bugün

entry'ler (493)

en güzel göz tipi

bakınca gönlünün güzelliğini yakalayabildiğimiz göz tipidir..

alttaki yazarı islam a davet ediyorum

no thanks.

sefa kalya

kova yaparken otel odasında ölü bulunmuş varoş bir tribüncü neden bu kadar olay oldu anlamadım.

üstteki yazarı öpmüyorum çünkü

kürt kökenli olmasından dolayı.

yalnızlık

insanlar yalnız doğar, yalnız büyür, yalnız ölür.

ben bu yazıyı ona yazdım

bu başlığa yazılan çoğu yazı ''o'' dediğiniz kişiye ithafen yazıldığını düşüneceğimizi sandığınız veya ''o'' dediğiniz kişiyi farkında olarak ya da olmadan samimiyetsiz şekilli cümlelerinizi göstermek için kullandığınız içeriklerden ibaret. size daha iyisini yaptım değerli sözlük yazarları. ben bu yazıyı size yazdım. hepinizin amk. ve içi boş duygu ve hezeyanlarınızın. okunacağı bilinen hiçbir itiraf yazısı dürüst değildir ve bunu hissetmenize rağmen bir entry girip gönül rahatlığıyla kaydet butonuna basmanız gibi yaşadığınız hayatlar da. yukarda ''o'' diye bahsettğiniz kişiler sizsiniz işte. siz birbirinizin ''o''susunuz. birbiriniz için yaratılmışsınız. ve bir de buraya birşeyler karalamak isteyip becerememiş olanlar var.

rte nin en sevilesi anları

gezi olaylarında afrikaya kaçtığı an.

koç burcu erkeği

aman uzak durun. saman alevi gibi aşkları bunların.

yakışıklılık vs sempatiklik

sempatiklik.

depresyona girmiş erkeği kurtarma yöntemleri

kurtarma diyince tabi biraz korkmuş bilinç açtı ortaya dökülmüş gibi oldu ama ehe.. depresyona girmiş erkek birey sevgiliyi normale döndürme yöntemleridir.. hele de her denilene offluyorsa ne demek gerekir bilinmemektedir ühü.
(bkz: çok zor durumdayım be sözlük)

girişi güzel olan şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=lwlogyj7nFE

beyaz tenli siyah saçlı erkek

gözleri de eladır..

uçakların en cool hayvanlar olması

bildiğiniz gibi hayvanlar uçarken kanatlarını çırparlar, fakat uçaklar uçarken kanatlarını asla çırpmıyor ve uçaklar çok ağır, uzaktan göründüğü gibi de küçük değil. bu kadar ağır olan uçaklar nasıl kanatlarını çırpmadan uçuyor anlamak güç gerçekten.

koç burcu kadını

aklında sürekli seks vardır.

koç burcu kadını

masum ve aynı anda anti-masum olmak gibi müthiş özellikleri olan kadınlar.

aslan burcu erkeği

evlenmek istediğim bir erkeğin burcu hep aslan olsun istemişimdir. aslan burcu erkeği olarak tanıdığım tek insanla kanka olduk. keşke bi tane daha tanısam.

balık burcu erkeği

en tatlı sevgilim bu gruptandı.

boğa burcu erkeği

en sıkıcı sevgilimdi.

silver eye

lütfen la demeyin köylü gibi nick altımda..

entry de smiley kullanan yazar

dokuzuncu nesil yazara bak format mormat ders veriyor helal olsun valla memur ruhlu doğmak böyle bişi heralde..