bugün

Sen kime sıradan isotçu ibne diyorsun lan hırriğimi ben dj dikkat seni sikiyorum, lan defakarto burası şanlıurfa, sizi tekrar dj dikkat olarak sikiyorum.
sağa sola salak salak küfreden, daha konuşmayı bilmeyen, en ufak şeyde sinirlenen bir tip gözlemlediğim kadarıyla. yani hayatta bir boka yaramayan tiplerden.
(bkz: of kim bu aptal)
Ben Urfalı değilim moruk siverekliyim zazayım mardatoni defankırdo exxere hırrimiiiii !!!
insanı coşturan dj.

Çal keke çal.
vay amk.

gülüyüm bari. ahahahahahahha.

tanım : tarihin en iyi rapçisidir. selamun ve aleyküm ile.
öyle bir anırma ki böyle anırma yok.

https://youtu.be/6Ygizdn4RZg

ah be kral sana hiç yakıştı mı öşexlik.
Mardatonne tefenkardo ixserri hırrıme!
DJ Dikkat adıyla tanınan Mehmet Aykan'ın diss videosu, yıllardır internette en çok paylaşılan caps'lerden biri.Tek videoyla fenomen olan Urfalı DJ hakkında geçtiğimiz aylarda ölüm haberleri çıktı. Kalp krizi sebebiyle öldüğü söylense de, aslında resmi bir açıklama olmadığı için kesin bir şey söylenemiyor.
internet aleminin en iyi küfreden insanı, küfürü beden diliyle muazzam şekilde bütünleştirmiş bir urfa delikanlısı, öfkeli siverekli, zaza david guetta, heijan düşmanı, büyük üstad.
gerçek adı mehmet aykın olan siverekli tiesto.
gerçek adı mehmet aykın olan urfalı tiesto.
Hayatını kaybetmiştir.
Allah rahmet eylesin.
nette bugün böyle bir goygoy dolaşıyor ama çaycı hüseyinin olayına benzer bir iş.
Ölüm söylentilerinin gerçek olmamasını dilediğim diss üstadı.

Daha geçen gün telefonumda videosunu bulup izlemiştim. Şansa yaşıyoruz resmen..
öldüğü söylenen dj dikkat reis umarım yalan haberdir yaşı daha genç.
vefat ettiyse allah rahmet eylesin.insan ölüye sevinmez.bu nasıl bir devir arkadaş.herkes kolpacı herkes samimiyetsiz arkani döndüğün anda satılıyorsun.
instagram'da bir sayfa kalp kriziyle öldüğünü bildiren bir paylaşımda bulundu. doğru olabilir. kalp krizi olmasa da overdose tarzı bir sebepten ötürü olabilir diye düşünüyorum.

pek tabii ki insanlar ölmesin, özellikle genç yaşta katiyen ölmemeli insanlar.
öncelikle allah rahmet eylesin arkadaşlar... ben dj dikkat..
mekanı isot olsun şaka bi yana üzdü.
Hdp'nin 1 oyu azalmıştır.
Ölüm haberi doğruymuş.

https://www.sanliurfa.bel...rik/7772/106/mehmet-aykin
Rahmetli dj.
Rahmetle anıyoruz.