bugün

6. yılını doldurması şerefiyle üyelik alımlarını açmış, kullanıcı, çevirmen ve altyazıların çokluğu bakımından en iyi altyazı sitesi.
sayesinde pek çok yabancı filmi, diziyi izleyebildiğimiz sitedir. ancak spartacus'un yeni bölümünü edinmiş bulunurken altyazı yüklemek için girmeye çalışmama rağmen başaramamaktayım şu aralar. çok üzülüyorum be sözlük.
pınar batum adında eli ayağı öpülesi bir çevirmeni olan site. her hafta lost'un altyazısını hiç bekletmeden bize hazırlayan ve bizim önümüze koyan kardeşimiz.
iyi bir türkçe altyazısının sadece kelimeler değil, imla kuralları da barındırdığını öğretmeye çalışan site.
Son günlerde çok ağır açılan sayfası ile,altyazı deposu..
csi:ny 6.sezon altyazılarında 15.bölümde kalan altyazıde en iyi site.
tartışmasız en iyi altyazı sitesi. gösterime girmiş yeni filmlerin torrent'lerinin altyazılarına anında ulaşabiliyorsunuz.
totaliter rejimle yönetilen bir foruma sahip site.
yazdığım bir yazının ucu mod'lardan birinin kıçına batınca 3 ay uzaklaştırma vermişlerdi. sanki lise anasını satayım..

http://www.turkcealtyazi.org/ kardeşim..
site budur. komplekssiz, temiz, pratik
son günlerde açılamayan sitedir. bitti ancak sayfada hatalar oluştu mesajıyla karşılıyor. lost için son iki bölümün altyazılarını başka sitelerden indirmek zorunda kaldım.
an itibariyle açılmayan sitedir.
an itibariyle gayet duzgun bir sekilde calisan site. sorunsuz ve hizli diyebilirim.
6. yıldönümleri şerefine açtıkları üyelik alımları durdurulmuş olan sitedir.
özellike kojiro ve pınar batum'un neredeyse kusursuz çeviriler yaptıkları en iyi türkçe sitelerden biri. altyazı denilince akla ilk gelen.
6. yıldönümleri şerefine açtıkları üyelik alımlarını değerlendirerek üye olduğum site.
zaman zaman abidik gubidik reklamlarıyla can sıkan faydalı oluşum.
sons of anarchy 2. sezonun kalan bolumlerının altyazılarını rica ettiğim site.
ihtiyac olan su hava gibi bir site.
altyazıları iyidir. çok işimizi görmüştür ama şu anda anlıyamadığım bişiy yapmakta. şu saat itibariyle smallville 102000 civarlarında indirilmiş. lost'un felan önünde. son bölümlerine baktım kaç kişi indirmiş diye 15000 civarı. hadi eski bölümleri de indiriyolar diyelim. yine de 102000 nerede 15000 nerede. özellikle biz izliyelim diye mi yapıyolar anlamadım.*
house m.d adlı dizinin 6x21 yani final bölümünün türkçe altyazısı ile uğraşan arkadaşın 2 saate yaklaşan zaman diliminde sürekli yüzde 99'unun bittiğini söyleyerek ilk olarak oranı görmüş biri olarak heralde şimdi biter şeklinde bütün işlerimi boşuna ertelememe sebebiyet vermiştir.
altyazı,film neysede.emule üzerinden kullanıcılara sunulan sağlam bir müzik arşivi vardır.
internet aleminin olmazsa olmazlarındandır.
aldıkları bulantılı çizi reklamıyla gözlerimi bozucaklar, ne lan bu!
gönüllülük esasına dayalı, paylaşımcı, kurtarıcı, sempatik, şirinmi şirin altyazı sitesi.
çoğu film için alt yazı bulmanın mümkün olduğu site. şöyle birşey var ki bazen alt yazı filmden önce akabiliyor.
az reklam alan sitedir. böyle olmamış biraz daha fazla alsınlar. hatta sayfanın tamamını reklam yapsalar daha iyi olur.*

edit:neyse düzeltmişler böyle iyi olmuş. ayrıca bedava altyazı çeviren sitedir. ingilizcesi iyi olan gönüllülerin beş kuruş para almadan çeviri yaptığı sitedir. yani dünkü sayfanın yarısı kaplayan reklamdan site yöneticileri para kazanıyor. emek verip çevirenler değil. benim isyanım buna zaten.