bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yere monte edilmiş zımpara kağıdının üstünde çıplak kıçlı bir eleman oturtup. daha sonra ellerinden bacaklarından tutularak çekilmesiyle kıçındaki kılcak damaraların çatlaması sonucu kan damlacıklarının sızım sızım sızması ile * bunun üstüne diğer grup elemanlarını ellerine geçirdikleri acı sos,tuz,ketçap gibi kanayan yarayla temas ettiğinde müthiş acı veren mamülleri kanamanın üstüne zerk edip kıçı kanayan elemana zebanilik yapmalarıyla beni benden alan çılgın mtv reality show.
  2 ... baadir
 2. 2.
  bangbus tayfasının lideri....

  yüzünü asla göstermeyen ispanik kökenli amerikalı şahsiyet
  1 ... ferrole
 3. 3.
  jackass elemanlarına parmak ısırtacak pisliklerin yapıldığı bir dönem mtv de yayınlanan bir programın adı.
  ... dukur
 4. 4.
  iğrenç ötesi, gerçekten böyle insanlar varmı dedirten ama bir o kadar da komik ötesi olan mtv programı.
  ... berti
 5. 5.
  raptiye dolu bir torbaya kafa atmak, yumurtalıklara piercing küpesi takmak** , solucan dolu bir fıçıda yüzmek ve ağzına solucan dolu su almak gibi abes eylemlerin yapıldığı mtv programı..
  kusmadan izleyebilene bravo...
  1 ... 4ever pvd
 6. 6.
  bir sürü iğrencliği izlerken gayet güzel yemek yiyebilen ve midesi hiç bulanmayan biri olarak midem bulandırmayı başarmış neredeyse kusmama neden olacak programdır. kadınların cinsel bölgelerindeki kılları toplama yarışı kaybedenin kazananın topladığı kılları yemesi gibi bir olay gerçekleşmiştir. iğrençlikte daha uç bir nokta düşünemiyorum.
  2 ... eurasia
 7. 7.
  jackass in hayvanlısı *
  1 ... welcome home
 8. 8.
  jackass'i rezil eden güzel program.daiton gibi biri oldukça sleep-o tırt kalio.
  ... durzupasa
 9. 9.
  2006 tarihinde 80lerin "saved by the bell" (zil çalınca) dizisinin çocuk kahramanı Dustin Diamond'un çektiği Screeched isimli seks filminde görülen bir sahnenin genel adıdır. bir coprophilia halidir. cinsel ilişki esnasında anüsten alınan dışkı üst dudağın üstüne bıyık şekli olacak şekilde konur.
  ... eskicameldahaiyiydi
 10. 10.
  uzun süre pizza yememe mani olmuş mtv programı.
  bir bölümlerinde kızlı erkekli bir gurubun genital bölgelerini tıraş edip elde ettikleri malzemeyi pizza hamurunun üzerine yayıp pişirdikleri pizzayı afiyetle yemek ve üzerine kustukları dilimleri tekrar ağızlarına sokup tekrar kusmak sureti ile mide kaslarımı, mide özsuyumu mahvetmişlerdi.
  ha tekrar çıksın tekrar izlerim.. o ayrı
  2 ... abisesque
kapat