bugün

entry'ler (114)

yazarların şu an ihtiyacı olan şey

klima, çok sıcak.

kalbiniz ne durumda

arada bir tekliyor yaşlandım galiba.

sütyensiz gezen karının amacı

rahatlığı seviyordur.

bir erkeğin en seksi olduğu an

buyrun diyerek geçmem için yol verdiği andır.

sevdiğiniz kişinin sizi sevmemesi

tüm bünyemi alt üst eden durumdur. kendi hâlimde kendi kendime eğlenen kendi kendime yaşayan, okuyan, hayatı seven biriydim. ve ben hep derdim ki bir insana bağlama kendini. bir fikre bir ideale bir hedefe bağla ama asla bir insana bağlama kendini derdim. yaşım da çok büyük değil kimseyi sevmem aşk acısı neymiş ergen abartması derdim. ama evren bana fena fake attı. Bir sevdim pir sevdim. ve o kadar kısa oldu ki mantığım asla kabullenmedi fazla hoşlandım sadece deyip durdum züğürt tesellisi gibi. bana ilk adımı attı ilk sevgi gösterilerini ondan gördüm ilk kez yatmadan önce saatlerce onu düşündüm onunla ilgili milyonlarca plan yaptım hatta büyük salaklık ama hayatımı ona göre şekillendirmeyi düşündüm o kadar bağlandım ki o kısacık sürede resmen büyüsüne kapıldım bırakmaz gitmez o diğerlerinin anlattığı erkeklerden olamaz dedim ama tabi malumunuz gitti. ve gidiş öyle sebepsiz öyle saçma ki. bahane bile bulamadı o gün döktüğüm gözyaşını hiç bir yerde dökmedim sonra dedim ki bu bir hafta iki hafta sürer ve geçer böyle telkin ettim kendimi. sonra bir gün geçti bir hafta ay geçti yıl geçti karşıma kim gelse onu arıyorum hâlâ hiç bir şey tatmin etmiyor her şeyi saldım kendimi bosverdim. artık playlistimde onun sevdiği şarkılardan başka bir şey yok. kimseyle konuşup muhabbet edemiyorum. Bir sürü adam geldi seviyorum şans ver dedi veremedim formülü yok mu bunun kafamdan atmanın. benim bunyem zayıf kaldırmakta zorlanıyorum ama yardım eli de istemiyorum. of işte her neyse nasılsınız?

nasıl hissediyorsun

bomboş, yine geliyorlar bana.

yazarların ilk aşklarının isimleri

Ahmet
aaah Ahmet ah.

monte carlo

halk arasında; it öldüren.

şu an ihtiyacım var denilen şey

beklediğim beyfendi.

zeytinli rock fest 2017

Instagram storylerinin gözdesidir.

kafam almıyor vedanı

veda bile etmedi insafsiz.

özlediğin kişinin seni özlemiyor olması

bildiğin ama kabullenemedigin durum. "kardeşim hic mi gün yüzü göremeyeceğiz, nolur yani sen de sevsen atomu parçala demiyoruz ki" diye isyan ederiz ama olmayinca olmuyor demeyi de bilmek lazım maalesef.

seni seviyorum derken gözleri dolan sevgili

merakla beklediğim kişidir.

supernatural

Allah başka dert vermesin bölüm sayısını gördükçe uzaklaşıyorum.

rock festivaline katılmış bir kızla evlenmek

eee ne var bunda, evleneceğiniz kızın önce karakterini süzgeçten geçirin gerisi fasa fiso beyler.

teknoloji devi türkiye

Güldüren başlık.

bana kitap öner

Portobello cadısı - Paulo Coelho.

gumball izleyen yazarlar

Oradaki muzdan korktuğum ve sırf Darwin tatlısı için izlediğim çizgi dizidir.

bıkmadan ne yersiniz

Ekler ekler ve yine ekler *

türkiye de güzel kız olmaması

Gözünüzü açın göreceksiniz *