nasıl hayır derim memur bey, (derin bi iç çekerek) sevişiyoruz.
evlenme teklifi mi reddetti.
bi ben evlenme teklifi etmedim sanırım.
Teklif ediyorum benimle evlenir misin?
Yaptığı kekleri emine beder bile yapamıyor naber. Ablam bir tane. sizde yapın etli sarma sizde el üstünde tutulun.
görsel

Yüzük kardeşliği gibi bardak kardeşliği kurduğumuz, çok tatlı bulduğum bir adet minnoş yazar.

Benimkinde de nar çiçeği çayı var arkaya da süblüminal domestik ev hanımı malzemeleri koydum sen seversin kız.
O gümüş yumuş kalbini kırdığım için özür dilediğim yazar.
domestosla mı yıkıyorsun çamaşır suyuyla mı bilmiyorum ama artık beş gün olmadan bi duş al.
Günlüğü 180 liradan evlere temizliğe giden sözlük emekçisi. Memnun kalırsam ayda bir defa kapısını çalarım.
Nar çiçeği çayı da mı varmış. Ne alaka Domestos ile. Fairy ile karıştırıp kupaya koysaydin bir ihtimal hijyen kardeşliği olabilirdi. Çok banel.
Beni affetmezse Domestos içerek kendime kiyacagimi bilsin .
yavşayamadığım tek yazar. götünden kan alır adamın kan!
Sözlüğün yeni kanatlarım var ruhumdası herald.
kendisini daha yeni sanıyordum, onuncu nesil ibaresini görmek şaşırttı.
anlaşılan sözlüğe bir dönem ara verip çiçeği burnunda nickiyle dönenlerden.
sevdiği kızı adana'da bulan istanbullu bir erkeğin, dünyalar güZeli kocaman gözlü sevdiceğine gerçek aşkıdır.

Yeni dokunmaya başlayan bir kilimin, yeniden resmedilmeye çalışılan bir tablonun ve bir zamanların kararsız, şıpsevdi, çapkın bir erkeğin yaşamı yeniden kucaklamasıdır onun uzayan aşk dolu kollarında. Yazıştıkça doyamaz, kanamaz olurdum verdiği lezzet-i pusulalarına. eylülde gelen bir kıvılcımdı anlık iletime düşen ilk aşk taneleri. istedikçe utanan, al hadi demekle uzatıp uzatmamak arasında kararsız, yanağından doya doya öptüğüm ilk kadındı. ve burada karşılaşmak imkansızı tarif etmekti hüzünle iç içe girmiş bir sevinci yaşamak ama hiç bilmeden.

asudemin yüzü oval ve yumuşak çizgili, kocaman gülen gözleri su gibi berraktı. Heyecanlı olgun ve güzel bir yüzü var, kalem kullanan elleri çok nazenin ve toprağı anası gibi seven bir krizantem çiçeği o yalnızca.
Ondan uzaklaştığımda geriye doğru dönüp baktığımda, seven kadının asil ve soylu duruşu vardı. Omuzları dik, başı arkaya yatık, gözleri beni algılayacak kadar aralıktı belki kalbinin getirdiği isimsiz gökyüzü...
Dudakları sessizce güle güle dedi. aydınlık bir bekleyişin parıltısı vardı yüzünde.

işte karşındayım, bu kez hiç ayrılmayacakmışcasına. Şimdi söyle bana krizantem çiçeğim beni sevecek misin. Yalnızca gerçek kadınların anlayacağı bir şekilde istersen mum alevine parmağımı hiç tereddüt etmeden tutabilirim.

Yaşadığım müddetçe yalnız seni sevdim asude’m.
Yalnız seni!

Senin arsız’ın.
Büyük boy çamaşır suyu ve sarı bezle istemeye git niyetin ciddiyse.
Örgü ölen kadina tapilir.sozlukce tapiyoruz.
Eee nisan ne zaman?.
arsızın yemini yeni bir dişi yazar görene kadardır.
Rahat bırakın ablamı bakiyim. Onun daha işleri başından aşgın a aaa.
ben olsam olmazdım

ne demiş atalarımız

adanın adetleri meşhurdur cinayetleri.

ayrıca rihannaya benziyorsa bir dal alırım.
Bitcoin gibi kadın maşallah. her gün değeri artıyor, her gün daha çok nickaltı giriliyor.
Sözlükten soğutan yazar.
derhal benimle evlenmesi ve çocuklarımın anası olması gereken yazar.
böyle yürüyenide ilk defa görüyorum degisik bi cins.