bugün

yere monte edilmiş zımpara kağıdının üstünde çıplak kıçlı bir eleman oturtup. daha sonra ellerinden bacaklarından tutularak çekilmesiyle kıçındaki kılcak damaraların çatlaması sonucu kan damlacıklarının sızım sızım sızması ile * bunun üstüne diğer grup elemanlarını ellerine geçirdikleri acı sos,tuz,ketçap gibi kanayan yarayla temas ettiğinde müthiş acı veren mamülleri kanamanın üstüne zerk edip kıçı kanayan elemana zebanilik yapmalarıyla beni benden alan çılgın mtv reality show.
jackass elemanlarına parmak ısırtacak pisliklerin yapıldığı bir dönem mtv de yayınlanan bir programın adı.
iğrenç ötesi, gerçekten böyle insanlar varmı dedirten ama bir o kadar da komik ötesi olan mtv programı.
raptiye dolu bir torbaya kafa atmak, yumurtalıklara piercing küpesi takmak** , solucan dolu bir fıçıda yüzmek ve ağzına solucan dolu su almak gibi abes eylemlerin yapıldığı mtv programı..
kusmadan izleyebilene bravo...
bir sürü iğrencliği izlerken gayet güzel yemek yiyebilen ve midesi hiç bulanmayan biri olarak midem bulandırmayı başarmış neredeyse kusmama neden olacak programdır. kadınların cinsel bölgelerindeki kılları toplama yarışı kaybedenin kazananın topladığı kılları yemesi gibi bir olay gerçekleşmiştir. iğrençlikte daha uç bir nokta düşünemiyorum.
jackass in hayvanlısı *
jackass'i rezil eden güzel program.daiton gibi biri oldukça sleep-o tırt kalio.
2006 tarihinde 80lerin "saved by the bell" (zil çalınca) dizisinin çocuk kahramanı Dustin Diamond'un çektiği Screeched isimli seks filminde görülen bir sahnenin genel adıdır. bir coprophilia halidir. cinsel ilişki esnasında anüsten alınan dışkı üst dudağın üstüne bıyık şekli olacak şekilde konur.
uzun süre pizza yememe mani olmuş mtv programı.
bir bölümlerinde kızlı erkekli bir gurubun genital bölgelerini tıraş edip elde ettikleri malzemeyi pizza hamurunun üzerine yayıp pişirdikleri pizzayı afiyetle yemek ve üzerine kustukları dilimleri tekrar ağızlarına sokup tekrar kusmak sureti ile mide kaslarımı, mide özsuyumu mahvetmişlerdi.
ha tekrar çıksın tekrar izlerim.. o ayrı
yeni bir 5. nesil yazar. *
hoşgelmiş 5, yazar. ayrıca hukuk bilgisiyle insanı şaşırtabiliyor. *
muhabbet adamı nesildaş...
benim #4951339 nolu entariyi yazmamın akabinde #4951369 nolu entariyi girerek sözlük ahalisinin aklında soru işaretleri oluşturmamı engelleyip beni baltalayan yazardır.

edit : ya da ben öyle düşünüyorum. öyleyse benim mallığım.*
anlamlı ve mantıklı entry giren 5.nesil yazar.
en çok teşekkür eden yazar.
zirvelere hızlı giriş yapan yazar. heycanı yerinde, gayet atikti. uludağ sözlüğü zall'ın başına yıkabilecek tek yazar.*
acayip bir şekilde bana benzediğini düşündüğüm yazar. evet doğru bildiniz çok yakışıklı olmak zorunda yani.
istanbul canı isteyen gelsin zirvesi olanağı ile tanışma şansı bulduğum hayatı sikmişim sana bir şey olmasın tadındaki yazar. baktım bir ara yalnız kalır gibi oldu daldım bodoslama geyiğe alkolün de etkisiyle. iyidir bu çocuk, sahip çıkın. kıcası; adam olun lan!

sevdim seni çocuk...
5 nesil çaylak
*
çok fazla şey biliyor, ama çaylaklıklara rağmen sözlük formatını öğrenebildiği pek söylenemez.

(bkz: kurdistan ne lan/#5405046)

içerik olaraksa: "otur sıfır!"
arastada tanışılan, bir günde canciş, tatlış olabilmiş yazardır. *
elin işaret parmağını kadının kıçına sokup bir miktar dışkı alınıp çıkarılır, sonra kadına bu dışkıyla bıyık çizilir. işte buna dirty sanchez adı verilir.
sakallı metrobüs şoförlerinden tahrik olan yazar.

allah sonunu hayretsin!
hoş sohbet yazar
karaborsacılık taktiğiyle beni bıyık altından güldürmüş aklımıda yatmıştır.
#7250214 tanımına karşılık okuması gereken tanım : #7250143.

biz seni attığın bkz'lı halinle sevdik.