bugün

başlıktanda anlayacağınız üzere 17 ocak 2009 cumartesi günü okan bayülgen'in kanal d'de yayınlanan proğramına sözlük olarak gidilecek zirvedir..

otuz(30) kişilik kontenjan alınmıştır.. kesin olarak gelecekler isimlerini bana 10.01.2009 tarihine kadar bildirmelidirler..

pankart vs. şeyler kişilerin kendi isteğine bağlı olarak ayarlanabilir.. ama birkaç tane sözlüğün adının bulunduğu pankart iyi olur..

uludağ sözlük'ün reklamını yapmak, sözlüğü dünyaya tanıtmak için gidilen bir zirve değildir.. gelecek ve izlyecek olanların beklentilerini boşa çıkartmak istemeyiz.. amaç sadece eğlenmek.. başka bir amaç güden varsa üzülürüz..

7 temmuz uludag sozluk makina ya gidiyoruz zirvesi sonrası gösterilen tepkileri görmek istemediğimizide belirtmeden geçemeyeceğim..

Diğer Bilgiler Daha Sonra buraya Edit ile eklenecektir..

Ortam Bölümüne Bilgiler Girilmiştir..
zirvelerin şahı, ortamların padişahıdır. gidiniz, getiriniz!
(bkz: fatal bizi diskoya götür)
hoş olacağını düşündüğüm ve muhakkak katılacağım zirvedir, fatal yaz beni, yaz beni fatal.
(bkz: final haftası lan bu)
yol ve yemek masraflarım karşılanırsa katılacağım zirvedir.
yalan olması, iptal olması gibi bir şey sözkonusu olmayan zirve.. en fazla "tarih değişikliği" olabilir o da yetkili kişilerin bildiri ile olacaktır.. zira bu tür zirveler "hadi toplanıp gidelim lan" mantığında işlemiyor.. belirli bir prosedürü var mail ya da telefon görüşmeleri ile ayarlanıyor.. neyse lan kıçtan sallamak kolay size her şey..
süper olacağı kesin zirvedir. zirveye gidemeyip yalan olacağını düşünenler tv kumandasını ellerine alsınlar efenim. el sallayanlara "ana bu bizim fatal lan" demek bedavadır.
finallere denk gelmezse katılabileceğim zirvedir.
tarihin tekerrür etmesini istemediğim zirvedir. bir önceki zirvede olan kavga polemik ayar hır gür bu zirvede tekerrür etmez inşallah. olmamasını temenni ettiğim bir nokta daha var:

(bkz: makina ya goturen sarhos sofor)
30(otuz) kişilik kontenjanın dolduğu zirvedir.. zirvebox'da ki katılım listesine ve sayıya aldanmayınız..

kontenjanın arttırılması için talepte bulunulmuştur..
katilanlarin guzelinden pankartlar hazirlayacagini umdugum zirve.

herkes nasilsa yapan cikar demez, siz de eli bos gitmezsiniz umarim.
bende belki gelirim diyecekken kontenjanın dolduğunu öğrendiğim zirve.
hakkaten tarihte cok biçimsiz hadi finalleri salladın bide konuklar kötüyse 5 saat okanın kulakları çınlar artık..
orda olsak da katılsak diye bağırdığım zirve.
bensiz tadı çıkmayacak zirvedir. tadını çıkartmanız için zirveye adımı yazdırmışımdır. hadi yine iyisinizdir.
zirvebox'da ki katılım listesine adını ekleyenlerin değil bizzat bana geleceğini beyan edenlerin katılabileceği zirve.. ayrıca 30(otuz) kişilik kontenjan 35'e(otuzbeş) çıkartılmış ve o da dolmuştur..

gelmeyeceğini beyan eden olursa yeni birileri eklenebilir listeye..
izleyecegim katilimdir.
yeni doğmuş minik bebeğime bakacağım için katılamayacağım zirvedir. *
katılımcı yazarlara bilgi mesajlarının atıldığı ve kendilerinden de bilgi beklenen zirve..
katilamayacak kisi olmasi durumunda katilmak istedigim zirvedir.
yer olması durumunda ayakta katılabileceğim zirve.*

o değilde yedek katılımcı olarak her zaman hazır olduğum zirve.
her masrafı cebimden karşılamaya aday olduğum zirve.

(bkz: onu alma beni al)
benimde katılmak istediğim ama ulaşım problemi yüzünden gidemediğim şukela program olan disko kralına şukela bir zirveyle şukela yazarlarla şukela sözlük sayesinde gitme ihtimalim olmasıdır bu zirve.

(bkz: zirveye katılabilme ihtimalini sevdim)

hakkında daha fazla ilgiye bilgiye ihtiyaç duyduğum zirve.

edit: bilgilendirildim.
(bkz: okan bayulgen varsa ben gelmiyorum lan)
buluşma saati, yeri gibi detaylar yarın akşam katılımcılara özel mesaj ile bildirilecek zirve..