Adana’daki Suriyeli kadınlardan bir çete kurmuş, sözlük erkeklerini bu kadınlarla evlendirme vaadiyle kandırıp 20.000 lira dolandırıyormuş. Ben saygı duydum, hayırlı teşkilatlar abla.
sürekli adana zirvesi yapan yazar. ayrıca nicki çok özgün.
adamın götünden kan alır kan. *
Getirsinde gölgesinde rakı içelim dediğim yazar.
insafsızlar vicdansızlar nasıl çaylak yaparsınız domestik ablacığımızı, iki üç gün sonra kokudan sözlüğe girilmez artık buraları kim temizleyecek söyler misiniz?
bir yazar temizlik yapanından.
bayburtluydu sanırım
görsel
Açeydim gollerimi beyle getme deyeydim. Benim yüzümden. Benimm yüzümdennn.

Edit:Bırakın beni la atlayacagim...
ohahah mapusa mı düşmüş asude abla.

(#38250280) bu entryde şaka yapmıştım ben sayın moderasyon, salıverin teyzeyi gelsin.

bir yazar.
forum tarzı entry girenlerin layığını bulmasıdır.
Mahpustayken pembe dona çok ihtiyacı olacak yazar.

Donlar benden siz de çamaşır suyu vileda ve bilimum temizlik maddeleri alın yollayın. sıkılmasın içerde.
Zall tipi kadın cezaevinin son mahkumu.

Domestik ev hanımı, sonunda t yok.

Şafağı karanlık değildir umarım.
(bkz: Domestic housewife).
Sanırım yavaş yavaş ben öyle oluyorum.
adını görmem yeterli. o yazsın ben artılıyorum. bitiyormuş çaylaklığı, sevindim.
Bdv den yazdim. Dedim ki kaldirin bu gunese silah sikan kizi. Bana bulgur yollucak o dedim.
Büyük ihtimal iri iki göğüs ve vajina sahibi yazardır. Bu kadar nickaltı yalaması olduğuna göre.
Reyiz geri dönmüş.
Bilader bu karının ne gibi bir numarası var da Sedat Peker'in tahliyesini bekleyen yeğenleri gibi 17273 tane yazar buraya toplanmış bir türlü anlayamıyorum amk ya.

T: kankişi bol yazar.
sahibi geldi kaçın. sayın domestik projeler nelerdir?
"döşü gıllı" ekolünden sanırım.

(bkz: en kıllı organımız/#38339123)
eski nickini söyleyince reel ismini söyleyen hafıza küpü. sen milyor sen milyar sen bu hafızayı ne yaptın?
saç baş kavga etmek istediğim yazar kişisi. bakarsın sevişiriz kavganın sonunda. bize türk filmlerinde böyle ögrettiler.
Evlilik teklifi mi kabul etmiyor.
ısırılışılan kız.

sen dişlere yürü ben yanaklara.
hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
Kendisi küçük kardeşimdir. Hepinizi içeri attıracağım oğlum. Reşit olmayan bir kıza neler yazıyorsunuz.