entry'ler (29)

barış manço nun tırt bir şarkıcı olduğu gerçeği

yoktur öyle bir gerçek.sevmeyen sevmez.

hayata dair iç burkan detaylar

Bazen telefonunuza gelen bir mesajdır. ''Bu ay 4 dakika arandınız...''

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

mario puzo - omerta
dan brown - cehennem
dmitry glukhovsky - metro 2033 - 2034
victor hugo - sefiller
alexandra dumas - monte kristo kontu
benim favorilerim bunlar.

doğruluk payı olan küfürlü ata sözleri

seveni sikerler sikeni severler.deveye diken insana siken yaranır.acıma yetime sonra koyar götüne.

yazarların cüzdanlarının renkleri

deri cüzdan siyah.

bağrı yanık anadolu çocuğu sezai

Mükemmeldir.

grand theft auto v

yüklü olduğu halde bir türlü oynayamadığım oyun.intel ekran kartıyla oyunu açabiliyorum ya oyun donuyor yada çalışmayi durdu hatası alıyorum ati kartla ise oyunu hiç açamıyorum tepki vermiyor oyun bir çok kişide de aynı sorun varmış.aynı sorunu olan veya çözüm yolunu bilen varsa iletişim kurarsa sevinirim.

sürekli replay edilen şarkılar

smoke some weed.

tekel cin

Çok sinsi bir içki.Her cumartesi olduğu gibi Seornyc ve arkadaşı içmeyi düşlemektedir ne olduysa olur ve aklımıza cin denilen lanet olası içkiyi içmek gelir,tekele girilir 35 lik tekel cin 3 xtra tonik limon çikolata fıstık alınıp çıkılır.Müsait bir mekan bulunur yavaştan demlenmeye başlanılır . Başlarda içkiye aşık olunur çünkü içimi biradan bile kolaydır.Cin biter biralar içilir ayağa kalkılır işte o zaman içinde olduğumuz durum anlasılir dünya bir yana kafa bi yana döner evin yolunu dahi büyük zorlukla bulunur evin kapısindan içeri girilen anda tuvalete koşulur Seornyc bütün geceyi orda kusarak geçirir ertesi gün tövbe etme kararı alır ama uygulamaz.Aslında bünyem içkiye dayanaklıdır kolay kolay sarhoş olmam ben cine yoruyorum bu çektiğimiz çileyi. Bazı artıları var Ertesi gün baş ağrısı susuzluk halsizlik yapmıyor içimi gerçekten zevkli. Ve fiyatı çok uygun. Eksileri Daha ne oldum demeden adamı maymuna çeviriyor

camel green

arada sırada alırdım bu sigarayı.
bugün gittim tekel'e dedim camel alıyım verdim 10 tl bi baktım çocuk 3.5 lira para üstü verdi.
buna mütevellit elveda malbuş selam camel.

asgari ücrete göre pahalı olan şeyler

Sıralama şöyledir :
Ev kirası, elektrik, doğalgaz, su kısaca herşey...

gelmiş geçmiş en iyi bilgisayar oyunu

En iyisini bilemem ama benim kişisel sıralamam aşağıdadır.
1 - Mafia II
2 - The Elder Scrols Skyrim V
3 - Grand Theft Auto V

dunhill

iyi sigara diye entryler girilmiş bende sorayım dedim nerden bulurum diye bilen varsa lütfen mesaj.

sadece türklerin sorabileceği sorular

eve gelen evlat içln :
geldin mi ? diye soran anne bu başlığa örnektir.

sözlük yazarlarının bira tercihleri

Bomonti filtresiz Türkiye' nin en iyisi.

eti karam gurme

Bir bittere göre çok lezzetli gofret.

tayyip in 3 çocuk diye diretmesi

Sebebi şudur: ülkemizin nüfusunun artmasıını istemektedir, amma ve lakin Bu doğan çocukların bu ülke şartlarında nasıl büyüyeceğini düşünemez.

yazarların tercih ettikleri şampuan

Head & Shoulders
Ah bide göz yakmasa.

dj akman

''Tek plak çevirmeden dj oldu akman. '' klmin dediğini hatırlamıyorum ama iyi ki söylemiş.

kedilerin gariplikleri

Nerdeyse sıvı haldedirler her yere girebilirler, kendilerini çok beğenirler, kucakta uyurken uyanır tekrar yatarlar, sevgi yumağıdırlar, deli gibi yemek yerler , sizi ağaç olarak kullanırlar vs.