bugün

entry'ler (351)

sözlük yazarlarının izlediği diziler

2004 ten beri sürekli

Avrupa Yakası.

yazarların hayatlarının en iyi yılı

Ölmeden önceki her yıl.

black friday

Black friday gelsin geçsin umur değildir fakat şu lanet black nowember geçsin gitsin artik.

para harcarken zevk alınan şeyler

Ufak ev aletleri
Gıda
Güneş gözlüğü.

öyle bir öksürmek ki ciğerleri sökülmek

Bir de böylesi şiddetli öksürme ihtiyacının hemoroid rahatsızlığının tavan yaptığı bir dönemde gelmesi var, umulur ki yaşanmasın.

domestik ev hanimi

Sanırım yavaş yavaş ben öyle oluyorum.

bu başlıkta chpli gibi davranıyoruz

Bilimin öncülüğünde çağdaş bir Türkiye istiyoruz bu yüzden bu kadar muhalefet ediyoruz. Ama sabah 40 dakika izban bekleriz ve sesimizi çıkarmayız çünkü Ataturkun partisi.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Bazıları seyrederken hayatı en önden,
Kendime bir sahne buldum oynadım,
Öyle bir rol yazmışlarki
okudum okudum anlamadım.

şebnem ferah - korkarak yaşıyorsun.

en iyi otobüs firması

Metro hariç tüm firmalar olabilir bu na iETT dahil.

türklerin asla amerikalılar olamayacağı gerçeği

Amerikalıların hiç bir zaman Türkler olamayacağı gerçeği ile aynı orandaki gerçekliktir. Doğrudur.

sözlük yazarlarının doğduğu hastaneler

Ebe ..... muayenehanesi.

Bkz. Ebesinin adını vermek istemeyen yazar.

akp müslümanlığı

Yazar burada tezatlığı bulmamızı istemiş, zira 'Akp' ve 'Müslümanlık' kelimeleri bir arada kullanılamayacak kadar zıttır.

8 gündür tuvalete çıkmamak

Yüzyıllardır annelerimizin 'seni doğuracağıma taş doğuraydım ' dediği ama başarılı olamadığı bu eylemi başarmak üzere olmanın habercisi başlıktır Zira 8 günün sonunda tuvalete çıkacak olan zat-ı muhterem taş doğurmaya hazırlıklı olmalıdır.

insana zorla kız takip ettiren arkadaş modeli

takip etmek nedir ya arkadaş kızın evini bilmediğinden onun için kızı araştırıp evinden de emin olmak için anketör titri altında kızı buldum.

Not:Arkadaş sonra o kızla görüşmekten vazgeçti.

sözlük yazarlarının nicklerinin anlamı

Hos : Adım, ikinci adım ve soyadımın ilk harfleri.

sözlük yazarlarının rüyaları

Her gece asgari iki tane görürüm. Ve uyanınca da her zaman tamamını hatırlarım. Ama içerikleri ilginç çünkü sürekli cinleri, cenneti arafı görüyorum gökyüzüne çıkıp orada ölmüş olan akrabalarımla görüşüyorum aslında dindar biride değilim ama çözemedim tek tesellim daha cehennemi görmedim sadece bir kere oradan sesler duydum o kadar. Tabi bunlar hep bilinçaltı.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

Nankör insandan uzak dur.

gaipten yemek kokusu duymak

Açlıktan dolayı koku alma duyusunun geliştiği bir gerçektir.

kansızlık çeken kişiye öneriler

Siyah çayı az tüketmelidir. Pekmez yemelidir. Kırmızı meyvelere yönelmelidir. Çayı seviyorsa narenciye çayı içmelidir.

yaprak sarma

Beypazarı Usulü sarılanlar daha eftaldir.