bugün

Elimizde telefon serseri gibi
seninle ilk defa müziğini az dinlemedik.
"dicey akman fit son nefeeaaass. seninle ilk defa..." diye devam eden bir şarkıları vardır. zamaninda taşşşağın dibine vurur, ergen akranlarımızla dalga geçerdik. hey gidi günler hey!
seninle ilk defa ölüyoğğğrummm deyip deyip 13 20 yas arası kuşagı tripten tribe sokmuş zattır kendileri.
şu an ki gençlerin zehirlenmesine sebep olan ilk arabesk rapçi.
Trafik kazası sonucu ölmüş gurbetçi sanatçıdır.
ölümü şehir efsanesidir.
Alkollü iken yaptığı trafik kazası ile şehadet şerbeti içmiş sanatçıdır.
ne kadar şimdi beğenmeyip hor görsek de türkiye'de internetin ve internet cafelerin yaygınlaşmaya başladığı sıralarda hepimizin internet cafelerde dinlediği sanatçımsıdır.
kulaklık kulağımızı artık terden duymaz hale getirince kadar dinlediğimiz şarkıları vardı. sonra boku çıktı tabi bu arabesk rap olayının. kürtlerin eline geçince iğrenç bir hal aldı.

bununla güzeldi, bununla bitti.

sahi ölmüş lan.
2006 yılında alkollü halde kullandığı arabanın karşı şeride geçip shaggy'in kullandığı araç ile çarpışması sonucu feci şekilde can vermiştir bu kazada shaggy de ölmüştür kesin bilgidir yayalım.
bi ara beyaz şahinlerin vazgeçilmez parçasıydı. son ses duyardık.
Bir nesli müslüm baba, bir nesli cengiz baba ve ümit abi ve bir nesli de bu adam yakmıştır. En Son ezan ı mix ledi de öldürüldü dendi.
Rap kültürünü siken adamdır efendim.
bir zamanlar bu adamın sözüm ona raplerini dinlediğim için kendimden utanıyorum. arabesk rap adı verilen müziğimsi şeyin mucididir. o değil de ben hangi kafayla bunu dinlemişim lan?
(bkz: dj akman ölmüş) diye diye hortlardi.
''Tek plak çevirmeden dj oldu akman. '' klmin dediğini hatırlamıyorum ama iyi ki söylemiş.
sol framede görülünce gece gece kafalarda seninle ilk defa çaldıran kişi.
ilkokul zamanında cafelerde sürekli şarkıları çalardı ne bıkmıştım ya.
şu sıralar hollanda'da yaşıyan duyarlı sanatçı.
https://www.facebook.com/...10154105671150321/?type=1
Bir zamanlar ezan'ın remiksini yaptığı için asıldığı söylenen kişi.
ezanla remix yaptığı için boğazından kesilip öldürüldüğü şeklinde dedikoduların dolandigi adam.
Ezanın remixini yaptığı için ayağına taş bağlanıp denize atıldığı söylenen kişi.
Ezanı mixlediği için babası tarafından öldürüldüğü dedikoduları halk arasında kulaktan kulağa yayılmıştı bir zamanlar.
(bkz: seninle ilk defa)
ezan mix yapıp öldürüldüğü söylenen kezo, lakin artık çorum eşrafında pilavlı sohbet yaptığı rivayet ediliyor.