bugün

(bkz: son nefes) adlı kişi ile düetleri meşhurdur.
seninle ilk defa adli sarkisi vardi sanirim arada bi dinlerim sonra kendime lan ne oldu yine mi bunu dinledik vay amk. diye kizarim.
Familia tokat ile düetleri efsane olan kişi.
Bütün şarkılarını ezbere biliyorum.
ne dinlerdik.
playlist bu adamın şarkılarıyla doluydu bir zamanlar.
içimizdeki arabeskliği bu adamla atıyorduk o zamanlar.
Bir neslin elle o yeee yapmasına sebep olmuş kişi.
Dj akman furyasının ileri aşamasını sokak ortasında cep telefonundan müzik dinleyenler oluşturmaktadır.
Bir 2pac edasıyla sahye ölümler düzenlemiştir.
arabesk rapın öncüsü olan ibiş.
ezanı remix leyip 2005 de ölmemişmiydi lan bu adam. peki shaggy ? e hani öldüydü lan bunlar yalan mı söylediniz amk.
gece gece sol frame de ismini görünce seninle ilk defa yı aklıma getirmiş adam. açtım dinledim en az 8-9 yıl sonra. şu anda kendime küfrediyorum lan ben bunu beğenmiştim ya. kulağını sikeyim ttanoz kulağını. ha bir de e250 yi hatırlatıyor bu adam bana. o telefonların standart müzikleri arasındaydı bi ara amk şarkısı.

"dj akman -yeaaah- feaaat son nefess -hahahaha- . hani vardı yaaa seninle ilk defa -ilk defa vardı ya- , o anı hiç unutur muyum ha?"
seninle ilk defayı hatırlatan rapçidir. bu gece yıllık tozumu aldım.
Her yıl düzenli olarak öldüğü söylenen, ergenlik öncesi ve ergenlik dönemlerinde düzenli olarak dinlenen, adını tam olarak bilmediğimiz ve halk dilinde kısaca dj akman olarak tanınan kişi.
biz de liseli olduk zamanında bizde bunlardan dinledik.bugün liseli olsam yine dj akman dinlerim ama arsız bela nedir be kardeşim ya.
zamanında ezanın remixini yaptıktan sonra idam edildiği söylenen değişik varlık. Bu zamanın apaçileri, kekoları bu herif yüzünden ortaya çıkmıştır.
Arkadaşım sana messenger adresi alayım mı dediğinde al dememe pişman olduğum dj, ölmüş galiba. Dj_akmanbişeybişet@hotmail.com apaçilerin babası olabilir cidden eskiden varoşlar efendi olurdu bunun gibi herifler yüzünden mi böyleler bilemiyorum.
arabesk rap mitolojisinde tanrı.
gta turk city diyince akla gelen ilk şahıslardan olan arabesk rap kralı. Ezana remix yapan apaçi.
dinlerdik bir zamanlar. ah eski günler ah.
yaklaşık 10 sene öncesinin şahinlerindeki karışık cd lerde eksik olmayan adam.

rap desen değil,
damar değil,
arabesk değil..

yine de burda aristokratlık yapmaya gerek yok,
güzel çemkiriyor sıpa.. *
(bkz: dönme bana)
bu da en iyisiydi..

imla hatası canavarıdır,
Türkçe düşmanıdır aynı zamanda ama sevilir yine de..
turkiyede 10-18 yas arasinda dinlemeyen yoktur dj akmani. hepimizin bir zamanlar sarkilarina bagimli oldugumuz sahis. degisikti. hala arada dinlerim. bunun neresini sevmisim ben der gecmise donerim. yaptigim malliklar aklima gelir.
ne günlerdi be. son nefes, seninle ilk defa gibi şarkıları vardı. hakkında sürekli aldatıldığı ve intihar ettiği dedikoduları dolaşırdı.
şimdilerde " ben radiohead dışında grup dinlemem abi" diyerek elitist havalarda olsam da önüme gelen şarkıya hunharca laf soksam da, milletin şarkı listesiyle taşak geçsem de 10 kadar sene önce ben baya baya bu adamı dinliyodum lan.

"şimdi köpeğimle yanlız dolaşıyorum"
çocukluğumun rapçisidir oooooooo yeaaaaahhhhhh dj akman son nefes değişi hayla aklımdadır.
seninleee ilk defaaa ölüyorum sannnaaaaa seni seviyorum yeahhhhhhh diye devam eden şarkısı bombadır.
eskilerden dinledigimiz super bir rap sanatcisidir.
ezana mix yapmış apaçidir.
hala ara ara dinledigim efsane dj.

dünyada üzerine gelmemistir, gelemez de.