1. 1.
  philedalphia polisi cinayet masasindan Lily Rush, yalniz yasan bir kadin dedektiftir. Bir gün icgüdülerinin ve olaylara psikolojik tahlillerle yaklasimindan yararlanarak 25 yil önce islenen bir cinayeti cözer. Bunun üzerine cözülemeyip rafa kaldirilan davalar bundan sonra da dedektif Rush'a verilir ve olaylar gelisir...

  Basrolünde Kathyrin Morris'in oynadigi CBS dizisi. Tabii ki yapimcisi Jerry Bruckheimer.
  3 ... aftermath
 2. 2.
  çekimlerinin kalitesi ve iyi yakalanmış ve işlenen konular bir yana bence en güzel ayrıntısı olayın içindeki insanların son hallerinin arada olayın yaşandığı zamanki gibi görünmesi böylece karakterlerin zihinde konumlandırılmasını kolaylaştırılması.ufak ama güzel bir ayrıntı.
  jerry bruckheimer'ın şaheserlerinden biri.
  3 ... yildirimbjk
 3. 3.
  her bolum bittiginde calan sarkilarin cok guzel oldugu polisiye dizi
  5 ... bilmem
 4. 4.
  mükemmel sanat yönetimi ve farklı kurgusuyla öne cıkmış polisiye dizi.özellikle müzikleri süper....
  1 ... civa adam
 5. 5.
  yazdan önce cumartesi verdikleri tekrarları sayesinde izlediğim ancak yaz bittikten sonra bi daha yayınlandığını göremediğim,geçmiş yılları müzikleri,kıyafetleri ve sosyal olaylarıyla birlikte çok iyi anlatmayı başaran iyi bir dizi
  2 ... nella
 6. 6.
  her bölüm sonunda hatun polisimizin öldürülmüş kişilerin ruhlarını gördüğü dizi.
  2 ... vera
 7. 7.
  johnny cash ve bir sürü usta müzisyenin, cinayetin işlendiği döneme ait şarkıları seslendirdiği, faili meçhul cinayetleri aydınlatan rush, valens ve arkadaşlarının serüvenlerini anlatan, polisiye dizi üstadı jerry bruckheimer yapımı.
  1 ... legend of the stranger
 8. 8.
  her bölüm sonunda benim gibi lakayt birisinin bile tüylerini diken diken yapan gözlerini dolduran dizi.ayrıca konusu itibariyle diğer dedektif dizilerinden artısı vardır.katilleri parmak iziyle değil vicdan azabıyla bulurlar.
  1 ... tambirleydi
 9. 9.
  son bölümünde vicdan azabını ciddi şekilde işleyen, finalinde aerosmith' in unutulmaz şarkısı sing for the moment' i çalan nefis ve değişik polisiye.
  1 ... legend of the stranger
 10. 10.
  tüyleri diken diken eden finali için:
  http://www.youtube.com/watch?v=s-VRLzQrCv8+
  (bkz: dream on)
  3 ... cavit