1. 1.
  içerisinde türk dizileri, yabancı diziler, filmler, çizgifilmler, yarışmalar, yerli-yabancı oyuncular, yönetmenler hakkında bilgiler içeren site. üye olup, forumlarda yazanları okursanız gülmekten bazı uzuvlarınızın zamansızca çalışıp, sizi zor durumda bırakacağına garanti veririm. bütün bunların yanında aşk oyunu, ıhlamurlar altında, acı hayat, gümüş gibi dizilerin bütün bölümleri mevcuttur bu sitede. yurtdışında yerli dizi hasreti çeken vatandaşlarımıza bir nevi hizmet...
  2 ... watasiva
 2. 2.
  şans eseri üye olduğum site,yaş ortalamasının düşük olması düşündürücü...
  1 ... compassrose
 3. 3.
  resmen emek hırsızlığı yapan sitemsi.

  sinemaestro'dan çaldığı yazıları link bile vermeden, sadece görünsün diye site adı ve yazar adı bırakarak yayınlayan, nefretimi kazanmış site.
  1 ... wolf
 4. 4.
  hatırı sayılı bir üye sayısına sahip genel de küçük çocukların diziler hakkında yorum yaptığı forum sitesi.
  1 -1 ... sex files
 5. 5.
  arkadaşın deyimiyle "orda da bi konu 32472384238 sayfa bea" sitesi.

  azimli ve sabırlıysanız birbirlerinin gif yapımlarını öven onca yazı arasında işe yarayacak bilgiler bulabilirsiniz.
  1 ... my moon
 6. 6.
  Ana teması dizilerdi vakti zamanında.Sonrasında garip bi durum oldu.Tanışmalar,görüşmeler hatta dostluklar.Şimdi sanırım siteye çok yüz vermiyoruz galiba gerekli misyonunu tamamladı.
  1 ... agustos cadisi
 7. 7.
  forumunda en çok kullanılan cümle bir daha atv izlemeyeceğimdir. bu sitedeki arkadaşlar nerde tutmayacak dizi varsa hayran olmaya bayılırlar. tutmayacağı açıkça görünen dizi gördüğümde o dizinin sayfasına bu dizi tutmaz mesajı yazmak ise benim gibiler için inanılmaz zevktir. kaldırılınca da diziyi başka kanallarda yayınlatmak için o kanallara * mesaj atarlar.
  1 ... koobee24
 8. 8.
  üyelerinin %80 inin 13-19 yaş arası olduğu, %90' ının bayan olduğu dizilerine yürekten bağlı, dizileri için herşeyi yapabilecek bireylerin bulunduğu ve dizinin her bölümünün ardından derinlemesine bir yorum yapılan sitedir.
  1 ... atlass
 9. 9.
  gerçekten buradakilerin ortalama yaşı 13- 18 yaş arası ise birşey demeyeceğim, ancak yaş ortalaması yüksek, zeka seviyeleri düşük ise işte sorun var demektir o vakit.

  --spoiler--
  ARKA SOKAKLAR :
  ben yorum yapmıcam şuan ço..ok kötüyüm SiNAN'ımmm

  Sinan a birşey olmaz.Polislerimizin başına birşey geldiği zaman ben çok üzülüyorum ve ağlıyorum.Elif le evlenme kararı almışken korkularından sıyrılmışken çok kötü olacak...
  --spoiler--

  DiĞER DiZiLEREDE BAKTIM ANCAK, TÜM MANYAKLAR BU DiZiDE TOPLANMIŞ. SIKINTILI GÜNÜNÜZDEYSENiZ, BiRAZ GÜLMEK iÇiN, OKUNULABiLECEK YORUMLAR. FAZLA OKUYUNCA BUNALIYOR iNSAN.

  EDiT : MANYAKMISINIZ KARDEŞiM SiZ...
  2 ... ejderham
 10. 10.
  Yerli ve yabancı dizi/filmler hakkında herşeyi bünyesinde bulunduran site.Çoğunluk olarak üyelerini çoluk çocuk olsada aklı başında insanlarda vardır.
  ... whishaw