1. 1.
  ön kayıtları açılmış yeni nesil yabancı dizi sitesi.

  piyasadaki birbirinin benzeri yabancı dizi sitelerine göre oldukça umut verici gözüküyor.

  Umarım sağ gösterip sol vurmazlar diyerek, bekliyoruz efenim. : http://www.dizilab.com/

  --spoiler--

  dizilab. internetteki yabancı dizi sitelerinin bir yenisi olacak olup, kendisini piyasadaki birbirinin klonu diğer dizi sitelerinden ayıran en önemli özelliği sosyal bir dizi ağı olacak olmasıdır.

  dizilab. kullanıcılarına yabancı dizileri güncel olarak sunma ilkesi altında; kullanıcıların sevdikleri dizilerini takip etmelerine, diziler hakkında tartışabilmelerine, yeni diziler keşfedebilmelerine, dizilerle ilgili haber almalarına ve sosyal dizi sitesi özellikleriyle bu ve bu gibi birçok özelliği ücretsiz olarak sunmaktadır.

  işbu vaziyetten ötürü dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız yoktur, olamaz. bizi beklemek isterseniz yukarıdaki ön kayıt formundan e-posta adresinizi bırakabilir ve sosyal ağ hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

  yakında, yeniden tıklamanız ümidiyle, hoşçakalın.
  imza, dizilab. laboratuvar ekibi.
  --spoiler--
  ... cacikli yumurta
 2. 2.
  sektörü eline almayı planlayan, ve gerçekleştireceğine inandığım dizi sitesi. diğer sitelerde bulamayacağımız, çevirmenlerin altyazısını çevirmediği dizileri güncel olarak siteye yükleyeceklermiş. şimdiden dizi severlerin her bilgisayarı açtığında gireceği ilk siteymiş gibi gözüküyor.

  umarım bu yolda başarılı olurlar.
  ... uzmankisi
 3. 3.
  Yayın hayatına beta(%19) olarak başlayan sitedir efendim. Şimdiden çok güzel, tam sürüme geçtiklerinde nasıl bir site olur tahmin edemiyorum. umarım yeterli sunucuları vardır ^^
  ... ezio audisomething
 4. 4.
  dizimag gibi patlamamasını ve diğer dizi siteleri oradan buradan reklam fışkırmamasını (ölçülü olmasını) ümit ettiğim site.
  1 -1 ... maydonez
 5. 5.
  Ciddi anlamda iyi olan dizi sitesi.
  ... sehnsucht
 6. 6.
  ya kapanır. ya her tarafı reklam dolar. kurtuluşu yok.
  ... dede korkutun torunu
 7. 7.
  Benim için bir dizi sitesinin iyi olup olmadığını gösteren yegane etken olan friends'i uploadlama olayını altyazısız yapıp beni üzen sitedir. Süpersiniz. Band of Brother bile yüklüyorsunuz ama friends i yüklemiyorsunuz. ve kendilerine kullanıcılar arası mesajlaşmayı açmayı biraz öne almaları tavsiyesinde bulunduğum, %22de olmasına rağmen piyasadaki en iyi dizi sitesi.
  ... ezio audisomething
 8. 8.
  Geleceğin dizimag i olabilir.
  ... nikimyokki
 9. 9.
  yükledikleri videoların ses problemi var galiba. birçoğunun ses seviyesi çok düşük. bunun dışında hiçbir sıkıntısı olmayan gayet kullanışlı ve güzel bir arayüze bir site.
  1 ... maydonez
 10. 10.
  kafasına göre durduk yere hata verip sonra ekranın altında kendince teselli mesajı (eüheühe korkma lan kaldığı yerden devam ediyo tarzı bir şey) veren site.
  1 ... maydonez