1. 1.
  lsd benzeri ama daha kısa sureli olan bir halüsinojen
  1 ... rockonbaby
 2. 2.
  insan vücudunda doğal olarak bulunan bir moleküldür... dışarıdan alındığında çok kısa süreli olağanüstü bir dünyaya geçişi sağlar cennet ya da cehennem de olabilir tabii bilinen klasik uyuşturucular gibi haz vermez.Bilhassa Phalaris aruninacea isimli otsu bitki, DMT ve türevleri bakımından çok zengindir.Doğumda, annede ve bebekte DMT sentezinin yüksek seviyede sentezi ile gerçekleştirilen bir trans ve mutluluk hâli söz konusudur. Bu molekül seviyesine bağlı olarak anne hem doğum sancısına daha rahat katlanır, hem de bebek çok fazla uyur. Araştırmalar bebeğin dünyaya geldiğinde, beyin omurilik sıvısında çok fazla miktarda 5-MeO-DMT bulunduğunu göstermektedir. Bebeklik ve çocukluk döneminde beyin % 40 daha aktiftir. Buna bağlı olarak öğrenmeye ve olağanüstü iletişime de daha açıktır....
  16 ... birdy
 3. 3.
  Bir Amfetamin türevi olup kısaltılmış ismidir. dimetiltriptilamin.
  5 -2 ... conspirator
 4. 4.
  (bkz: divine moments of truth)
  1 ... ismail aq
 5. 5.
  (bkz: dimetiltriptamin)
  1 -1 ... teodisece
 6. 6.
  insanda sadece doğum ve ölüm anında salgılandığı söylenen hormon.

  güney amerika kökenli ayahuasca'nın temeli buna dayanır.

  kullanımı durumunda oluşan görsellerin bir halüsinasyon değil, farklı bir boyutun gerçekliği olduğu iddia edilir. bu da kullanan herkesin hemen hemen aynı şeyleri görmesi, aynı hisleri yaşamasıyla desteklenir. *
  vakti zamanında bir arkadaşım, ohaa olum ölüm kafası diye ballandıra ballandıra anlatıp, ne kadar doğru bilmiyorum ama tool'un şarkılarını bu maddenin etkisiyle yaptığından falan bahsetmişti.

  (bkz: bir arkadaşım ekolü)
  9 ... redzeplin
 7. 7.
  bazı araştırmacılara göre evrenin ortak moleküler dili.
  insanın sinir sistemi, bitkiler, hayvanlar ve daha fazlası dmt ile kaplı.
  avatar filminde gezegenle iletişime geçen canlılar dmt nin bu yönüne vurgu yapan öğelerdir.
  aslında hepimiz bu iletişim donanımına sahibiz fakat bu donanımı bilinçli olarak kullanamıyoruz, yeti haline dönüştüremiyoruz.
  dmt ancak aydınlanma ile gerçek işlevini kazanabilecek bir moleküldür.
  6 ... turkpence
 8. 8.
  sadece uyuşturucu değildir.

  farklı bir boyuta yolculuk. insanın doğasında bulunan, kendi içinde varolan bir molekül aynı zamanda. annelerin doğum sırasında canlarının beklenenden az yanmalarını sağlayan malzeme. doğum ve ölüm anlarında salgılandığı biliniyor. omurilik sıvısında yüksek miktarda bulunması da öğrenme yetisine ve sonradan öğrenmeye yardımcı oluyor bebek yaşta.

  dmt, amazon yerlilerinin astral seyahat için kullandığı malzemelerden biridir. Ayahuasca dedikleri bu içecekle ilgili ilginç bir rivayet daha var efenim. o da şöyle ki; yanyana kullandığın zaman farklı boyuta açılan kapıda yolculuk edebiliyorsun yanındakiyle birlikte. ya da şöyle söyleyim; yanındaki insan 'susadım' demeden su istediğini anlayabiliyorsun. enter the void, avatar gibi filmlerde dmt'ye atıfta bulunuluyor aslında. zaten enter the void direk dmt kafası.

  doğulu ülkelerde şamanlar insanları iyileştirmek içinde kullanıyor bu dmt'yi. aynı anda içiyorlar. ve karşı tarafın çözemediği, yüzleşemediği problemlere yolculuk yapılıyor. psikolojik olarak arınıyorlarmış. tabi ben denemedim, şaman bulsam da bana bu güzelliği yapar mı bilemiyorum. bir yandan da korkunç aslında; kendini tamamen şaman'a teslim ettiğinden mütevellit gerçekle bağı kopuyor ve geçmişinde yolculuğa çıkıyor. benim merak ettiğim adam seninle birlikte o anıları tekrar yaşıyor mu? yani farkında olmadan sırdaş mı ediniyorsun? olayla ilgili bir video yapmışlar misal;

  https://video.uludagsozluk.com/v/dmt-65094/  belgeseli için; (bkz: the spirit molecule)
  4 -2 ... wecihii
 9. 9.
  Güney amerikada yetişen bir takım bitkilerin karışımından elde ediliyormuş, ruhun molekülü diyorlar, hepimizde varmış, sadece doğarken ve ölürken salgılıyormuşuz. ben bilmem diyenlerin yalancısıyım.
  1 ... ismail aq
 10. 10.
  komple yalan olan bir halusojen. etkisi 20-25 dk dır. heycan öfori yapmaz öyle mal gibi koltuğa gömülür renklerin canlılığını izlersiniz ha çok dozda nefes almayı unutabilirsiniz.
  1 -8 ... mayonezekmek