bugün

arabesk mi yapıyor rap mi yapıyor dur ulan bi kere dinleyim bakim derken mp3 arşivimde yerini sağlamlaştıran gerşek adı osman kurnaz olan 1986 konya doğumlu hollandada yaşayan bir türk.
DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir..
2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti
Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti
12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi.
ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi.
ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
bana göre rapten bi haber,arabesk samplelar üzerine basma kalıp sözler yazan,ama aşırı çabasıyla takdir edilesi kişi.Dayımın bodyci oğlunun,Hollanda/eindhoven'da bir düğünde ağzını yüzünü dağıttığı vasati rapper ayrıca.belki bu yüzden ısınamamıştım kendisine.*
son zamanlarda ezanın remixini yaptığı için öldürüldüğü söylense de kendisi şuan hala hollanda da hayatını sürdürmektedir..
bu arkadasimizin yaptigi muzigin kaydedildigi cdler tezek olsa yakilmaz
başlıgının bile değişmesi gerektiginii dusundugum insan. dj likle yakından uzaktan alakası yoktur, üstüne üstlük dj akman'ın rap müzik yaptıgını iddia edenler varsa yakalamıyayım. emin olun ki onun yaptıgı calıntı müzikleri sizde 1-2 saat uğraşsanız yaparsınız.

bir röportajında serdar ortaç .. akman icin türkiye'de dinledigim rapçilerden biri gibi bir acıklama yapmıstı onunda kalitesini, müzik bilgisi anlıyabiliyoruz.*
.. akman kimdir?

a) rapçiyim takılan kıro.
b) dj'im diyen dallama.
c) hiçbişi.
d) hepsi.
icraatları ve dinleyici kitlesiyle tam bir gerizekalı, ezana remix yapmayı düşünmesiyle de bir o kadar yaratıcı *;
gereksiz arabeskçi. herhangi bir cuma namazı çıkışı protesto gösterilerine mağruz kalabilir.*.
dinlemesi büyük sabır gerektirir.bunu seven bunu da sevdi:
(bkz: ismail yk)
(bkz: can-kan)
sesi ve müzikleri iğrenç olan ve nasıl olurda dinlenir dediğim adam. bu gerizekalıyı 10 dakika dinleyene benden gazoz.
ismail yk tadında iğrenç insan.
(bkz: az alkmaar) * *
kendisini crazy ossie son nefes cinayet gibi hangi tarz oldugunu bilmedıgım ınsanlarla yaptıgı duetlerle tanıtan kisi.
dj'liği bilmeyenlerden biri..
bir diğeri için (bkz: dj onur)
forumların dj i. daha da ötesine geçemez.
anlamsiz.. sacma bi o kadar aptalca $arkilara sahip " sözde " dj .. bilmiyorum ki ne yazayim uygun bir cümle kurmak cok zor kendilerine.
türkçe rap-arabesk katili...
Elektronikteki hocalarımızdan Ali Akman'ın lakabı.
köşe başlarında jöle kutusuna kafasını sokup çıkaran hayvanların elindeki telefonda çalan müzikleri yapan adam.

edit: hey maşallah ne cümle kurmuşum
(bkz: gerekesiz insanlar)
yaptıklarına remix demek için bin şahit ister zira sesler bütünlüğü ancak bu kadar boktan kullanılabilir bir dj tarafından.
yaptığı müzik türü rap desen değildir arabesk desen o hiç değildir ama yapmaya dewam ediyor bakalım nereye kadar gidecek.
(bkz: kımıl zararlısı)
bir kaç kazan geceden suya konmamış kuru fasülye yedirilmesi gerektiğini düşündüğüm hede. sonrasında ise amerikanın tam ortasına bırakılması gerektiğini düşünüyorum. çernobil'in bir kaç kat daha etkilisi ile karşılaşsınlar manasında.
(bkz: dj ne iş yapar) hangi sazlarla yapar?