1. 338.
    bu kızı alan yaşadı, net. belki almışlardır orası ayrı konu.
    ... sigara icmiyorum
  2. 337.
    domestik ev hanimi
    -1 ... matbazel
  3. 336.
    Buranın ablasıdır. Kız ve Kadın yazarların başıdır.
    -1 ... bay efendi
  4. 335.
    damak tadımız aynı hemşerim. hemşeri olmamızdan kaynaklı sanırım. *
    -3 ... sigara icmiyorum
  5. 334.
    Meshur lafimi birakayim oyle gideyim.
    At avrat bidaha at centilmen erkek avratini yurutmez diyecektim ki ben bunu niye yazdim aq diye suan mesgule gectim.
    Not:melaba teyze.
    -2 ... endless pain
  6. 333.
    Bu kızı kim uzduyse hayatı boyunca doğru durakta inemesin de fortçuların malzemesi olsun inşallah puh.
    Ozel mesajda tüm espiri kabiliyetimi kullanarak kendisine iş attım ama nayn, özel mesaj alımını kapatmak nedir lan? Allah ıslah etsin sana da puhh.

gitmeye karar vermiş birini hiçbir zaman yolundan dondurmedim. Guzelce kafanı dinle, gez dolaş pasta börek yap. Çok daha sağlıklı bir ruh haliyle tekrar sahalara döneceğine inanıyorum. Geri gelince sen de bana iş at da ödeşelim kursağımda kaldı vijdansiz.

aeo Kib bb.
    1 -2 ... susturulamayan avrat ll
  7. 332.
    çamaşır suyu kokusu çarptığı için hastaneye kaldırılmış diyorlar. allah acil şifa versin.
    3 ... idrak yollari enfeksiyonu
  8. 331.
    Kıdemli baskül kıranlardan.
    2 -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  9. 330.
    Sanırım aşk acısı çekiyor,geçmiş olsun diyorum. Ama şunu da demeden kendimi alamayacağım; Kendisiyle bir sorunum yok, bunu kendine biliyor. Yani sözüm meclisten dışarı. Şu an da girilen entrylerin alayı bu yazar kız olduğu için giriliyor. Erkek bir yazar olsa isterse ölsün 1 entry bile girilmezdi. Böyle abazanlara irrite oluyorum.
    1 -2 ... gozlerinmeyhanesi
  10. 329.
    Sanirim tombik bi abladir kendisi.
    4 -1 ... rus ekspresi