bugün

telefon numara mı verdim, vermez olaydım. sabah akşam mesaj atıyorlar. en sonunda dayanamadım müşteri hizmetlerini aradım. beni aramayın dedim, beni silin dedim, beni bu dünyada yokmuşum gibi kabul edin dedim. tamam dediler. 1 saat sonra yeni mesaj geldi. orta boy pizza 9.99 muş.
pizza tavsiyesi istediğim pizzacı.

görsel

bol malzemos,extravaganza yedim. başka şeyler denemek istiyorum.
gece 2 de iyi gider .
Müşteri hizmetleri ni aradığınız zaman sadece şikayet talebinizi iletiyorum diyerek başka hiçbir şey yapamayacağını söyleyen pizza zinciri. 2 hafta oldu hala sikayetimle ilgili ne mail ne SMS ne arama hiç bir dönüş olmamıştır.
görsel

13 mesajın hepsi aynı.

Useniyorum ama bir gun, bir gün ret yazıp gondericem. işte o gün Allah bilir düzgün kampanya yaparsınız dingiller.
O fiyata çok daha güzel ve bol malzemeli pizza alınabilecek yerler var. Verdiğimiz paranın birazı markaya gidiyor diye düşünüyorum açıkçası. Hee pizzaları güzel mi güzel ama fiyatı tuzlu.
Türkiye'nin en kaliteli malzemelerini kullanıp , en kötü pizzasını yapan bir gıda firması .
Pizzaları neyse de orda yaşadığım anılar efkarlandırdı be. Bunun üstüne bi büyük boy gömülür.
üst not: orijinali için (#33937857)

iki sene önce benim doğum günümde pizza almıştık burdan. tabi pizza sıcak ben de saf gibi sallaya sallaya yürüyom. malzemeler dağılmış orda haberimiz yok yürüyoz mal mal. Neyse açtık kutuyu bi baktık bütün malzemeler çemberin dışına çıkıp yumak olmuş. sonradan anladık sıcakken sallanmaması gerektiğini. arkadaş sağlam bi sövdü bana. artık çiğ köfte yiyoruz.
nacizane tavsiyem ne olursa olsun telefon numaranızı vermeyin. ya sikselerde vermeyin. vermeyin amına koduklarıma telefon numarası filan. bu konuda biraz doluyum küfürlerimi mazur görün.
Pizzalar son derece pahali.
dün kıbrıs şubesini aradığım ancak hattı sürekli meşgul olan pizzacı.

ya çalışmıyorlar cumartesi günü ya da battılar. işlerini önemsememek gibi bir düşünceyi bu kurumsal firmaya yakışmayacak hareketler.
Bu 30dakika mevzusundan beleş pizza yiyeninin olduğunu hiç duymadığım, görmediğim firma. Helal olsun
30 dk gecikirse bedava pizza olayı yalandır. Hep geç getiriyorlar buraya, 2-3 kez denedim bu 30 dk olayını her seferinde farklı bi bahane. Yok kampanyalı pizzalarda geçmiyor, yok bu bölge kampanyaya dahil değil, yok perşembe akşamları geçerli değil yok eşeğin s.ki saçma sapan bahaneler. Yalan yani bu, uğraşmayın hiç verin paranızı yiyin.
domino s pide(yumurtalı).
hangi akla hizmet gece 2'ye kadar sipariş alıyor bu firma ya? sipariş getiren çalışan 16.90 ₺'lik pizzayı müşteriye teslim edecem diye gece gece tinerciye, hırlısına, hırsızına denkgelse bu iyi bir durum mu şimdi?
bak sen mantığa bak. sanki sen sipariş vermesen adam işi bırakacak amk. ulan adam Domino's olmasa başka yerde gece 2'ye kadar çalışacak ve bu hırsızdır darptır sanki orada olmayacak amk. Domino's ile ne alakası var şimdi shdjdjd çıldırıyorum.
Vejeteryan istedigim pizzayı hep sosisli gonderen pizzacı.

Not: vejeteryan degilim. Sadece etli urunler konusunda hassasiyetim var.
Kapitalist sistemin köl şaka şaka güzel severim.
her çarşamba mesaj gönderir.
falanca pizza şu kadar, filanca pizza bu kadar.
hiç sektirmez.
sevgilim gibi.*

(bkz: ben de seni özledim)
pizzalarının bir pizza hut'ınkiler kadar kaliteli olduğunu söyleyemeyeceğim, sakarya karasu'da bile şube açmış olan pizzacı.
bir daha yersem arap olayim pizzacisi.

ulan kolasiz kuru kuru yesem birsey olmuyor ama kolayla yedigim zaman midemi bozuyor aq pizzasi. bir oldu, iki oldu, uc oldu yeter. ne koyuyorlarsa bunun icine artik.
görsel

edit: 1 eksi (sezgin)
ulan istemesek 10 tane pizza baharatı koyarsınız istedik 1 tane bile koymamışsınız. puuuuu! ben çalışana kolaylık olsun diye nakit miktarını belirtiyorum. (para üstünü ona göre hazırlasın diye)
Zenginlerin yedigi pizza. Biraz daha zam yaparsa batar zaten aq.