanlar için zor günler kapıda. Çünkü zamanında kızılderililerin kafalarını kesen adamların torunları hep trump hayranı. Ortadoğuya da agresif bir politika yürüteceğinden hiç şüphe yok.
şu adamla ağaoğlu'nu karşılaştırıp durmayın nolur. hayır ağaoğlu da siyasete atılacak cesareti bulursa sıçtık...
Şimdi dünya düşünsün.
Hep biz düşünecek değiliz ya. Çekirdekleri hazırlayın, çok eğlenceli günler bizi bekliyor.
-eyyy americaaaa
+ne diyor ya... Aam.
kendisi 70 karısı 46 yaşındadır.
Dünya lideri. Dünya manyak görecek.
Apartman yöneticisi bile olamaz dediler, dünya lideri oldu.
görsel
umarım iyi işler yapar, hem ülkemiz hem de dünya adına.
müslümanlığı bitirecek başkan. adamın dibi.
görsel
görsel
Milletin adamı.
abd nin yeni başkanı .umarım dünya için iyi birşeyler yapar.
Donald Trump, Amerikalı değildir. Asıl adı Davut Turandır ve gizli müslümandır.

görsel
https://65.media.tumblr.c...npbqzcavVY1t1tb09_500.gif

helal olsun reis.
Balkon konuşması yapacak mı acaba.
Trump 1998'de bir röportajında başkanlık sorulduğunda;
"Adaylığımı koyacak olsaydım, yarışa Cumhuriyetçi Parti’den girerdim. Ülkedeki en aptal seçmenler onlar."
diyor.

aptal ve cahil seçmenlerin ülkelerin kaderlerini belirleme karanlığı sadece bizim orta doğu ülkelerinde olmuyormuş vesselam...
adamın ilk icraatı beyaz saray tarihindeki en güzel first lady i saraya getiriyor olması.
(bkz: şimdi feto düşünsün).
Baskan oldu adam. Gercekten sozluk yazarlarının ne kadar öngörülü olduğunu gördük. Benim size önerim bu herife çok güvenmemeniz fakat şöyle bir şey de var Trump Amerikanın garibanindan oy almis ayrica feto, hdp, chp, pkk vs. Clinton'ı destekliyordu. Yani bilmiyorum belki de her şey Türkiye adina çok güzel olur çünkü adamın ısıdi obama kurdu 15 temmuz abd destekledi gibi sozleri var. Ama yine de umitlenmeyin abd abd'dir.