bugün

hoşgelmiş, onuncu nesil yeni trolümüz.
(bkz: buralar değerlenir)
hoşgelmiş sanırım boş gelmiş yazar. hızlı giriş yaptı. niyeti şimdiden bellidir. doğan görünümlü şahin.
Belli. Bu da troll.
Kimbilir kimim fake'i.
*
Birkaç entrysini ciddiye alıp cevap yazacaktım.Sonra fark ettim ki yeni bir troll vakasından ibaretmiş,hevesimi yarıda bıraktı.
herkesi imana davet edecek kadın yazar.

Sizin gibi düşünmeyen herkes troll zaten. Liberaller troll, dindarlar troll, milliyetçiler troll. Troll de troll.
bir kaç girdisini okuyup üslubundan ötürü şakirt olmadığını düşündüğüm yazar. herkesi imana davet ederken insanlara, kendisi gibi düşünmeyenlere saygılı olması gerektiğini hatırlatalım.
not: mümin mümini uyarmalıdır.
(bkz: şurda bir kablo kopmuş usta)
çok adi bir nick almış yazar. ismiyle beni çok rencide etti.
zekadan eser olmayan, yazmak için yazan kafasız, koyun yazar.
Bizi pilava boğacak yazar. Benimki tavuklu olsun bebeyim.
bir şeyhin 3. karısı olunca laikliğin değerini anlayacaklardan.

hani şu arabistan'a yanında erkeksiz alınmayınca dönüp ''ohh laiklik ne güzelmiş'' diyen türbişliler var ya, onlardan bu da.
nickinde disi olması şaşırtmasın, son model troll olduğu kesindir.
sürekli allah din günah diye zırvalayıp sözlükte meme ölçülerini veren yazar.

nelere kadirsin sen rabbim!

(bkz: #19797552)
dindar yazar.

Eğer gerçekten seviyorsanız 40 tane karısı olsa yine seversiniz.

Troll diyenlere cevabım yukarıda.

Göğüs ölçüsü vermedim bir temennimi belirttim.
yeni gelmiş yazar.

troll de olabilir, gerçek fikirlerini dile getiriyor da.

direk troll bu dedim baştan ama, sonra düşündüm bunun yazdıklarını birebir; motomot düşünen ve söyleyen o kadar insan var ki dışarıda.

(bkz: #19797599) numaralı entrysinde de aynı duyguyu yaşadım. baştan dedim yok artık ya kesin troll. sonra dedim ki: "böyle düşünenler de var"
Bizzat kendisine ait cicikleri olan yazar.
gereksizdir efendim, varlığıyla yokluğu bir olan yazar. veritabanını kirletmekten başka bişeye yaramaz böyleleri.
dollunay nicki silik trollün yeni hesabı.

vatana millete sözlüğe hayırlı olsun efendim.
(#19797680)

nickini acilen "kezban şakirt" olarak değiştirmesi gereken dişi yazar.

Ay yemem ben seni.
hangi disi diye sormazlar mı adama? uzaktan bakınca köpek dişi gibi duruyor ama.
insanlardan öyleleri vardır ki: biz allah'a ve ahiret gününe iman ettik derle; oysa inanmış değiller
allah'ı ve iman edenleri aldatırlar oysa onlar, yalnızca kendilerini aldatıyorlarlar ve şuurunda değiller
Bakara 8-9
bakara suresi 14. ayet: iman edenlerle karşılaştıkları zaman, “inandık” derler. Fakat dostlarıyla yalnız kaldıkları zaman, “Şüphesiz, biz sizinle beraberiz. Biz ancak onlarla alay ediyoruz” derler.

bakara 204. ayet: insanlardan kimi de vardır ki, dünya hayatı hakkındaki sözleri senin hoşuna gider ve o kalbindekine Allah'ı şahit tutar. Halbuki O, islâm düşmanlarının en yamanıdır.

nisa suresi 80. ayet: Kim peygambere itaat ederse Allah'a itaat etmiş olur. Kim de yüz çevirirse, biz seni onlara bekçi olarak göndermedik.

nisa suresi 63. ayet: Onlar, Allah'ın kalblerindekini bildiği kimselerdir; Onlara aldırma, onlara öğüt ver ve onların içlerine tesir edecek güzel söz söyle!
artık dinsiz bir seksomanyak olan yazar.

Oyşh.
(bkz: onuncu nesil silik) olmasını dilediğim yazar.