bugün

Paylaşım ortamıdır,forum kurallarının iyi okunması gerekir.*http://www.divxplanet.com

(bkz: forum kuralları)
Altyazı dendiğine divxforever dan bir adım ileride gördüğüm en önemli 2 divx sitemizden biri. Ayrıca forumları bir nevi paylaşım rehberi gibi. Bir de bugünlerde yabancı dizilere çok özen gösteriyorlar, ama arayüzünün biraz daha kullanışlı ve duyurularının daha kolay ulaşılabilir olmasını isterdim.
her türlü dizi ve film için alt yazı bulunabilen sitedir.
yeni adresiyle yayına devam eden divx alt yazı sitesi.

http://208.101.43.202/
düşününce içinde kuşlar uçuşan site. her türlü altyazı bulunabiliyor. hatta hep geç kalan türkçe lost alt yazısının ilerleyişini, diziyi bitirip gizemlerini araştırırken dahi görebiliyorsunuz (hep de %70'de oluyor meret).
bµ aralar anime çevirilerinede hız vermişlerdir.
Türkiye' nin en sağlam divx ve altyazı sitesi. Ailecek hastasiyiz. Emule' de aratmak yerine istediğiniz filmin bağlantılarını buradan alırsanız ne dublaj, ne de fake sorunu yaşarsınız.
son adresi http://89.149.239.114/
altyazı konusunda zaten en üstün de, forumundaki bilgi paylaşımı da herkesi kıskandıracak düzeyde.

hani bakıyorum; "sözlüğü foruma çevirdiniz" diyor mesela kalitesizlikten dem vuranlar, bunun forumu gibi olsak daha ne olsun ki lan!
sinema istiyorsanız forumundaki inceleme ve eleştiri-yorum bölümüne uğrayın. sinema alt forumu oldukça doyurucu:

http://forum.divxplanet.com/index.php?showforum=149
son serverların çökmesi ile yeniden adreslenmeyen filmlerden dolayı tıkladığımız çoğu linklerin inactive olması ile bizi hüzünlere gark ettiren şukela site. hastasıyım hastasıyız hastasın lan !
(bkz: divxplanet)
mükemmel bir forumu vardır. sinemayla ilgilenenlerin mutlaka uğraması gerekir.
6 aydır üye olmak istediğim*, inanılmaz bir hızla ilerleyen divx film ve tv serisi sitesi.
altyazi aramak icin kullanilan site. filmi altyazili izleyen denyolar icin bire bir...

(bkz: ingilizce filmi altyazili izlemek)
alt yazı indirmek için üyelik istemeyen http://www.divxplanet.com adresinden ulaşabileceğiniz. neredeyse bütün filmlerin tanıtımı, idmb puanı, en iyi filmler kategorileri bulunan en iyi divx altyazı sitesi.
an itibariyle "-noluya lan giremiyorum!" dediğim canım ciğerim.
cosup da alt yazilara bazi ingilizce sozcuk ya da durum hakkinda yorumlarini katan alt yazi hazirlayanlarin da bulundugu site. film izlerken alt yazida geciyo hizli hizli* * bazen gulduruyor. bu da onlarin imzasi herhal.
http://89.149.239.114 ulaşın ulaştırın..
(bkz: dr jivago)
kapsamlı altyazı veri tabanlarıyla uzun süre en tepede olacağını düşündüğüm site. ancak şöyle kaliteli, sınırlarda dolaşan belgesellerin altyazılarını da çevirseler, kalitelerine kalite katarlar. *
Türkiye'deki en seviyeli paylaşım ortamını bulabileceğiniz, üye olmak için başta bonus forumdan geçip, ardından gerçekten seçkin insanların bulunduğu bir ortama adım atarsınız. iyi ki üyesiyim dediğim oluşum. Allah başımızdan eksik etmesin. Divxplanet gibi oluşumların artması dileğiyle.
lost dışında hertürlü altyazı için vazgeçilmez database. konu lost olunca hem kalite hemde hız bazında yedincigemi'yle yarışamıyor.
olmazsa olmaz altyazı paylaşım sitemiz.
2 haftadan beri my name is earl'ün 4. sezon 3-4. episodelerini tutup tutup çevirmeyen sitedir. burdan seslenilesidir.